Never back down - 52. DÍL

28. března 2014 v 10:58 | Sisa |  Never back down

Title: Never back down
By: Michaela
Part: 52.Ležela jsem na posteli v 'pokoji pro mé věci' a upřeně hleděla do stropu. Nevím, jak dlouho už tady takhle jsem, ale rozhodně jsem tam nechtěla zůstat s ním. Ikdyž ta vůně číny přes celý dům je hodně velký důvod tam jít. Mám hlad, že kdyby se tu něco pohlo, asi bych neváhala a skočila po tom. Převrátila jsme očima nad svými myšlenkami a vrátila se k sepisování imaginárního seznamu důvodů, proč musím znát tu kombinaci. Už tam mám chození za rodiči, Amber, obchody, jídlo, nebo třeba když si objednám pizzu a budu muset otevřít poslíčkovi. Navíc mi za měsíc začíná fotografický kurz, na který jsem čekala několik měsíců. Potom samozřejmě plavání, nebo venčení Maxe. Proboha, prostě musím chodit ven a tečka.
Ozvalo se zaklepání na dveře. "Hmm,"
"Čau," Vkročil do pokoje Zayn. Zvedla jsem ruku a poraženecky mu mávla. Už určitě ví, že jsem se domova nevzdala z vlastní vůle. "Hele, já nevím, jak to mezi váma je, ale pokud si tě sem nastěhoval, aby tě chránil, tak tě musí mít hrozně rád." Zavřel za sebou dveře.
"Tebe v tom případě taky."
"Jsem tu z trochu jiných důvodů." Posadil se na postel zády ke mně. "Koukám, že ses do toho vybalování zrovna moc nezabrala." Posadila jsem se a rozhlédla se po skupince nevybalených krabic u skříně.
"Málo místa a celkem nulová motivace." Pousmála jsem se.
"Jasně. Ehm no, vím to stou kombinací k alarmu," Otočil se ke mně. "Nemůžu ti nějak extra pomoct, je to Harryho dům, ale pokud budeš chtít někam vzít nebo tak…" Postavil se.
"Jo, díky moc." Usmála jsem se. Nic moc, ale co mi nabídl Harry?
"No vlastně jsem přišel, protože se máš jít najíst."
"Dám si sprchu a přijdu." Kývl a zmizel za dveřmi.
---
V bílých látkových kraťasech, tílku a s mokrými vlasy jsem se vydala do kuchyně. Cestou jsem zahlédla v obýváku Harryho, pracujícího na laptopu, jehož jsem jen přešla a pokračovala k cíli. Na stole ležely papírové krabice z restaurace a já do nich nahlédla. Různé druhy těstovin s masem a různou zeleninou. Vybrala jsem si bolognesse a přesypala je na talíř, po ohřátí jsem se vracela stejnou cestou, ale zastavil mě Harry, abych si to snědla s ním.
"Dobrou chuť."
"Fakt jo?" Zvedla jsem obočí, zatímco jsem namotávala těstoviny. "Myslíš, že se ve vězení taky přeje dobrou chuť?" Hodil po mě naštvaným pohledem. "Já jen abych měla srovnání."
"O vězení fakt nemáš jedinou představu, zlato." Pobaveně zavřel notebook a opřel se. "Kdy ti dojde, že tohle dělám pro tebe?"
"Až se ke mně nebudeš chovat jako ke kusu nábytku, který tady jednoduše zamkneš."
"Už od začátku se mi líbilo, jak jsi tvrdohlavá." Překřížil si ruce na prsou, zatímco já jsem namotávala další vidličku těstovin.
"Líbí se ti to." Mrkla jsem na něj a strčila si jídlo do pusy.
"Jo." Pousmála jsem se. "Ale někdy je toho už dost."
"Vážně to potřebuju vědět." Odložila jsme příbor a zakoukala se na něj.
"Říkal jsem, že si to rozmyslím." Postavil se. "Jdeme spát." Zvedla jsem se a vzala talíř do kuchyně doufajíc, že on už šel. To by ale nebyl Harry, kdyby na mě nečekal s výrazem 'proboha, co ti tak trvá?!'. Natáhl ke mně ruku a já do ní vložila tu svou, mezitím se otočil a potáhl mě za sebou do schodů.
Možnost, že nepůjdu spát k sobě do pokoje, jsem zavrhla už, když vyslovil, že jdeme spát, takže mě ani nepřekvapilo, že jsem najednou seděla na jeho posteli a sledovala, jak zavírá krabici na nočním stolku a i s jejím obsahem ji zasouvá zpět pod postel. Nic jsem neříkala, prostě jsem tam jen seděla a dívala se.
"A co bude teď?" Podívala jsem se na něj, když se opět napřímil vedle postele. Nadzvihl obočí tím jeho drzým způsobem. Převrátila jsem očima. "Necháme všechno, co jsme spolu vytvořili v Chicagu a tady budeme zase jako za 'starých časů'?" Zakroutila jsem si pro sebe hlavou a oči zabodla ke svým kolenům.
"A co po mě chceš? Abych se na všecko vykašlal jako nějaké děcko?! Jsou věci, které musím vyřešit a to, že tu pro tebe teď nebudu tak, jak si představuješ je postě cena, kterou za to jsem ochoten zaplatit." Otočil se směrem ke dveřím, k nimž vykročil.
"Ty jsi ochoten." Nevěřícně jsem zopakovala s jasnou ironií v hlase.
"Kate, jsi moje holka." Zavrčel, když zamykal dveře svého pokoje. "Bydlíš v mém domě a budeš respektovat mě i moje pravidla. Jsi moje, budeš mě poslouchat." Otočil se ke mně. "Tím tento rozhovor končí." Řekl a prsty chytil spodní okraj svého trika, které během páru vteřin přetáhl přes svou hlavu. Na krku se mu blýskl jeho řetízek a já jsem odvrátila pohled k noční obloze za oknem. Měsíc zářil silně, určitě se nádherně odráží na vodě. Tančí na vlnách. Ty si ale zaplavat nepůjdeš. Rýplo si to, co si říká mé podvědomí.
"Harry," Vydechla jsem jeho jméno, když jsem se na něj otočila. Stál přímo vedle mě, což mě nutilo zvednout hlavu, abych se mu mohla podívat do očí, v jejichž temnotě se odráželo světlo z lampičky spolu se světlem z měsíce, což dávalo ještě více pozornosti tomu, jak jsou zase temné. Natáhl ke mně ruku, kterou jsme přijala a nechala se vytáhnout do stoje za ním. Upřeně jsem sledovala jeho oči, než mě políbil. Prsty jsem mu zamotala do vlasů a druhou ruku jsem mu položila na nahý bok. Harryho ruce zatím pomalu sklouzly z mých zad níž, než si mě za zadek přitáhl ještě blíže k tělu.
"Nebude to trvat věčně. Všechno bude tak, jako předtím." Šeptl mi do ucha a já přikývla. Hlavu jsme si položila na jeho rameno a rukou na pase ho více přitiskla k sobě. Zhluboka jsem se nadechla, než mi do očí zavítaly slzy. Několikrát jsme mrkla, abych je zahnala zpátky, ale to už jsem cítila, jak Harryho dlaně kloužou na má stehna, která pevně uchopila. Stihla jsme se jen pevněji přidržet, než mě zvedl ze země a přitiskl více na sebe.
"Uh, Harry," Pousmála jsem se, když se mnou udělal pár kroků k čelu postele, kde mě opět opatrně položil. Než jsem se stihla v měkkých polštářích více rozkoukat, Harryho tělo se už tyčilo nade mnou. V obličeji známý stylesovský úšklebek.

Poznámka autorky: Čau. Takže, další díl je na světe. Ale upřímně vážně nevím jestli to má pořád ještě cenu? Hodně lidí mi psalo, abych v psaní pokračovala, ale teď mi přijde, že zájem o NBD nějak klesá. Ono se po takové pauze ani není čemu divit, ale byla bych ráda, kdyby se mi aspoň objevilo u dílů více komentářů. Zajímají mě hlavně vaše názory. Ať už je to na styl psaní, který podle mě šel tak nějak do háje, ale snad se zase vrátí zpět moje obvyklá úroveň :), nebo na vývoj příběhu. Na postavy, na to, co by se mohlo stát dál, nebo je to jedno. Cokoli, co by mě nějak přesvědčilo o tom, že je tady ještě aspoň pár lidí, kteří jsou ochotni pro příběh obětovat pár minut života a něco k němu napsat.
Mimochodem, mám ještě prosbu. Mám hodně nápadů na další psaní, ale nějak se mi do toho už nechce tahat 1D, nebo to nějak míchat s dalšími FF. Takže nemáte nebo nevíte někdo o nějakém blogu, nebo nevím čem, kde bych mohla něco napsat ? Chtěla bych ale někde, kde je to už zaběhlé a kde je stálé množství čtenářů. Jestli o něčem víte, díky :)
M.
 

62 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sidney Sidney | Web | 28. března 2014 v 13:47 | Reagovat

Upřímně se mi, Míšo, tenhle tvůj novej styl psaní zamlouvá podstatně víc, než ten předchozí, kterej nebyl jakože špatnej, ale byl zkrátka ještě takovej jalovej a nevycválanej. Naopak se ti to začíná konečně nějak ucelovat, pěkně tunit a usazovat - píšeš teď vážně moc pěkně a já doufám, že to půjde jenom nahoru:)
Co se týče povídky, ze zvyku jí čtu - měla jsem jí ráda, možná si vzpomeneš, pár komentů jsem ti občas nechala:) Vývoj událostí se mi líbí - tenhle díl byl vážně pěknej... Do budoucna nevím, co bych si představovala, nemám ani ponětí, jak dlouhý to plánuješ ještě mít, ale byla bych fakt dost jakože happy, kdybys jí dopsala, abych věděla, kam se Harry badboy a tvrdohlavá Kate posunou.
A k tvýmu psaní neff příběhů, zcela to chápu, ale o žádným blogu nevím... Co bych ti ale doporučila je http://www.wattpad.com/home - je tam hodně čcz/sk autorek a tudíž i čtenářů, je možnost tam dávat cokoliv si usmyslíš. Nejlepší na tom asi je, že tam máš svůj vlastní uživatelskej účet a všechny povídky si tam tedy spravuješ sama - přidávání dílů, mazání rozepsaných povídek, který nemáš v plánu dokončit atd atd. Sice to chvíli trvá, než si získáš svý čtenáře, ale od toho jsou tam například cluby, nebo i jiní uživatelé, který si můžeš follownout, můžeš jim napsat, aby ti svěřili svůj názor na tvou povídku, můžeš komentovat a hlasovat pro cizí příběhy, který se ti líbí - to všechno by ti mohlo posloužit jako dobrá reklama, ke všemu sám wattpad snad co minutu aktualizuje doporučení na příběhy - tudíž, má-li to otevřený Čech, háže mu to český příběhy a hlavně příběhy podobný těm, který už čte, jestli mi rozumíš. Neméně taky to, že na wattpad můžeš naverbuješ svý kamarády, který by ti mohli zvednout "čtivost". Já sama tam účet teprve chvilku mám a musim říct, že jsem fakt spokojená:)
Promiň za spam, trochu jsem se rozvášnila:P
Pa, Sid.

2 M M | 28. března 2014 v 14:15 | Reagovat

[1]: Ahoj. Díky za komentář i za doporučení. O wattpadu jsme už slyšela a vím, že třeba moje sestra si tam povídky dává, takže o tom asi budu uvažovat.
Jinak co se týče NBD jsem ráda, že se ti pořád líbí a tvé komentáře si vybavuju :) Taková celkem vtipná náhoda je, že jsem zrovna včera začala číst jeden tvůj příběh tady na blogu :3 a to ber jako poklonu, protože je to momentálně jediná věc, kterou odtud čtu - navíc asi po půl roce. Ale zpět k NBD, díky za komentář, a doufámže budeš číst i nadále a to nejen ze zvyku :)

3 Naty Naty | 28. března 2014 v 14:51 | Reagovat

Pis prosim dal!! Moc se tesim na kazdy novy dil!! :) Jsem z povidky nadsena tak prosim neprestavej..myslim ze to lidi ctou, jen nepisou komentare!!...uz aby byl dalsi dil :)

4 Janie Janie | 28. března 2014 v 15:00 | Reagovat

Tvoje psani je porad skvele. Urcite bys mela pokracovat dal, abychom se mohli dozvedet jak to s nimi dopadne :))

5 stela stela | 28. března 2014 v 15:07 | Reagovat

Určitě piš dál!!! Tenhle příběh jsem začala číst teprve teď, ale vzdát se ho určitě nehodlám!! Moc se mi líbí.

6 marti:D marti:D | 29. března 2014 v 13:25 | Reagovat

Určitě pokračuj ! :-) Tvoje psaní se mi líbí pořád, takže určitě piš dál. :)
Co by se mohlo stát nechám na tobě, ale určitě chci happy-end :D

7 Tvoje sestra Tvoje sestra | 30. března 2014 v 16:52 | Reagovat

uuu, to je hezuuu, nebo mám spíš říct "moc hezké"? :D
ne vážně je to kjuut. konečně k ní není jako cizí, i když doufám, že nečuješ tou postelí žádnou uchylárnu, to by sis mě znepřátelila !! :D
no jinak bych tam dala tu bitku, protože teď by mi tam nějak sedlo, kdyby Harry něco takového udělal. Chápeš. Třeba, že by si to jako ručně stručně vyřídil s tím, co postřelil Nialla, čímž se dostáváme k Rose. ta by tam taky měla mít velkou roli (teď bych tady chtěla dát toho ďábelsky se usmívajícího smajla z FB, ale tady to nejde, prečo). A potom by se teda mohla Kate zamilovat víc do Zayna a mohli by se muckat a Harry by je přitom přistihl a pak ze zlosti by jí zmlátit, aha aha, a ona by potom utekla a žila se Zaynem do konce života, jee:):):):):)
jinak mě nic moc nenapadá, já nevím, udělej to jak chceš:D:D

8 M M | 30. března 2014 v 17:05 | Reagovat

[7]: Juniore, juniore.. Napadá mě pouze mé oblíbené slovní spojení "Nejsi ty píča?!" O.o
Takže abych to pochopila měly by se všichni se všema muckat, mlátit se a pak by měla hlavní hrdinka utéct s kamarádem hlavního hrdiny. OKEJ budu nad tím přemýšlet :D

9 Domi Domi | 3. dubna 2014 v 14:52 | Reagovat

Prosím další díl:DDDDD

10 Kája Kája | 9. dubna 2014 v 19:51 | Reagovat

prosííím, piš dál!:)
je to fakt skvělý příběh!:))

11 problemgirl problemgirl | 23. dubna 2014 v 22:05 | Reagovat

Furt se opakuju,ale je to naprosto SUPER!! :-)

12 problemgirl problemgirl | 23. dubna 2014 v 22:06 | Reagovat

P.S. : zkusilas Lovebites?? ;-)

13 Madelline Madelline | 24. května 2014 v 8:48 | Reagovat

Dokonalé:3:)

14 Gee Gee | 30. června 2014 v 12:11 | Reagovat

Prosím, prosím piš dál, je to dokonalost <33

15 weronny weronny | 11. července 2014 v 23:39 | Reagovat

Ahoj :) tato povidka je skvela ;) fakt uplne super a moc, moc doufam ze u ni zustanes. Uplne uzasne pises a hlavne mas super napady. Ze zacatku jsem chtela aby v povidce byl ten bad Harry, ale ted se mi vic libi ten hodny :3 Vubec nevim jak je to mozne :D Jinak fakt super uzasna bozi povidka. Vim ze se opakuju, ale proste hrozne se mi libi jak pises a vsechno proste :)) a mela bych jeste jeden dotaz.. doufam ze neotravuju a ze mi odpovis :) Jenom bych se chtěla zeptat jestli pises/psala nejake jine povidky a popripade jak se jmenuji ♥ predem dekuju za odpoved a urcite si je vsechny prectu (teda jestli nejake jsou :D).. Uzasna povidka a jeste jednou doufam ze neprestanes psat. Strasne moc ti dekuju ze tohle pises i kdyz si predtim psala ze uz te to moc nebavi :) doufam ze se do toho zase dostanes a budes pridavat casteji tak jako driv :* jinak jako mi to nevadi.. klidne si pockam, hlavne kdyz to bude stat za to ;).
Jsi super♥♥ tvoje best fan weronny :**

16 Tess Tess | 13. července 2014 v 23:12 | Reagovat

Tenhle příběh mi doporučila weronny. Od prvního dílu se mi to moc zalíbilo a když to necháš plavat tak zahodíš ten nejkrásnější příběh. Tvůj styl psaní mi fakt sedí, dobře se to čte a hlavně orientuje. Zamilovala jsem se do bad harryho, ale i do cute Harryho takže jestli mi ho sebereš jsi mrtvá. :D NE to byl vtip jen dál delej to v cem si fakt úžasná a to v psaní povídek. Jen tak dál jen prosím pokracuj a kasli na debilní komentáře ;) ty, které to byví zůstali s tebou :)

17 Jane Jane | 18. července 2014 v 0:15 | Reagovat

Nadhera... Prosim dalsi :-\ Ty tve pauzy me dovedou k silenstvi ?!? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama