Friendship or love - 21. DÍL

1. února 2017 v 18:31 | Hádes |  Friendship or love
Title: Friendship or love
By: Tajemná
Part: 21.

''Chtěli by jsme vám oznámit, že vaše matka a otec měli autonehodu,'' jen co to dořekl jakoby se mi zastavil celý svět. Nemohla jsem se nadechnout. I když jsme se s otcem neustále hádali přece jenom to byl můj táta. Mámu jsem naposledy viděla když odjela na služební cestu ano dnes se měla vrátit a já jí..Počkat ještě nevím jestli přežili nebo ne.
''Jsou živí?'' Koukala jsem na jednoho z chlápků. Pořád jsme měla malou naději, ale když jsem viděla jak sklopil pohled dolu a zakroutil hlavou. Zhroutil se mi celý svět. Koukla jsem na Erika, kterého to taky zaskočilo. Do očí se mi nahrnuli slzy, které mi vzápětí začali vytvářet mokrou cestičku po tvářích.
Koukala jsem před sebe a stále jsem tomu nemohla uvěřit. Jak se tohle mohlo stát? Proč se to zrovna stalo nám? Tyhle otázky mi běhali v hlavě nedokazala jsem na ně najít v hodnou odpověď. ''Je nám to opravdu líto, slečno. Upřímnou soustras. Byli bychom tu rádi,ale musíme se vráti,'' přijela jsem nabízenou ruku. Potřásla jsem si s oběma. Erik pak vstal a ty chlapi vyprovodil.
Seděla jsem dál na tom stejném místě a z očích mi neustále tekli slzy. Nešlo to zastavit. Člověk by řekl, že holka jako já se nerozbrečí kvůli takové věci. Přece jenom neměla jsem moc dobrý vztah s rodiči,ale byli to moji rodiče měla jsem je ráda. Víc než to milovala jsem je. Z přemýšlení mě vytrh Erik, který mi položil ruku na záda a pomalu mi po nich přejížděl nahoru a dolu. Stočila jsem pohled k němu, povzbudivě se na mě usmál. Rozbrečela jsem se snad ještě víc a objala jsem ho. Seděli jsme v obýváku v obějít nikdo nic neříkal.
''Šla bych si lehnout, půjdeš semnou nebo pojedeš domů?'' Zeptala jsem se Erika po chvilce ticha v obýváku.
''Půjdu s tebou. Neměla by jsi napsat bráchovi?'' Odpověděl Erik začal se zvedat. Stoupla jsem si a vydala jsem se do svého pokoje. ''Zavoláš mu prosím,''pošeptala jsem když jsem si lehala do postele. Erik přikývl vzal si telefon a šel na chodbu telefonovat. Ležela jsem v posteli a přemýšlela jsem nad našima po chvilce přemýšlení jsem usnula.
''Tesso, Tereso, hej broučku šššš,'' rychle jsem otevřela oči. Zdála se mi noční můra.Když jsem se koukla vedle sebe byl tam Erik a koukal na mě.
''Zdálo se ti něco špatnýho křičela jsi ze spaní,'' řekl přitáhl si mě do náruče a dal mi pusu do vlasů. Znovu jsem se rozbrečela. ''Proč se to stalo zrovna nám?'' Zeptala jsem se ho. Zakroutil hlavou.
''Nevím,ale vím, že to zachvilku bude zase dobré. Nechceš znovu spát. Je půl 12,''koukla jsem na budík a opravdu bylo půl 12 v noci. Stáhla jsem si tedy rifle a zůstala jsem jenom vtílku a kalhotkách. Erik si nechal tepláky a sundal si triko. Lehl si vedle mě. Položila jsem si hlavu na jeho hruď a snažila jsem se znovu usnout.
''Zavolal si to tomu bráchovi?'' Zeptala jsem se ho ještě.
''Jo, je z toho špatný stejně jako ty. Teď spinkej lásko.'' Zašeptal přitulila jsem se k němu ještě víc a znovu jsem usnula.
*Po měsíci, takže už je po pohřbu*
Už bylo po pohřbu. Přišlo hodně lidí. Od té doby se událo hodně věcí. Například to, že můj bratr začal chodit s moji nejlepší kamarádkou napřed jsem to jak si nechtěla zkousnout,ale teď mi to je jedno. Mám svých problémů dost zjistila jsem,že jsme s Erikem každý úplně jiný. Stále se snažíme spolu být a nějakou tuhle krizi překousnout, ale obávám se, že jinak než rozchodem to nevidím.
Dneska jdu po měsíci opět do školy. Oblékám si své upnuté bílo modré rifle k tomu bílé tílko a košili. Beru si batoh, do kterého házím pár sešitů peněženku. Klíče beru do ruky, scházím schody do kuchyně kde opět sedí můj bratr s Lucy a vyměňují si sliny.
'Nemohli by jste toho nechat? Alespoň pro jednou?' Zavrčím vezmu si jablko. Napiji se džusu a odcházím ke dveřím.
'Jedeš do školy?' Volá na mě Lucy s kuchyně. 'Jo,' odpovídám nezaujatě.
'Jedu s tebou.' Slyším pak už jenom jak se loučí s bráchou obuji si conversky a vycházím z domu.
'Tesso, jsi v pohodě?' Ptá se mě Lucy v autě na cestě do školy.
'Ne dneska se nejspíš rozejdu s Erikem,' zašeptám.
'Proč?' Vyvalí oči.
'Nerozumíme si tak jako dřív. Prostě jsme každý úplně jiný,' přijíždíme ke škole. Nasadím svůj falešný úsměv a vystupuji z auta.
'Zkus to sním ještě chvíli. Uvidíš, že bude líp.' Zašeptá Lucy když přicházíme do třídy. Sedla jsem si na svoje místo. Bylo mi to nepříjemné všichni na mě koukali jak na nějakého blázna, byla jsem normální holka nevím co jim všem je. Koukla jsem na Zayna měl ve tváři lítostný výraz. Když jsem se koukla na Harryho taky vypadal, jak kdyby mu to bylo líto. Nevydržela jsem všechny ty pohledy, proto jsem se zvedla a utíkala jsem na holčičí záchody. Slyšela jsem jak zamnou Lucy volá co se stalo, ale neodpovídala jsem.
Otevřela jsem dveře od holčičích záchodů. Jelikož zbývalo asi půl minuty do zvonění nikdo tu nebyl. Stoupla jsem si k umyvadlu před zrcadlo a koukla jsem na sebe. Proč já? Ptala jsem se sama sebe v duchu. Ani jsem nezaregistrovala, že někdo vešel až když jsem se koukla za sebe do zrcadla všimla jsem si Harryho.
'Jsi v pohodě, Tereso?' Prudce jsem se otočila.
'Co tu děláš? A co je ti do toho?' vyprskla jsem na něho.
'Víš něco mi říkalo, že bych měl jít za tebou, ale byla to asi blbost.' Řekl a otočil se k odchodu.
'Ne počkej,' do prdele proč jsem to řekla? Měla bych být ráda, že jde pryč.
Harry se otočil a drze se usmál. Přiblížil se ke mně. Stále jsem koukala na něho a netušila jsem co udělá. Proto mě zarazilo to, že spojil naše rty k sobě. Ani jsem si neuvědomila, že spolupracuji. Když mi to v hlavě docvkalo rychle jsem se odtáhla a couvla do zadu.
'Co to děláš?' Koukla jsem na něho a zamračila jsem se.
'Ani nevíš jak dlouho jsem to chtěl udělat,' řekl s tajemným úsměvem a odešel. Otočila jsem se na zpět k zrcadlu pustila jsem vodu a opláchla jsem si obličej. Do prdele co se to teď stalo?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lův Lův | 13. listopadu 2017 v 18:35 | Reagovat

Kéž by to někdo dopsal :( existuje vůbec ještě někdo kdo čte a píše 1Dff?

2 Tess Tess | 2. října 2018 v 15:31 | Reagovat

[1]: ahojky, tento příběh je dopsaný. Bohužel né tady, ale na wattpadu :)mrkni tam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama