Friendship or love - 2. DÍL

9. června 2014 v 12:01 | Sisa |  Friendship or love

Title: Friendship or love
By: Tajemná.
Part: 2.

Jak už jsem zjistila, moje první hodina byla dějepis. A ten sexy učitel se jevil celkem v pohodě. Takže bych mohla mít dějepis i ráda. Další hodinu mě čeká francouzština. Doufám, že tam semnou nebudou chodit ty paka z mé třídy. Už jenom za tuhle hodinu mi na lavici přistálo asi 5 papírků a všechny se slovy: 'Krásko, dáš mi telefon?' 'Máš po škole čas?' To jsou opravdu tak zoufalí?
Když konečně zazvonilo na přestávku, stoupla jsme si a vydala jsem se pryč ze třídy. Když jsem procházela okolo těch kluků. Jeden z nich mě plácl po zadku. Otočila jsem se na něj a chtěla jsem ho kopnout do rozkroku, ale vždyť by ho to ani nebolelo.
"Už to nikdy nedělej," procedila jsem mezi zuby. Usmál se a plácl mě zas.
Tak to posral hošánek. Naštvala jsem se a kopla jsem ho mezi nohy.
"Říkala jsem, ať to znovu neděláš." Usmála jsem se a odešla jsem ze třídy hledat učebnu francouzštiny. Když jsem ji našla, zazvonilo opět na hodinu. Sedla jsem si zase do zadní lavice k oknu. Asi po 5 minutách vešel do třídy kudrnáč z mé třídy a za ním šli všichni kluci a i ten, kterého jsem kopla.
"Jé koho pak tu máme," zeptal se mě kudrnáč a sedl si vedle mě.
"Harry, sklapni a sedni si na svoje místo," okřikla ho učitelka. Zasmála jsem se. Kudrnáč, Harry mě probodl pohledem a šel si sednout na své místo. Hodiny uběhla celkem v pohodě a já jsem byla strašně ráda, když zazvonilo. Sebrala jsem si svoje věci a šla jsem k další učebně matiky. Tak to bude opruz.
"Tak co Tereso, jak se ti líbí na naší škole?" Přišla za mnou menší brunetka s hnědýma očima.
"Jo dobrý," řekla jsem a dál už jsem se s ní nemínila bavit, ale ona si semnou povídat asi chtěla.
"Jsem Lucy," řekla.
"No ty už víš, jak se jmenuji," řekla jsem a usmála jsem se na ní.
"Jo vím. Hele co teď máš?" zeptala se mě.
"Matiku," řekla jsem bez zájmu.
"Já taky. Hele v pátek u mě bude párty nechceš přijít?" zeptala se mě. Párty v pátek to se mi líbí. A ta holka se mi taky začíná líbit.
"To by bylo fajn, dáš mi adresu?" Přikývla na souhlas a podala mi papírek s její adresou. Pak jsem se obě vydaly do učebny. Lucy si sedla za mnou. Vypadá to, že jsem si našla kamarádku.
*Pohled Harryho*
Ta nová Teresa je celkem pěkná holka a drzá to se mi líbí. Ale taky nesmím zapomenout, že se chová jako totální kráva. A to doslova. A je chytrá, sakra ta holka umí snad úplně všechno.
Co ji trochu poškádlit? Doufám, že ji Lucy pozve v pátek na párty. Uvidíme, jak se nám předvede naše šprtka na párty.
"Harry, jdeš?" zeptal se mě můj kamarád Zayn. Kývl jsem a oba jsme se vydali na matiku. Doufám, že tam Teresa nebude. A při mým štěstí tu je.
Sakra!
Koukl jsem se na ni, seděla tam s ní Lucy a obě se něčemu smály. Koukl jsem se před ně a nějaké pako z naší třídy právě spadlo. Zayn do mě drkl a začal se šíleně smát. Neudržel jsem se a taky jsem se začal smát.
"Bacha na tkaničky," zavolala na něj Teresa. Že by ona mohla za jeho pád?
*Pohled Teresa*
S Lucy jsme nějakému paku z naší třídy přivázaly tkaničky k sobě. Chlapeček si stoupl a spadl. Celá třída se začala děsně smát. Já a Lucy jsem si plácly a pak jsme se smály spolu ze třídou. Nikdy bych nevěřila, že je tak stejná jako já.
"Bacha na tkaničky," řekla jsem mu a znovu jsem vyprskla smíchy. Viděla jsem, jak na nás zírá Harry. Po chvíli se, ale začal taky smát a s ním i ta jeho banda.
Chtěla jsem něco říct. Ale přerušil mě zvonek, co oznamoval další hodinu. Stoupla jsem si jako celá třída a čekala jsem, až vejde učitelka do třídy. Celou hodinu jsem se nudila a přemýšlela jsem, co budu dělat po školy. Když konečně zvonilo na přestávku. Stoupla jsem a chtěla jsem jít pryč, ale Lucy mě zastavila.
"Co?" zeptala jsem se jí.
"Co teď máš?" zeptala se mě.
Koukla jsem se na rozvrh. "Ehm, Angličtinu ty?" zeptala jsem se jí.
"Výtvarku, takže se uvidíme až na obědech. Zatím," řekla a odešla ze třídy. Vyšla jsem ze třídy a šla jsem do učebny angličtiny. Když jsem vešla do třídy, chtěla jsem si sednout na své místo, ale nějaký dement mi tam seděl.
"Mohl bys vypadnout?" zeptala jsem se normálně. Jen se na mě koukl a nic neříkal. Dobře když to nejde po dobrým. ''Vypadni,'' řekla jsem mu znovu.
"Měl bych?" zeptal se mě ten dotyčný.
"Jo vždycky sedím tady," řekla jsem mu.
Koukl se na mě pohledem 'ale nejdu nikam, ty krávo'. Prostě jsem odešla a sedla si tam kde vždycky sedí Styles. Sedla jsem si, vytáhla jsem si sešit a čekala jsem, až zazvoní. Naštěstí Styles semnou neměl anglinu a tak jsem mohla sedět na jeho místě. Za to Zayn se mnou angličtinu měl a seděl přede mnou, celou hodinu se na mě otáčel.
"Potřebuješ něco?" zeptala jsem se Zayna když už se asi podesáté otočil a koukal se na mě.
"Ne jen se koukám, jak máš krásný oči," řekl.
-------------------------------------
Děkuji za kometáře u minulého dílu. Doufám,že se vám tenhle bude taky libit. Každý komentář potěší:)
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-SteCarol Carol-SteCarol | 9. června 2014 v 13:47 | Reagovat

úžasní

2 Janne Janne | 4. srpna 2014 v 10:18 | Reagovat

Musím oznat ze jsem nevydržela okomentovat je to úžasné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama