Friendship or love - 4. DÍL

28. června 2014 v 20:57 | Amy |  Friendship or love
Title: Friendship or love
By: Tajemná
Part: 4.


''Tereso, stávej. Nebo chceš zase přijít do školy pozdě?'' U mé postele stál bratr a tlemil se jako vždy. On je po ránu hned tak veselý a plný energie. To já bych ráno nejradši umřela.
''Už stávám, vidíš.'' Řekla jsem mu a sundala jsem nohy z postele. Zasmál se a opustil můj pokoj. Protáhla jsem se a šla jsem do koupelny. Dala jsem si rychlou sprchu na probuzení. Pak jsem se namalovala, vlasy jsem si učesala a nechala jsem si je rozpuštěné. Vešla jsem zpět do pokoje a vzala jsem si uplé černé džíny, bílé tílko a přes to kratší růžové triko. Ještě jsem si vzala tašku a seběhla jsem schody dolu.
''Dobré ráno.'' Pozdravila jsem. Ale nikdo mi neodpověděl. Šla jsem tedy ke stolu, kde byl vzkaz. -Zlatíčko museli jsme jet brzo do práce. Užij si to ve škole. Máme tě rádi. T+M-
Byla jsem zvyklá na to, že na mě rodiče neměli čas, takže jsem si vzala jablko a vydala jsem se do školy.
''Tady seš…'' Zvolala Lucy, když jsem dorazila do třídy přesně se zvoněním. ''No jo zase nestíhám.'' Zašklebila jsem se a sedla jsem si vedle Lucy. První hodinu jsme měli matematiku. Matika uběhla rychle a pak nás čekala dvouhodinovka tělocviku.
Jelikož jsme na minulé škole měli rozdělené tělocviky na kluky a holky, tak jsem si zvolila jako úbor sportovní podprsenku a mini kraťásky. Litovala jsem toho hned, co jsem se od Lucy dozvěděla, že tělák máme s klukama, ale nemám se za co stydět aspoň všichni uvidí moji krásnou postavu a piercing v pupíku.
''Ale, Lucy kryj mě. Já tak na ten tělák nejdu.'' Řekla jsem jí, když už jsme stáli před tělocvičnou. ''Tvoje smůla, nemáš si brát tak divnej tělák.'' Zasmála se mi. A vešla do tělocvičny, já šla za ní.
Jen co jsem vešla do tělocvičny, všichni se na mě otočili - holky si o mě začali povídat a já věděla, že mě pomlouvají, ale co, mám stokrát hezčí postavu než ony. Vlastně já a Lucy jsme byli, jako jediné, hubené holky v naší třídě. Kluci na mě koukali s otevřenou pusou. Tedy až na Harryho ten se na mě koukal s nechutí. Za to Zayn se vydal k nám. ''Sluší ti to. Tereso.'' Řekl Zayn. Usmála jsem se na něj a šla jsem si sednout na lavičku za Lucy. Ta se tlemila jak blbá.
''Čemu se směješ?'' Sykla jsem. Rozesmála se ještě víc.
''Koukni se na našeho učitele. Chudákovi kuli tobě stoup.'' Když jsem se koukla na našeho učitele, začala jsem se smát taky. Snažil se mluvit a nedat znát to, že mu stojí. Byl mladý a tak se mu nedivím. Kdyby to nebyl můj učitel, dala bych si říct. ''Tak zahrajeme si basketball.'' Sport, který miluji, a taky mi jde nejlíp. Rozdělili jsem se na týmy já jsem byla v týmu s Lucy, Lisou, Simonou, Markem, Ronaldem. Proti nám byl Styles, Zayn, Louis, Hannah, Rose.
Rozestoupili jsme se a začali jsme hrát.
******
''Bože. Nesnáším tělocvik.'' Řekla Lucy, když jsem přišla do šatny. Dneska máme krátké vyučování a tak tohle byli naše poslední hodiny a večer je ta party. ''Já jo miluji sport.'' Řekla jsem a usmála jsem se. Lucy se zašklebila, vzala si věci a šla do sprchy. Taky jsem si vzala věci a následovala jsem ji.
''Měj se, večer na party.'' Řekla Lucy když jsme vyšli ze školy. Usmála jsem se.'' Jop měj se. Večer.'' Řekla jsem jí, a vydala jsem se ke svému autu. Nasedla jsem do auta a vydala jsem se na cestu domů.
******
''Luku?'' Zavolala jsem, když jsem došla dom. ''Jsem nahoře.'' Zavolal nazpět. Rozběhla jsem se po schodech nahoru a vrazila jsem k němu do pokoje.
''Bratře, jdeš semnou?'' Zeptala jsem se ho. Ignorovala jsem jeho kamarády. '' Jo, říkal jsem, že jdu, a jdou semnou i oni.'' Řekl a ukázal na tři kluky co tam seděli s ním. '' Okey. Tak v 7 půjdem ne?'' Zeptala jsem se a usmála jsem se na jeho kamarády. ''Dobře. A mimochodem tohle je Niall, Chris a George.'' Řekl a ukázal na kluky.
''Ahoj, jsem Teresa.'' Řekla jsem a vřele jsem se na ně usmála. Úsměv mi opětovali. ''Jdu se najíst. A nachystat se, v 7 u dveří jasný?'' Řekla jsem a odešla jsem z pokoje.
------------------------------------------------------
čtete to někdo? Jak se vám tento díl líbil?
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-SteCarol Carol-SteCarol | 28. června 2014 v 21:08 | Reagovat

úžasný

2 Stylerka Stylerka | E-mail | 28. června 2014 v 21:09 | Reagovat

Stačí že to čte Stylerka?
Jinak díl super, ale skuz přidávat častěji.

3 Janne Janne | 4. srpna 2014 v 10:30 | Reagovat

Krasneeeeeeeeee

4 MOSE MOSE | Web | 18. června 2015 v 21:50 | Reagovat

rychlá půjčka do 15000 [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama