Friendship or love - 8. DÍL

2. července 2014 v 16:45 | Sisa |  Friendship or love

Title: Friendship or love
By: Tajemná
Part: 8.

Lucy jsme o našem projektu do angliny neříkala. Teď momentálně jsem neměla náladu na nějaké povídání, proto jsem hned po škole rychle jela domů. Kde jsem si vzala něco k jídlu a sedla si k televizi. Vůbec jsem si neuvědomila, že má přijít Zayn. Proto mě vyrušil až zvonek u dveří. Byla jsem doma jenom v bráchově triku.
Když jsem otevřela dveře, nedošlo mi, že před Zaynem stojím v bráchově triku.
"Sluší ti to, kočko," řekl. Koukla jsem se na svůj outfit a snažila jsem se triko stáhnout trochu níž. "Díky, pojď dovnitř," zavrčela jsem. Ustoupila jsem na stranu, aby mohl Zayn vejít. Když jsem za Zaynem zabouchla dveře, šli jsme do mého pokoje.
"Chceš něco k pití?" Snažila jsem se být milá. Když už s ním musím dělat ten projekt. Zakroutil hlavou. Pokrčila jsem ramena a sedla jsem si na postel do tureckého sedu. Zayn si sedl ke mně.
"Tak s čím začneme?" vyklopila jsem po chvíli ticha.
"Věděl bych čím začít," zašeptal a přiblížil se ke mně. Věděla jsem, kam to směřuje a tak jsem se natáhla pro notebook.
"Jo, co třeba najít si nějaké zajímavosti o Canadě." Mimochodem projekt jsme měli dělat o Canadě. Něco zabručel a sedl si vedle mě a já začala hledat věci do projektu.
Asi po hodině práce jsem si musela dát chvíli pauzu. "Hele projekt máme mít na příští týden co to dodělat zítra?" zeptala jsem se ho.
"No hele, já bych to dodělal teď, abychom to měli co nejdřív za sebou," mrkl na mě, vzal mi notebook a začal pracovat dál.
"Dobře," povzdychla jsem si, a připojila jsem se k Zaynovi. Po chvíli mi dal zase notebook a začal hledat něco v učebnici. Nevím proč, ale najednou jsem chtěla strašně moc políbit Zayna. Ty jeho krásně tvarované rty. To jak se soustředil na to hledání.
Vím, že jsem si s Lucy dala dohodu, že si nic nezačneme se Stylesovou skupinou, ale on byl tak jebatelný.
Odložila jsem notebook vedle sebe a začala jsem se přibližovat k Zaynovi. Koukla na mě s vykulenýma očima, ale když si uvědomil, co chci udělat, odložil učebnici a spojil naše rty. Byli jemné, krásné chutnaly- po cigaretách a žvýkačkách. Byl to dokonalý polibek.
Odtáhla jsem se od Zayna, abych pobrala dech. Když jsem otevřela oči a koukla se na Zayna.
Usmíval se.
"Zayne, promiň," zašeptala jsem, když jsem si uvědomila, co jsem udělala.
"Co pokračovat dál?" vyhrkl. Usmála jsem se a zase ho začala líbat. Notebook, co ležel vedle mě, jsem zavřela a položila ho na noční stolek. Zayn zatím hodil učebnici na zem. Lehla jsem si Zayn se hned naklonil nade mě. Začali jsme se opět líbat, Zaynovi ruce začali putovat po mém těle. Našel lem trika a vytáhl ho. Ruce přemístil na má prsa a začal je masírovat. Své rty měl pořád přitisklé k těm mým. Jedním pohybem mi sundal triko a podprsenku. Svými rty putoval po krku až k mým prsům. Kde mi začal jazykem kroužit okolo bradavky.
Zavzdychala jsem.
Začala jsem Zaynovi tahat triko přes hlavu, když někdo zaťukal na dveře. Zayn se rychle přestal zajímat o moje prsa a sedl si. Já si na sebe rychle natáhla triko a z nočního stolku si vzala notebook, který jsem i rychle otevřela. Zrovna když jsem otvírala notebook, otevřely se i dveře, ve kterých stál brácha. Debil s velkým D.
"Co tu děláš?" zeptal se bratr Zayna.
"Děláme projekt do Angliny, co tu děláš ty?" vyprskla jsem na něj.
"Dělo se tu něco?" zeptal se znovu.
"Ne, co tu děláš?" vyprskla jsem na něj znovu. Zayn jen tiše seděl a všemu přihlížel.
"Přišel jsem se kouknout, jestli jsi doma a jak vidím tak jsi doma," řekl se smíchem a opustil můj pokoj. Koukla jsem se na Zayna s omluvným výrazem.
"To je v pohodě. Můžeme to zopakovat třeba zítra. Co ten projekt dodělat až zítra," řekl Zayn a šibalsky se usmál.
"Jo jasně jen, abys měl záminku sem jít. Okey projekt doděláváme zítra." Usmála jsem se na něj a stoupla jsem z postele. Vyprovodila jsem Zayna ke dveřím a pak si šla udělat něco k jídlu.
Seděla jsem u stolu a jedla jsem svoji večeři.
"Fakt jsem vás u ničeho nevyrušil?" zeptal se mě brácha.
"Ne, Bože co bych, s ním asi tak jako mohla dělat. Je to debil," pronesla jsem jednoduše. Brácha se jen usmál a šel si taky najít něco k večeři. Když jsem dojedla, umyla jsem talíř a hrnek.
V pokoji jsem se nachystala na zítřek do školy. V koupelně jsem si dala sprchu, umyla jsem si vlasy, které jsem si hned vyfénovala. Vzala jsem si pyžamo a konečně jsem si lehla do postele. Byl to dlouhý den. Když nad tím tak přemýšlím. Nemůžu mít nic se Zaynem, nebo bych s ním něco mohla mít? Hlavně se to nesmí dozvědět Lucy. Co když se do Zayna zamiluji? Ne jen jeden sex, nic víc s ním mít nebudu. Nevím jak, ale usnula jsem.
Ráno mě probudil budík. Vůbec se mi nechtělo stávat, ale musela jsem. Vykopala jsem se z postele, oblíkla jsem si nachystané věci, v koupelně si udělala ranní hygienu a šla jsem dolu.
"Dobré ráno, bratříčku," pozdravila jsem bráchu. Dala jsem mu pusu na tvář a šla jsi vzít jogurt.
"Kdy dnes přijdeš ze školy?" zeptala jsem se ho.
"Dneska asi až v půl 8. Mám ještě nějaké zařizování," řekl a vstal od stolu. Odnesl hrnek do dřezu. Dal mi pusu na tvář a odešel z domu.
*********************
"Teres, zase nestíháš," smála se mi Lucy, když jsem doběhla do třídy po zvonění. Dokonce jsem tu dřív než učitelka.
Vyplázla jsem na ní jazyk a sedla jsem si do lavice. "Nezáviď," řekla jsem jí se smíchem. Tentokrát to byla ona, kdo na mě vyplázl jazyk. Chtěla jsem ještě něco říct, ale to už dorazila učitelka a začala vykládat nudnou látku.
"Tesso, šla by si se mnou dneska po škole ven?" zeptala se mě Lucy.
"Nemůžu, dělám se Zaynem projekt do ajiny."
"Jo tak se Zaynem." Usmála se laškovně Lucy. Začala jsem se nekontrolovaně smát.
"Haha, fakt nemůžu, klidně zítra." Usmála jsem se na ní. Vyšla jsem do třídy a šla jsem do další učebny.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lola lola | 2. července 2014 v 16:54 | Reagovat

Super :D dúfam že sa o tom dozvie harry a im to prekazi :D

2 ee ee | 2. července 2014 v 21:10 | Reagovat

A musi byt s harrym

3 Janne Janne | 4. srpna 2014 v 10:51 | Reagovat

Úžasné pokračování to bylo něco musí s do tom dozvědět Harry 😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama