I Love You More Than You Hate Me - 2. DÍL

14. října 2016 v 17:58 | Hádes |  I Love You More Than You Hate Me
Title: I Love You More Than You Hate Me
By: DarcyStyless
Part: 2.

,,Jsem Devine.'' Řekla a divně si mě prohlížela. ,,Co je?'' Zeptal jsem se jí. Nic jenom, já One Direction nemám moc v oblibě.'' Řekla a nastalo takové to trapné ticho. ,,Nějaký problém? Zeptala se a výtáhla si s její bílé kabelky mobil. ,,Ne, nemám s tím problém. Každý nás přece nemůže mít rád.'' Odpovĕděl jsem jí a v srdci jsem ucítil velkou úzkost. Byla krásná. Měla hnědé vlasy a pomĕnkové oči, které jí zářily, když se usmála. Celou dobu jsem si jí prohlížel a vůbec mě nevnímala.
Za chvíli jsme byli v mé ulici a vystoupili jsme oba dva. Dal jsem klíč do zámku od mých velkých vchodových dveří a odemknul jsem je. Než jsem ale vešel dovnitř podíval jsem se kam Devine jde.
Právě odemykala dveře od vedlejšího domu. Je moje sousedka. Pomyslel jsem si a šel jsem dovnitř. Vyndal jsem si mobil z kapsy. Zapl jsem si facebook a dal jsem si vyhledávání. Do vyhledávače jsem napsal pouze Devine, protože hsem neznal její příjmení a její profil jsem hledal pouze podle její profilovky.
Konečně jsem ji našel, celým jménem byla Devine Roberts. Měla moc hezkou profilovku. Moje srdce šeptalo její jméno. Musel jsem jí napsat, ale bál jsem se. Strašně moc. Co když mě odmítne? Co když se se mnou už nikdy nebude chtít bavit?
V mém srdci byla spousta otázek, ale ani na jednu z nich jsem nedokůzal odpovědět. Dost dlouho jsem o tom přemýšlel, ale nakonec jsem jí napsal.
Já: Ahoj Devine!
Devine: Čau Harry, jaktože mi píšeš?
Já: A to jako nemůžu?
Devine: No... a jak jsi našel můj facebook?
Já: Jednoduše. Do vyhledávače jsem napsal Devine a podle tvé fotky jsem tě našel.
Devine: Ok.
Já: Jak to myslíš?
Devine: Dobrou
Já: Hezky se vyspinkej.
Napsal jsem a položil jsem si mobil na stůl.
POHLED DEVINE:
Když jsme přijeli do mojí ulice a vyšli jsme z auta a oba jsme šli domů. Po cestě jsem si všimla, že jsme sousedé.
No to mi ještě scházelo. Můj soused je Harry Styles. Pomyslela jsem si. Odložila jsem si věci a šla jsem si sednout do obýváku. Zapla jsem si televizi a po chvíli mi zapípal mobil.
Někdo mi napsal. Byl to Harry, chvíli jsem mu znuděně odepisovala a pak jsem mu napsala, že jdu spát a tak jsem to ukončila.
Šla jsem se osprchovat. Když jsem se umyla a usušila, oblékla jsem si pyžamo a šla jsem k televizi.
Z únavy se mi pomalu zavírala víčka, tak jsem všechno vypla a šla jsem spát.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama