Friendship or love - 11. DÍL

8. července 2014 v 17:20 | Amy |  Friendship or love
Title: Friendship or love
By: Tajemná
Part: 11.


"Tak slečno Fox, posaďte se," řekla mi ředitelka sedla jsem si a čekala jsem, co z ní vyleze. "Chodí mi na vás stížnosti, že prý šikanujete spolužáky. Jelikož tvoje maminka je někde na služební cestě volali jsme tátovi. Za chvíli by tu měl být," řekla mi.
"To jako vážně? Můžu vědět, kdo si na mě stěžoval?" zeptala jsem se.
"Carolin, a děvčata."
"To myslíte tu blonďatou kravku?"
"Tereso, vyjadřujte se slušně…" Chtěla ještě něco dodat, ale přerušilo ji klepání na dveře, což značí, že je tu fotr.
"Dále," vyzvala ho naše ředitelka.
"Dobrý den, jsem pan Fox. Volali jste mě kvůli mojí dceři. Co se děje?"
"Posaďte se, vaše dcera šikanuje své spolužačky," řekla ředitelka. Fotr se posadil.
"Já je nešikanuji. Jen jsem jí řekla, že jakožto hlavní kráva by se měla brzo vrátit do kravína. Jinak to zjistí," řekla jsem na svoji obranu. Bylo to však jedno, ředitelka furt pokukovala po mém fotrovi a tatíček na ní dělala ty svoje sladké pohledy. Proto jsem se zvedla a prostě odešla z ředitelny.
Sedla jsem si před školu na schody a přemýšlela, kdy můj život začal být tak kurevsky špatnej. Jelikož během chviličky zazvonilo na přestávku, objevili se vedle mě děcka ze školy, mezi nimi byl i Styles. Jasně, šli na cigárko.
"Ááá, naše problémová Teresa," řekl. Koukla jsem se na něj.
"Máš s tím problém?" zeptala jsem se ho. "Ale tak ani ne. Jen možná když chceš příště někoho urážet, zkus si najít někoho, kdo to hned nepráskne," mrkl na mě a šel kousek dál od školy, aby z toho kouření neměl takový problém.
"Co když to byl záměr. Co když prostě chci z téhle školy vyletět?" Vysmála jsem se mu do ksichtu.
"Potom na to jdeš správně," řekl, usmál se a dál kouřil to nechutný svinstvo.
Když zazvonilo, uvažovala jsem o tom, jestli se vrátit do školy nebo zůstat venku před školou a čekat na fotra.
"Tak tady jsi," vyšel ze školy fotr s doprovodem učitelky, oba se upravovali. Doufám, že nedělali to, co si myslím, že dělali.
"Nikdy jsem si nemyslel, že jsi taková zlá, Tereso. Co se s tebou stalo?" zeptal se mě zklamaný otec. Ředitelka odešla zpět do školy.
"Co se se mnou stalo, opravdu se na to ptáš? Možná kdyby ses víc zajímal. Věděl by si, že už dávno nejsem ta malá holčička, co se všeho bojí. Jsem na střední škole, pokud sis nevšiml. Víš, kdo může za to, že jsem se takhle změnila? Ty, můžeš za to ty. Víš proč? To ty jsi podvedl mámu. Já tě viděla jako mého hrdinu, ale ty jsi to všechno posral. Myslela jsem si, že ses od té doby změnil, ale opak je pravdou jsi ještě větší parchat než jsem si myslela? A jaký byl šuk s ředitelkou dobrý?" Tak takovýhle proslov jsem neměla už dlouho. Celkem se divím, že jsem dokázala tak dlouho řvát. Řvala jsem asi hodně, protože ze školy kouká několik lidí. Mezi nimi stojí i Styles no jasně teď bude znát moji stinnou stránku.
Přilítla mi facka. Opravdu mě můj otec uhodil nikdy, nikdy nás nemlátil.
"Co jsi to řekla, že jsem parchant. A do toho s kým vedu svůj sexuální život, do toho ti nic není," zařval na mě.
Už byl na odchodu, ale já z posledních sil zařvala. "Jo není mi nic do toho, koho ošukáš, ale věř, že když mrdáš s každou kurvou, někoho by to mohlo mrzet." Zastavil se a otočil se. Mě se v očích začaly vytvářet slzy, ale nechtěla jsem mu ukázat, že kvůli němu brečím.
Stál kousek ode mě, udělal ke mně posledních pár kroků. Dal mi další facku. "Spratku jeden. Takhle semnou nemluv." Ještě než se otočil, aby konečně vypadl, mi dal ještě jednu. To už jsem nevydržela, po tváři se mi začaly koulit slzy. Spadla jsem poraženě na kolena.
Když konečně vypadl. Přiběhla ke mně Lucy. "Tesso, Tesso. Jsi v pohodě?"
Celkem blbá otázka nemyslíš?
"Jo jsem v pohodě. Omluvíš mě u učitelů. Já půjdu domů," řekla jsem jí, zvedla jsem se ze země a vydala jsem se k domu. Lucy jsem nechala stát za mnou, koukala na mě s otevřenou pusou. Zahlídala jsem i Stylese jak se na mě kouká. Viděl mě, tak jak jsem si přála, aby mě nikdy neviděl.
*****
Ležela jsem doma na posteli a čekala jsem na bráchu. Ještě jsem mu nevolala o tom, co se stalo, rozhodla jsem se, že mu to řeknu, až dorazí domů. Už jsem byla celkem v pohodě. Měla jsem zase tu bojovnou náladu a tím, že mě fotr zmlátil před školou, to rozhodně neskončilo, ve škole teď všichni zažijou peklo. Těším se, až něčím opět naseru Stylese.
"Tereso, jsi doma?" volal brácha od vchodových dveří. Vstala jsem z postele a rozběhla jsem se dolu. Skočila jsem mu do náruče. "Co se děje?" zeptal se mě celkem pobaveně.
"Ten zasranej parchat mě zmlátil před celou školou," doufám, že pochopí, o kom mluvím.
"Myslíš, otčíma? To neudělal," řekl a nervózně se usmál.
"Jop, udělal, nevidíš ten otisk jeho ruky na mé tváři?"
"To je zkurvysyn," zanadával si. Řekla jsem mu celou tu událost. Když jsem mu to dopověděla, bouchly vchodové dveře, objevil se ve dveřích obýváku ten hajzl. Brácha zakroutil hlavou. Přimáčkla jsem se blíž k němu.
Otec se na mě lítostivě díval. Asi mu začalo být líto toho, co udělal. Ale já na to nikdy nezapomenu.
"Tesso, já omlouvám se. Promiň mi," zašeptal.
"To, že jsi mě zmlátil před celou školou, to ti mám jako odpustit?" zeptala jsem se nevěřícně.

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anik anik | E-mail | 8. července 2014 v 22:10 | Reagovat

Prosim dalsi dil co nejdrive!TO JE VAZNE BOMBA!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama