Friendship or love - 16. DÍL

31. července 2014 v 7:56 | Amy |  Friendship or love
Title: Friendship or love
By: Tajemná
Part: 16.Stála jsem před školou už bylo po vyučování a čekala jsem na bráchu. Jako vždy měl zpoždění. Konečně přijel musela jsem si sednou dozadu za Erikem, jelikož ve předu seděl někdo ani nevím kdo.
"Promiň sestřičko, ale těm pakům to trvalo,'' řekl brácha jen co jsem zabouchal dveře vyjel k bowlingu.
"Nesváděj to na nás,'' ohradil se blonďák vedle bráchy. Usmála jsem se a koukala jsem z okna. Celou cestu jsem na sobě cítila něčí pohled. Proto jsem sem se koukla vedle na Erika. Koukla se na mě. Usmála jsem se na něho úsměv mi opětoval. Už jsme byli před halou kde se hraje bowling. Vystoupili jsme.
"Jen tak mimochodem jak se jmenuješ? '' zeptala jsem se blonďáka usmál se chytl mě kolem ramen hned jsem si všimla Erikova naštvanýho výrazu.
"Josh, princezno.'' Usmál se pustil mě a otevřel dveře nechal mě vejít a pak vešel za mnou za ním šel ještě brácha a Erik. Došli jsme k pokladně objednali jsme si jednu dráhu a boty a šli jsme hrát.
"Rozdělíme se na týmy?'' rozhodl brácha.
"Okey, kdo s kým?'' zeptala jsem se.
"Jelikož ty a tvůj bratr by jste byli neporazitelní tak já budu s Lukem a ty buď s Erikem." Vyplázl na mě Josh jazyk a šel si nazut boty. Usmála jsem se na Erika a šla jsem si taky nazut boty. Já a Erik jsme začínali brácha a Josh hráli po nás. Šlo nám to a celou tu hru jsme vyhráli brácha a Josh se začali vztekat. Já jsem byla šťastná takže jsem se rozběhla a skočila jsem Erikovi okolo krku nevadilo mu to. Zatočil se mnou a pak mě položil na zem. Chytl mě kolem pasu a řekl: "Jdeme domů nebo si dáme ještě jednu hru?''
"Dáme ještě jednu hru,'' řekl brácha. Chtěli jsme začít hrát, ale všimla jsem si na druhé dráze Harryho a jeho partičky. Sakra! Přišla jsem k bráchovi a pošeptala jsem mu do ucha: "Bráško, nepůjdeme radši domů?''
"Proč?'' otočil se na mě a koukl se mi do očí.
"Styles,'' sykla jsem. Koukl se vedle a pokýval hlavou.
"Neboj,'' zašeptal dal mi pusu na čelo a museli jsme hrát. Byla jsem celá mimo.
"To ti to moc nejde, Tereso,'' ozvalo se od vedle.
"Pořád lepší než ty, Stylesi,'' řekla jsem mu a napřahovala jsem se, že hodím kouli, ale Styles si odkašlala a já jí hodila do toho koryta, co tam je. Začal se smát.
"Když si myslíš, že jsi tak dobrý pojď si dát pro ti sobě jednu hru,'' řekl Erik. Propálila jsem ho pohledem. Udělal omluvný pohled, ale já jsem pohled odvártila zrádce.
"Tak jo vy proti nám,'' řekl Harry. Začali jsme hrát celou dobu vyhrávali, ale na konci jsme stejně vyhráli.
"Tak zas tak dobrej nejseš, Harry." Usmála jsem se a něho sundala jsem si boty šla jsem je vrátit a vyšla jsem ven. Ani jsme si neuvědomila, že zamnou nejde bráška.
"Tesso, čekej,'' zavolal na mě Erik.
"Co potřebuješ?'' zeptala jsem se ho a s kabelky jsme vytahovala krabičku cigaret.
"Ty kouříš?'' zeptal se mě. Kývla jsem na souhlas a zapalila jsem si. Byla jsem opřená o zeď a Erik stál na proti mně. Začal se přibližovat věděla jsem, kam to směřuje a byla jsem nedočkavá strašně mě zajímalo, jak chutnají jeho rty. Už byl malý kousíček od mě. Nevydržela jsem to a spojila jsem naše rty. Byli tak sladké a byl tak něžný. Bože to bylo dokonalé. Odtáhl se od mně a opřel si čelo o to moje.
"To jsme chtěl udělat už od okamžiku, co jsme tě viděl poprvé,'' zašeptal. Usmála jsem se. Zahodila jsem cigaretu a přitiskla jsem se na jeho rty znovu. Usmál se do polibku.
"Tereso?'' volala můj brácha odtáhla jsem se od Erika.
"Nic mu neříkej nebo tě zaškrtí,'' zašeptala jsem mu a vyšla jsem zpoza rohu.
"Co je?'' zeptala jsem se ho, když jsem stála za jeho zády nadskočil a otočil se ke mně.
"Jedeme domů? Nevíš kde je Er..'' Chtěl se zeptat kde je Erik, ale Erik se ukázal za mnou. Sedla jsem si dozadu. Erik si sedl vedle mě. Byla už tma takže když mě Erik chytl za steho tak si toho nikdo nevšiml. Usmála jsem se na něho. Brácha vysadil prvně Joshe a pak Erika.
"Tak zatím,'' řekl Erik a zmizel. Já jsem si přesedla vedle bráchy a jeli jsme domů. ********
"Tesso, co jsi vlastně dělala s Erikem tam venku?'' ptal se mě brácha když ležel v mé postely a já si oblíkala pyžama a chystala se an zítřek.
"Já jsem pálila a on stál vedle mě,'' řekla jsem mu.
"Kecáš." Propálil mě pohledem.
"Co kdybych ti řekla, že sním čekám paterčata a budeme se vdávat? Stačilo by ti to?'' řekla jsem se smíchem a skočila jsem za ním na postel. Brácha se začal taky smát.
"Ty vole, si představ, že by ti rostlo těhotenské bříško. Bys byla tlustá.'' Začal se smát snad ještě víc. Bouchla jsem ho polšťářem pohlavě a tím jsem vyvolala polštářovou bitvu. *****
"Lucy, já se asi zamilovala,'' řekla jsem zasněně Lucy, která seděla vedle mě a pila pití, které když jsem to vyslovila pak vyprskal.
"Ty jsi co?'' zeptala se.
"Zamilovaná?''
"Cože ty?''
"Jo něco divnýho? Když on má krásné zelené oči, a jeho dokonalé hnědé vlasy. A ten jeho úsměv." Chtěla jsem pokračovat, ale zastavila mě.
"Počkej to je Styles?'' zeptala se mě.
"Ne, Erik od bráchy.'' Zase jsem se koukla tak zasněně. Lucy kroutila oči a pila to svoje pitíčko.
"Musíš mi ho ukázat, jinak ti nebudu věřit, že je tak sexy a že za to stojí.'' Vyplázla na mě jazyk a začala dávat pozor na hodině biologie.
"Tak pojď se mnou k nám. Po ptáme se bráchy, co bude dnes dělat třeba se zase dneska staví,'' řekla jsem Lucy, když jsme opouštěli školu.
"No tak já si skočím domů a pak se k vám stavím." Zamávala mi a šla na bus. Já šla domů pěšky. Došla jsem domů vešla jsem do kuchyně kde jsem našla papírek, na kterém bylo dnes jsem odjel na služební cestu matka se vrátí asi až za týden. -T Nalila jsem si džus a šla jsem do obýváku ozýval se od tam tudy hluk takže jsem se tam šla kouknout. Byl tam brácha a kluci.
"Čaute,'' pozdravila jsem se. Koukl se na mě jenom Erik jelikož jako jediný nehrál videohru.
"Ahoj,'' řekl a sladce se na mě usmál. Sakra je čim dál tím víc sexy.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anik anik | E-mail | 31. července 2014 v 11:52 | Reagovat

Uzasny dil!Co nejrychleji dalsi!

2 Melča Melča | 31. července 2014 v 12:44 | Reagovat

Rychle další! Rychle další! :)

3 Alča Alča | 1. srpna 2014 v 12:06 | Reagovat

Boží..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama