Blog

Omlouvám se...

28. února 2016 v 1:38 | Hádes


Ahoj!

Chtěla bych se zpočátku moc omluvit za tak dlouhou prodlevu v přidávání nových dílů. Omluva patří jak autorům, tak samozřejmě čtenářům. Je mi to moc líto a snažně doufám, že se to již nikdy nestane.
Já jsem byla nucena z časových a zdravotních důvodů z blogu začátkem prosince odejít a od té doby jsem od blogu jednoduše vypustila. Adminství a všechny povinnosti jsem přenechala někomu jinému a doufala, že se o blog postará až dokonce. Nebudu tu nikoho jmenovat, nechci nikomu nic vyčítat, já samotná jsem v době, kdy jsem odcházela, už dlouho nebyla aktivní.
Ale každopádně jakmile jsem zjistila, jak na tom blog je, zhrozila jsem se a hned jak to bylo možné, pustila se do nápravy, s čímž jsem skončila až teď. (Tedy, až na korekci.) Jestli jsem něco přehlédla, moc se omlouvám a prosím, napište další mail, vracím se zpět na blog, a tak takováto další prodleva snad nehrozí. :)

Bohužel vzhledem k tomu, že to je ve škole náročné a jsem tu asi sama, korekci nezvládnua budu pouze povídky zveřejňovat. Ale pokud budu stíhat, sem tam nějakou povídku i opravím, ale rozhodně to nebude pravidelné. Pokud si vyloženě přejete korekturu, napište to nejlépe do předmětu mailu. Pokud vás nebude vyloženě mnoho, neměl by to být problém. :)

Ještě jednou se moc omlouvám za nepříjemnosti, doufám, že vás to plně neodradilo. (I když bych se vůbec nedivila, kdyby ano…)


Hádes

EDIT [7.3.]: Přisrala jsem se Hád do článku, ale jenom jsem vás, srdíčka, chtěla informovat o tom, že v tom prostě Hád nemůžu nechat samotnout, takže i přes to, že toho mám nad hlavu, budu se snažit jí vypomáhat, jak jen to bude možné. Zjistila jsem, že už to není tak žhavé, jak to bývalo v době, kdy jsem já odešla, ale stejně, aspoň se trochu víc dostane na korekturu (musím oprášit mé znalosti češtiny :D) a případné přidávání. Může za to i jeden komentář, který byl schodou náhod přidám k 65. dílu u Výpůjčky, tím se to tady jaksi rozjelo, protože jsme nikdo ani neměli přehled, že se tady tak dlouho nepřidává. Všichni pracovníci, kteří zde mají působit, na celé tohle místo jaksi na měsíc úplně zapomněli. Takže tak, jenom že se nemusíte bát, je u ještě jedna malinkatá pomocná ručka. :)) - Ivush.

ROZHOVORY S VÍTĚZI VÁNOČNÍ SOUTĚŽE

7. března 2015 v 11:00 | Iviis
Aloha!

Znovuobnovení chatu

5. března 2015 v 20:05 | Hádes


Zdravím všechny!
No, jistě jste si všimly, jak na blogu klesá aktivita, stejně jako na chatu, který, když se chcete zapojit, je prázdný.
No a tak jsme se rozhodly, že bychom mohly uspořádat každý pátek od 18:00 společný chat, na kterém by vždy byla zajištěna minimálně jedna (ovšem budeme se snažit vždy o větší číslo) korektorka či adminka, která vám ochotně odpoví na vaše otázky nebo jen tak pokecá. Korektorky by se na chatu zdržely vždy minimálně hodinu, v případě většího zájmu by jistě zůstaly déle.
No, a začínáme již zítra.
Budeme se na vás těšit.
P.S. Co byste řekly na tom, že bychom mohly napsat nějakou společnou povídku? Mám dvě verze. Někdo z našeho týmu napíše prolog nebo třeba první díl a vy se potom v komentáři budete moci ozvat a napsat další díl. A to platí i o dalších dílech. Když to shrnu, každý díl by mohl napsat někdo jiný.
No a ta druhá verze je, že byste nám napsaly na mail, že chcete napsat povídku (v tomto případě spíše jednodílnou) společně s jednou (případně i více- ovšem s rozvahou) korektorkou. Měli byste i speciální přání s jakou, snažily bychom se vám vyhovět. Nicméně nemůžu říci s jistotou, že to vyjde, jelikož daná korektorka či adminka nemusí mít v danou chvíli čas.
Co na to říkáte?
Jinak, jestli máte jakýkoli jiný návrh, nestyďte se a napište nám to na mail. Budeme za to rády. Vyslechneme vás a třeba váš návrh i použijeme.
Předem vám ve jménu celého J.O.S.H. teamu děkuji,

Hádes

Nový layout!

13. ledna 2015 v 12:09 | Hádes
Zdravím čtenáře onedirection-ff.blogu!
Jak jste si již asi všimli, změnily jsme na blogu layout. A popravdě už byl nejvyšší čas, ten starý byl na blogu už moc dlouho.
Tento úžasný, megadokonalý layout má na svědomí velmi talentovaná dívka, oooCharlotte ooo, za který jí jménem celého blogu moc děkuji. Musím ještě vyzvednout její flexibilitu. Psala jsem jí v neděli, a již v pondělí byl nový layout hotov! Nemyslitelné!
A co na něj říkáte vy? Líbí se vám tak, jako se líbí i mně? Mně tedy nesmírně. Ty barvy… :3 Prostě jedním slovem, dokonalost…

VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ PŘÁNÍ

24. prosince 2014 v 17:52 | lentilka

A šťastný Nový rok!

Vyhláška #1

18. listopadu 2014 v 8:31 | Jamie & Adie
Tento blog postupně upadá.
Je smutné toto říct o jenom z nejčtenějších blogů v české blogové sféře, ale bohužel je to tak. Jen si to pojďme všichni přiznat. Konkurence je v malých blozích, kam autorky radši zveřejňují své příběhy, ale především ve zlu jménem WATTPAD. Přiznejte si to.
Kdo z vás radši cpe povídky na "ten-ó-úžasně-ó-dokonalý-wattpad-kde-se-dá-číst-online," než aby to poslal sem? Hodně z vás. A pokud ne, určitě jste nad tím už přemýšleli.

ALE TO JE ŠPATNĚ!


Proto jsem zde já s Adie, další korektorkou. Se svolením našich ó božských adminek (chuckle) jsme vymyslely, že znovu obnovíme soutěže měsíce.
Tedy, pro začátek bude vyhlašování jednou za týden. A začínáme tuto neděli. Uvidíme, jak se to uchytí.
Ale je zde hned několik projektů, který bude pozdvihovat především menší blogery a blogerky, autorky, jejichž povídky nejsou tak známé a podobně. Začneme prvním bodem.

Jednodílná povídka týdne
Je jedno, zda se bude jednat o povídku s Niallem, Harrym, Zaynem, Liamem, Louisem, nebo celým One Direction. Musí to být povídka zaslaná během týdne (datově od pondělí do soboty do půlnoci) - rozhodující je datum na gmailu.

Vícedílná povídka týdne
Jedná se POUZE o povídky, které dostanou další díl během týdne (datově od pondělí do soboty do půlnoci) - rozhodující je datum na gmailu. Je jedno, pokud to je první nebo devadesátý osmý díl. Jde o to, že přišel v daném termínu. Chápeme?

Autor týdne
Nejčtenější autor během týdne - toto není výběr týmu Měsíce (super název, right?), jde o čtenáře. Kdo bude mít nejčtenější/nejdiskutovanější povídku/díl, bude zde, na tomto čestném místě.

Blog týdne
Na gmail nám posílejte vaše odkazy na blog spolu s krátkým shrnutím (tři až pět vět o blogu, tři až pět vět o autorovi/autorce blogu).

Povídka/článek na téma týdne
Znáte tento blog? Měli byste ho znát. Protože s ním se váže další "věc týdne" a to článek jakýmkoliv způsobem vázajícím se pod toto téma. Máte článek na aktuální téma týdne? Pošlete nám odkaz!

Toto je prozatím vše, co se bude vyhlašovat. Ale i tak myslím, že je toho poměrně dost. Každý, kdo se zúčastní, bude v neděli sepsán v článku, ti nejúspěšnější, kteří vyhrají, budou mít týden trvající reklamu v menu. Prozatím se to bude střídat po týdnu, příště to bude třeba po měsíci.

MUSÍM JENOM JEŠTĚ DODAT, ŽE KAŽDÝ MŮŽE VYHRÁT! NEZÁLEŽÍ NA TOM, JAK MÁTE PROFLÁKLÉ JMÉNO, JDE PŘEDEVŠÍM O KREATIVITU, NÁPAD A ORIGINALITU. TAKŽE SE NEBOJTE A POSÍLEJTE. REKLAMA ZADARMO, KDO BY TO NEBRAL?

Za Tým Měsíce, Jamie

Omlouvám se

31. října 2014 v 18:36 | Hádes


Takže… jak začít?
Možná jste si všimly článku, který dnes pod anonymitou vydala některá korektorka, ve kterém docela ostře nadávala na mou osobu, tedy Hádes.
Chtěla bych se vám za to jménem celého J.O.S.H.e moc omluvit. Bohužel netušíme, kdo má článek na svědomí, ale doufáme, že se to již opakovat nebude. Snažíme se to nějak vyřešit a tím i zamezit tomu, aby se to někdy opakovalo.
Korektorka, která má na svědomí ten článek je pravděpodobně také jediná korektorka, která má se mnou problém. Sama netuším, o kterou korektorku jde, dokonce bych řekla, že vycházím se všemi dobře. Ovšem asi jsem se mýlila.
Ještě jednou se moc omlouvám, že to došlo až tak daleko, že se do dostalo k Vám a možná to vyvolalo mezi vámi zmatek…

Pomôžte nám nájsť kvalitné poviedky.

15. srpna 2014 v 19:00 | Charlotte
I love this O_o
Obrázok pochádza z Weheartit

Ahoj, ahoj!
Ozývam sa ku vám ja, Charlotte, jedna zo slovenských korektoriek na tomto úžasnom blogu s jednou maličkou prosbou. O čo ide? To vám hneď objasním.

Blog OneDirection-ff sa rozhodol pomôcť neznámym autorom, skrytým talentovaným pisateľom a posunúť ich diela do povedomia ľudí, aby sa vyzdvihli najmä kvalitné poviedky. V poslednom čase stále narážame na obyčajné a nezaujímavé FF, ktoré nie sú dokonca ani pútavo napísané (nenarážam na nikoho konkrétneho a ani nikoho nechcem uraziť), a tak ma napadlo... Prečo neukázať ľuďom kvalitné dielo, ktoré si komentáre a hodnotenia zaslúži? Prečo nepomôcť autorom pri propagovaní ich tvorby? Odpoveď na tieto otázky znie - áno, pomôžme im!

Na blogu sa nachádza okolo 1500 viacdielnych poviedok, každá z nich sa niečím líši, má v sebe akýsi originálny prvok. Prezrieť ich všetky a vybrať tie najlepšie nie je ľahká úloha a preto sa obraciame na vás, našich drahých čitateľov, ktorí nám s hľadaním mladých talentov určite pomôžu! Čo konkrétne po vás žiadame? Len to, aby ste do komentára tohto článku vyplnili nasledovné údaje, ak si myslíte, že je daná poviedka kvalitná:

1. NÁZOV POVIEDKY, LINK
2. S KÝM JE NAPÍSANÁ (Harry, Zayn, Liam. Louis, Niall, Josh, One Direction...)

3. MENO AUTORA POVIEDKY
4. STAV POVIEDKY - DOKONČENÁ/ROZPÍSANÁ


Do komentárov zadávajte len poviedky z TOHTO BLOGU, z NIJAKÉHO INÉHO a ANI Z WATTPADU (o Wattpad a iné blogy tento náš veľký projekt plánujeme rozšíriť). Môžete písať vaše poviedky ak si na to trúfnete. Každá poviedka prejde kontrolou trojčlenného týmu, ktorý ju buď schváli alebo nie, takže sa nehnevajte, keď sa medzi výberom poviedok neobjaví práve tá vaša.

POVIEDKY ZASIELAJTE DO 17.8.2014 DO 20:00!

A prosím, naozaj sem dávajte len tie kvalitné poviedky.

S vašou pomocou by ste nám veľmi pomohli pri výbere toho najlepšieho, ušetrili by ste nás starostí a mnoho prebdených nocí. Za vašu pomoc vám celý J.O.S.H Team vopred ďakuje!

Charlotte

Rady spisovateľom

13. srpna 2014 v 19:42 | Fayre

Jeden geniálny chlapec s prezývkou Princ sa podujal na ťažkú úlohu - spísal rady pre začínajúcich autorov. Aby ste si nemysleli, že vám radí nezainteresovaný človiečik - píše aj on (a dovolím si povedať, že skvelo). Preto poprosím, aby ste neriešili fakt, že si niekto dovolil radiť vám a vôbec, že si niekto dovolil pridať sem takýto článok, ale aby ste to využili a poučili sa z rád, ktoré sa tu nachádzajú. Je totižto fajn myslieť si, že viete písať na najlepšej možnej úrovni a veriť, že zlepšovať už nepotrebujete, no vždy sa dá postúpiť vyššie.
Neviem čo viac povedať, preto hurá na rady. Je ich len osemnásť, to prečítate ako nič. Ale každá z nich vám niečo dá.

VELKÁ MALÁ LETNÍ SOUTĚŽ UKONČENA!

3. srpna 2014 v 10:00 | VéVé

FANFÁRY, PROSÍM!

Překlepy

25. června 2014 v 9:11 | Jamie

POVINNĚ PŘEČÍST!!!Zdravím všechny naše autory a autorky, ke kterým bude tento článek.
Tak si v klídku opravuji povídky, občas si řeknu, jak někdo může napsat takové nesmysly (oběvit) a vtom mi něco dojde. Vy se až moc spoléháte na nás, na naši práci korektorek. Ani si po sobě nečtete překlepy.

A proto Vás tímto za celý JOSH tým prosím, abyste si před odesláním sami prošli Vaše povídky. Zaručeně objevíte spoustu chyb, ale především, překlepů.

Nám to velmi usnadní práci, když se budeme soustředit jen na gramatiku a nebudeme muset řešit, co tím vlastně autor(ka) chtěl(a) říct, když je zde spousta překlepů. Já chápu, že se můžete seknout a například napsat místo uvědomit uvšdomit a podobně, ale pokud si to po sobě ještě jednou přečtete, uděláte dobře.

Chápu i to, že se Vám do překlepů a samokontroly moc nechce, ale pomůžete nám a bude to snadnější i pro Vás.

A abyste kontrolu překlepů dodržovali, se svolením naší božské Fay říkám toto:

POKUD V POVÍDCE BUDE NADMĚRNÉ MNOŽSTVÍ PŘEKLEPŮ, TEDY POKUD PŘEKROČÍ STRAVITELNOU MEZ, KTEROU SI KAŽDÁ KOREKTORKA URČUJE SAMA, POVÍDKU VÁM ZAŠLEME NAZPĚT A NEZVEŘEJNÍME, DOKUD SE NA PŘEKLEPY NEPODÍVÁTE!!!

Jamie říká amen. Už nevím, co Vám více říct.

A pokud zas někdo bude pyskovat, že se mu toto opatření nelíbí, je to jeho problém. Ty nevidíš to kvantum chyb v povídkách, ty vidíš jen tu učesanou verzi, kdy je možná špatný jen děj, ale gramatika správně. Ty ty překlepy nevidíš. Ty nevíš, co to je, koukat třeba půl hodiny do počítače a luštit jednu povídku, u které se snažíš přijít na to, co tím vlastně autor chtěl říct.
Možná jsme jenom stránka s povídkami na One Direction, které vlastně ani nejsou originální. Ale stále jsme nejnavštěvovanější blog. A měli bychom mít nějakou úroveň.

6.6. 2014 | HLEDAJÍ SE POSILY DO TÝMU KOREKTURY!

6. června 2014 v 15:59 | Vic*
Ahoj!
Takže, jak už název napovídá, rozhodly jsme se přijmout nové korektorky do našeho týmu. :) Přesněji sháníme 5 českých korektorek, tudíž máte šanci vstoupit mezi nás a společně s námi se podílet na chodu blogu. Jak už několikrát bylo předesíláno, není to práce pro každého, ale i tak je s tím spojeno spoustu skvělých věcí. :) Abych to déle neprotahovala...
Jestli máte zájem o místo korektorky/korektora, pošlete e-mail na adresu onedirectionff.cz@gmail.com s předmětem 'Korektura'

Do e-mailu připište:
1) Jméno, přijmení, přezdívka
2) Odkaz na váš facebook
3) Nějaké informace o vás (např. váš věk, bydliště,...)
4) Máš zkušenosti s blogem a gmailem?
5) Budeš mít dostatek času na korekturu?
6) ÚRYVEK VAŠÍ PRÁCE BEZ ZÁSAHU KOREKTURY! (Důležité je, aby úryvek obsahoval alespoň část s přímou řečí, a aby nebyl zkopírovaný od nás z blogu)

Těšíme se! :)

Přihlášky posílejte do 13. 6.
Vic*

4. 4. 2014 | Tiskařský šotek je svině.

4. dubna 2014 v 22:04 | Dj Perush

Milí čtenáři a příznivci našeho blogu.
Stala se nám taková nemilá věc, které jste si již možná všimli. U Nialla Horana, ve vícedílných rozepsaných nějaký tiskařský šotek vymazal odkazy na povídky CH až Z.
A protože z toho pro nás kouká mnoho hodin dohledávání, rozhodly jsme se vás, čtenáře a příznivce, požádat o pomoc.
Jestliže víte o povídce s Niallem, která chybí v rozcestníku >Vícedílné, rozepsané<, mohli byste nám ji prosím zmínit v komentáři k TOMUTO ČLÁNKU? Pokud přidáte i odkaz, značně nám ulehčíte.
Jménem celého J.O.S.H. týmu se omlouvám za tuto chybu a doufám, že se to již nebude opakovat.
Děkuji vám srdečně, užívejte víkend a čtěte povídky.
Dj Perush

P.S.: A samozřejmě se taky učte, jako víte co, když vám pak kvůli známkám zatrhnou počítač/mobil/tablet, tak už si nepočtete, že ano.
P.P.S: Už žvaním, pardon, DÍKY ZA POMOC!

Nový layout!

6. března 2014 v 21:13 | Fayre
Zdravím vás, fanúšikov nášho blogu. Dovoľujem si upozorniť na menšiu zmenu, ktorá je avšak veľmi výrazná a každý si ju zaručene všimne. Zmenil sa design (layout, pre niektorých) blogu. Hneď na začiatku zaň chcem poďakovať úžasnej, ochotnej a šikovnej grafičke menom Lens, ktorej layout sa nachádza aj na sesterskom blogu - lovebites-ff.blog.cz V mene celého blogu ti ďakujeme Lens! - Jej blog navštívite ťuknutím na tento dlhý odkaz, to aby ste to neprehliadli.

Prečo sa tak udialo? Ako ste si všimli v článku od Narci - chcelo to zmenu. Vianočný design v marci, to rozhodne nie. A tak Narci vybavila nový kabát blogu, ktorý sa však nestretol s nadšením, v aké autorka a Narci dúfali. Inu, ani mne sa nepáčil. Urobený bol šikovne, ja nemám čo frfľať. Avšak mnohí z vás tu zanechali komentár s nepekným názorom, poprípade len požiadavkou či nádejou v zmenu a ja som sa rozhodla vyjsť vám v ústrety. Veď predsa návštevníci zaručujú chod blogu, no nie? Preto som kontaktovala Lens a tá ma dnes prekvapila, keď mi poslala ukážku nového layoutu. Tá rýchlosť, ochota a šikovnosť!

Samozrejme, ďakujeme Kayleigh za predchádzajúci kabátik blogu s veselými jarnými farbami. Avšak okom čitateľov sedia predovšetkým matné a tlmené farby, ktoré nám sem "doniesla" Lens. Naše oči ti ďakujú!

Na záver chcem len vysloviť želanie, že sa vám nový "obleček" páči rovnako ako mne. Zároveň si užite prázdniny (ak nejaké máte) alebo sa spoločne všetci tešme na ďalšie. Majte sa pekne, milujte sa, nenadávajte si, čítajte a komentujte poviedky!

Layout: Cute as a button

5. března 2014 v 17:35 | Narci.

Milí čtenáři, autoři a jiní zbloudilí návštěvníci,
nejprve bych vás chtěla obeznámit s jednou změnu zde na blogu, které si určitě každý z vás stačil všimnout. Máme nový layout a nedělal ho nikdo jiný než Kayleigh, její blog naleznete pod touhle adresou, ovšem berte prosím v potaz, že není určený čtenářům mladším třinácti let. Tak, povídejte, líbí nebo nelíbí se vám? :) Já osobně jsem s ním moc spokojená. Co se toho ještě týče, chtěla bych se omluvit Petí. Upřímně doufám, že s námi nový vzhled vydrží celé jaro, ostatně už to stejně chtělo změnu. Mít vánoční layout v březnu?
Kochejte se. ^x^

3. 2. 2014 | Krádež povídky

3. února 2014 v 21:18 | Narci.
Zdravím,
dnes k Vám mluvím s nepříliš veselou záležitostí, ač i ta si žádá svou pozornost. Vyskytlo se to zase - krádež povídky, tentokrát překladu. Naštěstí si toho překladatelky všimly a proto se stihla zarazit práce dívky, říkající si Laure, brzy. Tímto děkuji holkám za pohotovou reakci. Jedná se o povídku Dominance, přičemž překlad z dílny děvčat si můžete přečíst zde.
Doufám, že se situace nebude opakovat, ale jak se znovu ukázalo, stále se najdou tací, kteří si myslí, že se na to nepřijde. Na všechny dojde. Milá Laure, stojí ti kopírování cizí práce za to? Tleskám ti za tvou naivitu. Nemám k tomu moc co dodat. Jsem ráda, že se Magda a Sabča ozvaly včas a omlouvám se tímto nejen jim, ale samotné @naughtysouls, autorce originálního příběhu.
Co se toho týče, příběh je z našeho blogu definitivně smazaný a počítám s tím, že od samotných překladatelek obdržíš e-mail, samy mě o tuhle možnost poprosily.
Děkuji Vám za pozornost.
Pěkný zbytek večera.
- Narci. xx

10. 1. 2014 | HLEDÁME POSILY DO TÝMU

10. ledna 2014 v 16:25 | Narci.
Zdravím! :)
Jak již nadpis říká, jako hlavní adminky jsme se rozhodly přijmout do řad korektorek nové posily. Abych to upřesnila, přijmeme jednu slovenskou a dvě české korektorky. :) Máte jedinečnou možnost se připojit k chodu jednoho z nejnavštěvovanějších blogů. Není to sranda, není to práce pro každého, ale zároveň máte možnost poznat partu skvělých lidí, udržovat si oba jazyky na velmi dobré úrovni a v neposlední řadě narazit na čtivé a kvalitní povídky. :)
Jesliže máte zájem se o jedno z míst ucházet, pošlete e-mail s úryvkem (musí obsahovat přímou řeč!) na adresu onedirectionff.cz@gmail.com s předmětem "KOREKTURA - ČESKÁ/SLOVENSKÁ".

Do e-mailu prosím připište:
1) Jméno, příjmení a přezdívku.
2) Odkaz na váš facebook.
3) Několik informací o Vás. [Věk, město, ve kterém bydlíte...]
4) Umím/neumím pracovat s blogem a Gmailem.
5) Mám/nemám dostatek času, který chci věnovat blogu.
6) Úryvek vaší práce bez zásahu korektury. [Pamatujte na to, že nesmíte kopírovat od nás z blogu, texty již prošly korekturou. A na to, že musí obsahovat přímou řeč.]

Vybírat budeme já (Narci) a Fayre. :) Těšíme se!

Přihlášky posílejte do pátku 17. 1.

- Vaše Narci. xx


Z české scény byly přijaty Anet* a Marty, ze slovenské Sue (kterou se nám ještě nepodařilo zkontaktovat).
Děkujeme za všechny e-maily!

31.12.2013 | VÁNOČNÍ SOUTĚŽ - VYHODNOCENÍ

31. prosince 2013 v 20:00 | VéVé

Vyhodnocení Vánoční soutěže je tady, guys!

29.12.2013 | Změny v týmu

29. prosince 2013 v 2:59 | Narci.

Zdravím,
jak se vlastně všichni vůbec máte? Už se připravujete na Silvestr? Já totiž ne a přitom už klepe na dveře. To sice není to, o čem Vám zde budu psát, ale když už má blog vkročit do nového roku, tak ať alespoň víte, která bije před ohňostroji! :)
Jak jistě všichni víte, 16.12. nás opustila Ivush, s ní nakonec definitivně odešla i NikuŠš a včera, 28.12. nás opustila Zee. Tímto chci za celý tým již bývalým adminkám poděkovat za skvěle odvedenou práci a popřát jim šťastnou cestu dalším životem. :))
Hádám správně, že Vás nejspíše zmátlo, že Vám nedal nikdo vědět a přitom blog stále fungoval? Totiž, ruku k dílu přiložil každý z nás, ať už zveřejňováním či korekturou.
*Slavnostní fanfáry* 18.12. se na post adminek přijaly (z korektorek) naše Fayre a Vic*, které na blogu dělaly a nadále dělají hodně práce a díky tomu si dovoluji říct, že si to opravdu zaslouží. :)
Zee včera jmenovala jako třetí adminku mě, Narci. Doufám, že nám vše půjde tak, jak má. Také doufám, že budete všichni nadále rozvíjet svůj talent posíláním povídek. A snad naše nová sestava vydrží co nejdéle, věřím v to. :)
Ještě bych zde měla jednu poznámku. Spousta z Vás nám začala psát, zda by nemohla nějak pomoci. Proto Vám to říkám tady - korektorky nehledáme. Nebojte, až bude nábor, dozvíte se to a všichni budete mít stejnou šanci se do týmu dostat. Je proto zbytečné nám psát. Jiné odpovědi než té, kterou jsem právě napsala se nedočkáte.
Tímto se s Vámi chci rozloučit a popřát Vám všem, čtenářům, pisatelům i náhodným pocestným, krásný Silvestr. :)

- Vaše Narci. xx

23.12.2013 | VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

23. prosince 2013 v 20:18 | Iviis

UPOZORŇUJEME ČTENÁŘE, NÁVŠTĚVNÍKY A ÚČASTNÍKY VÁNOČNÍ SOUTĚŽE, ŽE VÝSLEDKY NEBUDOU ZVEŘEJNĚNY ZÍTRA.
Děkujeme za pochopení.
 
 

Reklama