I Love You More Than You Hate Me - 1. DÍL

12. října 2016 v 21:36 | Hádes |  I Love You More Than You Hate Me
Title:I Love You More Than You Hate Me
By: DarcyStyless
Part: 1.


Seděl jsem na kožené pohovce a klepal jsem o ni prsty. Už před půl hodinou jsem si zavolal taxi a ještě nepřijel. Zachvěl jsem se, protože na mě foukal studený vánek s přivřených dveří. Byl jsem na párty, ale už mi to pěkně lezlo na nervy. Potřeboval jsem si odpočinout a všechno si promyslet.

Rozlédl jsem se kolem sebe a díval jsem se na to, jak se lidi baví. Podíval jsem se před sebe a dost jsem se lekl.
Předemnou stála nějaká ženská s ceckama skoro venku.
,,Tak co kudrnáči? Ty jsi ten Styles viď?''
Nic jsem neřekl, jen jsem se na ni divně podíval. Sedla si ke mně a začala si hrát s mými vlasy. Já jsem se jen rychle odsunul a dal jsem si vlasy na druhou stranu. ,,Vypadni!'' Řekl jsem rázně a ona se na mě jen ukřivděně podívala a ani se nepohnula. Hnusně jsem se na ni podíval a ona se zvedla a dodala: ,,No, když se ti nelíbím, tak půjdu jinam.''
Začala si hrát s jejími blonďatými vlasy a odešla.

Konečně je pryč. Pomyslele jsem si.
Neměl jsem chuť se s ní vybavovat a hlavně jsem čekal na ten taxík.
Asi se divíte, jaktože kolem mě nebyla skupinka fanynek. Bylo to proto, že jsem do téhle budovy chodil na párty dost často, takže mě tam všichni znali. A ten den tam zrovna nikdo nový nebyl.

Za chvíli jsem slyšel klaxon, který dvakrát zatroubil. ,,Konečně'', řekl jsem, vzal jsem si bundu a vyšel jsem z budovy.

Otevřel jsem dveře od auta, nastoupil jsem a zapásal jsem se. ,, Zavezte mě na Bakery street prosím. Počkejte, vy jste tady sám?'' Zeptal se mě taxikář.
,,No a to mě jako neodvezete? Promiňte, ale máme nový zákon a ten je, že nejmenší počet lidí, které můžu zavézt jsou dva, takže si někoho rychle sežeňte nebo si můžete udělat krásnou procházku.'' Řekl taxikář a protočil jsem oči. ,,No, mně to nevyčítejte, za to může stát.'' Řekl a já už jsem ho moc neposlouchal. Otevřel jsem okýnko a rozhlédl jsem se po ulici. Nikdo nikde nebyl, kromě dívky, která seděla na lavičce před budovou.

,,Nepotřebuješ někam zavést?'' Zeptal jsem se jí. ,,Ano, potřebovala bych zavést domů. Tak nasedni.'' Řekl jsem, zavřel jsem okýnko a odpásal jsem se.
Když přišla k autu, otevřel jsem jí dveře a posunul jsem se o sedadlo dál.

Už byla tma a jediná světla, která tam svítila byla z pouličních lamp, takže i když jsem na ni neviděl, byla moc hezká. Chtěl jsem si s ní o něčem popovídat, tak jsem řekl: ,,Ahoj, jsem Harry Styles a ty jsi? Počkej, ty jsi Harry Styles?'' Zeptala se mě a divně si mě prohlížela.

Takže tohle byl delší díl na začátek.
Doufám, že to někdo bude číst, protože se snažím, aby to o něčem bylo, takže prosím, pokud chcete napište do komentářů jaký je na to váš názor, děkuju. Doufám, že se vám můj příběh bude líbit, a že v měn nebude moc chyb.
Ahoj:D
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 13. října 2016 v 6:15 | Reagovat

Hned zpočátku jsem se pobavila...nebudu specifikovat, ale jinak, krátký, ale dobrý začátek...

2 DarcyStyless DarcyStyless | 13. října 2016 v 7:36 | Reagovat

[1]: Děkuju:))

3 Sofie Sofie | 14. října 2016 v 14:49 | Reagovat

Zatím zajímavý začátek, rozhodně pokračuj
Ale chvílemi jsem se ztrácela v přímé řeči, protože buď se mi to tu jen chybně zobrazuje, a nebo tam máš téměř vždy odpověď na první přímou řeč napsanou do té samé... pokud chápeš, jak to myslím :D
Pokud ne. Tam tam máš toto:
"Ahoj, já jsem Harry Styles a ty jsi? Počkej, ty jsi Harry Styles?" zeptala se mě.
Ale správně by to mělo být takto:
"Ahoj, já jsem Harry Styles a ty jsi?" (Odpověď na otázku napiš na nový řádek s novou přímou řečí)
"Počkej, ty jsi Harry Styles?" zeptala se mě.
  Doufám, že toto nebereš jako kritiku nebo tak, jen jsem se a snažila pomoct. Kdyžtak tento komentář ignoruj ... :)
Hodně štěstí se psaním

4 DarcyStyless DarcyStyless | 14. října 2016 v 18:32 | Reagovat

Neberu to jako kritiku. A děkuji za názor. Příště už se budu snažit, aby to bylo lepší. Ale před chvílí jsem zveřejnila další čast a tam ty chyby budou asi taky, takže se v další části budu snažit o zlepšení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama