Kdo stojí za chodem blogu?

8. února 2014 v 18:57 | Narci.
Zdravím!
JOSH tým má čím dál více členů a to znamená, že vy, čtenáři, toho o nás víte čím dál méně. A pro pohodovou a milou atmosféru si myslíme, že bude nejlepší, když Vám o sobě dáme něco málo vědět. V současnosti máme v týmu 28 českých a 6 slovenských korektorů. Každý z nás je jiný a přeci máme jeden společný zájem a aktivitu - náš blog. Jsme parta lidí, které vy nevidíte, ale přesto snad víte, že zde jsme. Zveřejňujeme Vám povídky, opravujeme veškeré chyby a díky tomu zvyšujeme kvalitu děl - jak českých, tak slovenských, a mnohým z Vás také vypisujeme chyby a pomáháme Vám. Myslím, že každý zde zmíněný by si zasloužil minimálně úctu a pěkná slova, proto tento úvod zakončuji tím, že všem, kteří se podíleli a podílejí na chodu blogu, srdečně děkuji, je pro mne čest s Vámi být v týmu.


Adminky

Fayre
Až teraz si uvedomujem, aké ťažké je opísať samú seba. Som bláznivá, 16 ročná Anglicko milujúca dievčina, s hlavou neustále v oblakoch. Alebo, ešte lepšie, s hlavou neustále medzi svojimi poviedkami. Som typický blíženec - ak niečo s nadšením začnem, robí mi problémy dokončiť to. Svedčí o tom i množstvo poviedok, ktoré som načala a nikdy nedopísala. Som potterhead, schopný knihy i filmy citovať. Milujem Pobertov, najobľúbenejšou postavou je Sirius.


Sisa
Sisa pochádza z "diery" menom Tvarožná. V júli bude mať osemnásť rokov. Navštevuje Hotelovú akadémiu, odbor Manažment regionálneho cestovného ruchu. Označuje sa ako typická hlúpa blondína. Z duše nenávidí školu. Miluje svojich priateľov, rodinu a svojho priateľa. Celý jej život je jedna veľká irónia. Rada riskuje a zažíva adrenalín. Neznáša svoju výšku (160cm), no môže zjesť hocičo a nepriberie ani gram. I am not afraid to walk this world alone.Vic*
Ráda se označuju jako snílek, jehož myšlenky jsou obvykle daleko v oblacích. Pocházím ze zapadlého městečka v severních Čechách a v únoru oslavím své sedmnácté narozeniny. Miluju knihy s hororovým nádechem, zelený čaj, hudbu a samozřejmě psaní povídek. Při mé smůle jsem horkokrevný člověk, ale i tak na mé tváři většinou nechybí vlídný úsměv. Nejradši trávím svůj čas u klavíru a mám chuť vraždit, když mě při hraní kdokoliv vyruší.


Jakou funkci zde zastupují adminky?
Vyjma toho, že adminky dělají stejnou práci jako korektorky, řeší také vážnější e-maily (spolupráci, stížnosti), zveřejňují povídky a jednoduše udržují blog v provozu. Přijímají nové korektorky, hlídají, jestli vše funguje tak, jak má... vlastně dělají vše, co je potřeba dělat.

Česká korektura

Allie
Vtipálek, mimoň a velký snílek. Taky hrozně ukecaná a občas náladová.
Najdete ji zalezlou v pokoji u svých povídek (nejen o 1D, právě pracuje na ff s Doctorem Who), korektury nebo kreslení chibi (jedno z odvětví mangy). Miluje cestování a jednou by chtěla s partou kamarádů objet celý svět. Je zažraná do čehokoliv, co se týká Hunger Games (nejlepší knížka na světě!). Další nakažená Direction-mánií a trpí slabostí pro tento blog.


Anet*
Obyčejná dívka s blond vlasy, která miluje knihy, fotbal a v neposlední řadě hudbu. Žije v malé vesnici v Moravskoslezském kraji, která nosí vtipný název. Nejvíce ji rozesměje její pejsek, se kterým tráví nejvíce svého volného času. Bez svých kamarádů by nemohla fungovat, i v těch nejtěžších chvílích jí pomůžou a toho si váží. A rodina ji podporuje a umožňuje dělat to, z čeho má největší radost a je jí za to hrozně moc vděčná. A je největší milovník jídla.


DJ Perush
Terezička maličká - ráda divná slovíčka. Kočku doma přechovává - co opeřence zakousává. Bydlí kousek od Německa - co ji děsí? Psi a děcka. Larry shipper největší - Hazzův twitter dosvědčí. Zpívá, jak když vržou dveře - potkáte ji na opeře. Ignorance, agrese - pořvává si po lese. Angličtinou, němčinou - nepohrdne většinou. Píše kruté komentáře - pak se směje do polštáře. Starší polovina z shippovaček DjPessa, Periis a Perci. ♥ PAPRIKA FOREVER ♥


Dobrmanová.
Dobrmanová, pro některé možná známá spíš pod přezdívkou Wren. Vysoký tmavovlasý blázen, co nade všechno miluje cestování, knížky, psaní, hudbu, filmy, seriály a... HOKEJ! A samozřejmě svou rodinu a přátele. Ze začátku se zdá být tichá, ale jakmile se s ní víc seznámíte, dojde vám, že to opravdu není pravda, protože je hodně, ale vážně hodně hlasitá a ukecaná osoba. A taky akční, milá, občas děsně náladová... Po střední škole by ráda procestovala Evropu. ^_^


Emily
Emily je hodná, přátelská a optimistická dívka, která vás vždy přivítá se širokým úsměvem na tváři, ale je připravená se bít i do krve, kdyby bylo nutno. Umí dokonale skrývat negativní emoce a občas je nezdravě dusí v sobě. Miluje čtení knih, psaní povídek a poslouchání hudby. Má hodně velké sny a nepřestává věřit, že si jednoho dne všechny splní... Jako třeba, že opustí svou rodnou zemi a půjde speakovat do Anglie. A taky je prý víla, yay! ^^


Hádes
Hádes je zvláštní a téměř všemi nepochopitelný člověk. Nejčastěji ji najdete zalezlou doma nad nějakou pěknou a často velice tlustou knížkou. O tom, jak zvláštní člověk je vypovídá i to, že její zvěřinec netvoří pouze kočka, ale jak napovídá přezdívka, chová doma hady. Moc jich sice není, ty tři hady byste u ní našli- Oskara, Žofinu a malinkou Fayre (ano, jmenuje se po jedné z adminek blogu). Miluje vše, co ostatní holky nenávidí- horory a krváky.


Iviis
Jsem komplikovaný skrytý snílek. Nikdo by se mě neměl snažit úplně pochopit, nezvládám to ani já. :D Strašně ráda pomáhám lidem, i když se mnou většinou nechtějí mít nic společného. Zbožňuju mažoretky, cheerlaeding, kosmonautiku, šifrovačky, kytaru, zpěv... A spoustu dalších věcí, ale to by bylo na dlouho. :) Bojím se hadů, labutí a toho, že se na mě celej svět vykašle. Jednou vystuduju medicínu, takže se všichni koukejte stavit u mě v ordinaci. :D


Jamie
Jamie Montek Williams. Je obyčejná pražačka, která stále hledá sama sebe a neví, co si se sebou počít. Už skoro tři roky věří v jednoho kluka ze školy, kterého si myslí, že miluje. Je neobyčejné obyčejný flákač, který si rád zalenoší, ačkoliv má pocit, že by to stále mohlo být horší. Občas říká věci, které prostě nedávají smysl a má neskutečnou schopnost dostávám samu sebou do problémů a trapasů, které jsou většinou ve spojitosti s oním klukem.


Malíček
Malíček je dívka, milující čtení, psaní, svou rodinu a kamarády, hudbu a moho dalšího. Bydlí v královské Kadani, kterou stejně zřejmě nikdo nezná, a v březnu jí bude šestnáct let. Fan fiction nepíše nijak dlouho, ale i přesto už stihla vystřídat několik slavných osobností jako jsou např. One Direction, Logan Lerman, Justin Bieber,... Jednou by chtěla procestovat celý svět, chtěla by mít milujícího manžela, dvě krásné děti a zlatého retrívra.


Marty
Jmenuji se Martina. Přezdívkou Marty. Bydlím v Sasově, což je bráno jako Jihlava. Jestli to město neznáte, nevadí. Jsem dlouhovlasá bruneta a mám asi 160 cm. Je mi třináct, no, skoro čtrnáct. Vím, jsem na svůj věk malá. Mám zelenomodré oči. Jsem "docela" milá, šedá myška. JOSHi musím říct, že vás obdivuji za vaší ochotu, obětavost, trpělivost a tak dále, jinak bych tu byla hodně dlouho. Díky moc všem za vše, co pro mě udělali nebo udělají.


Mia
Citlivá. Obyčejná. Přehnaně pečlivá. Jsem někdo. Dýchám. Já, ta ukrytá, avšak přesto sama nevím, kým vlastně jsem. Nuže dobrá, řekněme, že jsem Mia, korektorka, dívka z davu, která nade všechno miluje písmenka. Miluje slova, jež vytváří, až nakonec propadne příběhu - a ano, ten představují knihy. Je mi šestnáct. Nenávidím změny. Miluju psaní. Často podléhám neopodstatněnému strachu z budoucnosti a nedokážu přijmout neúspěch. "And I am feeling so small..."


Mish
Zpočátku klidná, později hlasitá a upovídaná. Vlastnost, která je velmi častá a Mish je jednou z nositelek. Nechá se velmi snadno "ukecat" a toho využívá naše milovaná Zoe. Co se týče hudby, má velmi zvláštní hudební styl, poslouchá skoro všechno, ale z mnoha interpretů za své oblíbence považuje Imagine Dragons, Thirty Seconds To Mars, Coldplay, nebo One Direction. Naopak podkud jde o filmy, knihy, nebo povídky je velmi kritická a málo co jí baví.


Narci.
Pocházím z baťovského městečka, které leží na východě Moravy. Jsem pisálek, který má velmi rád pozorování noční oblohy, cappuccino, a v neposlední řadě také literaturu. Poslouchám povětšinou rock, ale nepohrdnu ani vážnou hudbou. Má osobnost si vyžaduje více než pár řádků, tudíž jestliže mě chcete poznat, budete mi muset napsat. Bojím se letadel, žraloků a výtahů. Co se povídek týče, v mých záložkách byste našli slash.


Nian
Nian. Zamlklý, introvertní cholerik. Podle některých by měl shořet v pekle, dle jiných by měl být svatořečen. A to jen kvůli jeho "pochybné" orientaci. Vzhledem k předchozímu nemá rád homofoby, ale ani lidi, co z něho dělají raritu. Zbožňuje anime, a i přesto že nečte mangu, zve se Otaku. Má rád textová RPG jako Hocz. V ničem nijak zvlášť nevyniká, alespoň dle něho. Je znaven z žití v tomto jemu nic neříkajícím světě.


Nikolieta
Život je boj, tak se tu poperte a já bych s dovolením prošla. Mám ráda hudbu a zpěv, přestože to, co ze mě vychází, často děsí moje okolí. Jsem podle mamky držkatá, podle kamarádek vážně hodná a podle mě líná na učení, takže jsem opravdu ráda za dobrou paměť, díky které nepropadám. Závislá na Twitteru a knížkách od Meg Cabot. Jsem Brat, v jakémkoliv slova smyslu. Mám narozeniny stejně jako Harry a jsem na to neskutečně pyšná.


PaJaN
PaJaN. Vesnická holka, která je nejradši uzavřená sama do sebe. Ráda si zaleze do nejtemnějšího rohu svého pokoje a ponoří se do vlastního imaginárního světa. Nemá ráda realitu, chtěla by žít život podle vlastních předpisů. Ve škole patřím mezi ty, kteří si pamatují asi jen jednu větu z proslovu učitelky. Ráda se setkává se svými přáteli a nenechá dopustit, aby se někdo z jejich přátel trápil. Opravuje většinou jen jednodíné povídky.


Pavs
Pavs je tichá a nenápadná dívka, jež neustále bloudí myšlenkami v oblacích. Je samotář, který má rád bezcílné bloumání po lese a spánek. Zároveň nedá dopustit na imaginární svět v knihách, které jí vždy pomůžou k úniku z reality, stejně jako hra na klavír a její oblíbená hudba. Nadevše miluje svého psa, jehož považuje za svého nejlepšího a jediného přítele. Doufá, že se jí podaří vystudovat medicínu, aby mohla pomáhat lidem a procestovat tak celý svět.


Ronnie
Nechápavá a střelená. To jsou slova, která mě vystihují asi nejvíce. Trapčím na YouTube. Miluju povídky ze školního prostředí, bad boye, neustálé hádky a nejlépe, když je to všechno najednou. Kromě Directionera nosím i označení Mixer (lol), JCat, Whovian, Brony a Sherlockian. Jednoho dne bych chtěla odcestovat na rok do Anglie jako au-pair, potkat Horana, vzít si ho and they lived happily ever after. Oh, naive me. d^-^bZoe
Zoe je patnáctileté děvče, které tráví většinu svého života v Praze. Možná byste do ní neřekli, že není až tolik oddaná popovému žánru, své srdce zaslíbila čtyřem mladíkům z Liverpoolu, které neskutečně miluje. Hlasitý smích a hloupé kecy jsou jejím poznávacím znamením. Je silný extrovert s cholerickými chvilkami. Ví, že je něco v jejím životě špatně, protože si je zcela jistá, že se narodila v Zimohradu. Nepíše, věnuje se pouze překladům a korektuře.


Slovenská korektura

Bebs
Blázon všetkých bláznov pochádzajúci zo snáď najväčšej diery na svete. Áno, to som ja. No okrem toho určite nenájdete človeka, ktorý by bol viac tvrdohlavý, výbušný, ukecaný alebo sarkastický. Som plná protikladov, čo ma často samú udivuje. Nájdete ma totiž ako obklopenú ľuďmi, tak i samú iba so slúchadlami v ušiach, poprípade čítajúc nejakú knihu. Som závislá na Twitteri, poriadne si potrpím na dobré príbehy a snažím sa ísť za vlastnými snami.


Charlotte
Patrí ku nespočetne veľa fandomom, preto sa ani neoplatí ich tu všetky vypisovať. Je sebecká, povýšenecká, narcistická, egoistická a hlavne zlatá, ale okrem iného vie byť aj dobrosrdečná k tým, ktorí si to zaslúžia, neobyčajne úprimná a obetavá. Pre priateľov by skočila aj do najväčšieho satanského ohňa. Najviac zo všetkého neznáša hmyz, dážď, zimu, sneh a falošných ľudí. Verí, že raz poletí. Najviac sa jej na sebe páčia (nafarbené) blond vlasy a modré oči.


Luccc
Prvé, čo by ste o mne povedali, by asi bolo, že som poriadny cvok. Vystihuje ma ale slovo NERD. Buď o niečom vášnivo diskutujem, píšem alebo mám nos v knihe. Som z Trnavy, neznámeho zapadákova. Nevraždím vzdelanie a opovrhujem terajšou mládežou. Potrpím si na dobrej hudbe (P!nk, Bring me the horizon, Nirvana). Potterhead, Whovian, Wallflower, Nerdfighter. Lynn, Fay, Narci a Finver sú moje! Som posadnutá osobou menom Jamie Campbell Bower.


Mai
Nie veľmi dobrá v zoznamovaní sa. Utiahnutá, zabalená v deke s dobrou knihou a čajom. Neznáša neúprimných ľudí a vždy si rada prečíta novú poviedku, najlepšie na spôsob historických romancí, royals alebo štýl učiteľ/žiačka. Okrem čítania a písania rada kreslí a hrá hádzanú. Najviac rada má The Script a HC Slovan Bratislava. (Song) The Wanted- Read my mind. (Book) Cassandra Clare - The Mortal Instruments. (Film) The Mortal Instruments: City Of Bones.Jakou funkci zde zastupují korektorky?
Korektorky opravují veškeré povídky, které nám přijdou na e-mail, ať už jednodílné či vícedílné. Samozřejmě také zveřejňují povídky, odepisují Vám na e-maily a radí Vám, když něco děláte špatně (nepřipíšete kategorii nebo třeba nerozumíte přímé řeči).


--
Co je to JOSH?
J = justinbieber-ff.blog.cz
O = onedirection-ff.blog.cz
S = sexualfrustrations.blog.cz (původní lovebites)
H = harrypotter-ff.blog.cz
--

Pozn: z osobních důvodů zde nejsou zapsaní všichni. Počty nahoře ovšem odpovídají.


 

95 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 8. února 2014 v 19:05 | Reagovat

fuha vas tu je! sympaticke holky

2 emily emily | E-mail | Web | 8. února 2014 v 19:16 | Reagovat

Ste super! A staráte sa o blog veľmi dobre, dobrým smerom idete, je to tu proste super! :)

3 K. K. | 8. února 2014 v 19:40 | Reagovat

Ani jsem nevěděla že je vás tu tolik. A už dlouho jsem si říkala co je JOSH tým a ejhle otázka zodpovězená.

4 Veronica. Veronica. | Web | 8. února 2014 v 19:40 | Reagovat

Vypadáte všechny krásně a sympaticky, moc ráda jsem si o vás něco přečetla. :) Velké díky patří Vám všem za tu práci, kterou tu odvádíte. :) So thanks!

Jsem ráda, že má někdo taky rád Poberty a má za nejoblíbenější postavu Siriuse, to mě úplně trklo do očí, som myslela, že som sama. :D

5 suuny suuny | 8. února 2014 v 20:13 | Reagovat

Aww, konečně jsem se dočkala! Jste všichni naprosto úžasní! A zjistila jsem že skoro s každým z vás mám něco společného :3
Luccc, P!nk je naprosto dokonalá <3
Miluju vás všechny a díky povídkám mám pocit že vás alespoň trochu znám.
Yaaay, unicorns! <3

6 sunny sunny | 8. února 2014 v 20:16 | Reagovat

Uuh, love ya! Konečně jsem se dočkala! Díky povídkám mám pocit že vás alespoň trošičku znám a teď... je to ještě lepší, když alespoň zhruba vím, kdo se skrývá za nicknamemama. A... zjistila jsem že skoro s každým z vás mám alespoň něco společného! Yaaay!
Luccc, P!nk je nejdokonalejší <3

7 sunny sunny | 8. února 2014 v 20:17 | Reagovat

Sakra, omlouvám se za spamy, [5]: jsem neviděla, tak jsem myslela že se to nepřidalo... :P

8 Me :D Me :D | 9. února 2014 v 11:36 | Reagovat

Po přečtení tohoto.. um, všeho (:D) vidím, že nejsem takový cvok jen já :D Kdybych většinu z Vás znala osobně, pravděpodobně bychom si rozuměli :D Každopádně za všechny děkuji, že děláte blog provozovatelným. Sama jsem si jinde párkrát vyzkoušela práci korektorky a musím říct, že to je docela záhul :D Vzhledem k tomu, kolik povídek sem denně přijde se divím, že máte vůbec čas na své zájmy, školu a že Vám to ještě neleze krkem :D Toť asi vše k mému dosavadnímu proslovu, i když by se toho dalo napsat mnohem víc :D A Me:D je taky ráda, že tady v týmu je alespoň jeden človíček blízký jejímu věku, jelikož zmíněná osoba se smajlíkem v přezdívce je mladej parchant používající slova, která lidi v jejím věku neznají ^^ :D

9 Smile Smile | 9. února 2014 v 16:33 | Reagovat

Hihihi, a o mně nikdo neví! :3 :DD
Dělám si srandu, já vím, že jsem jen výpomoc. :DD :3

10 Pauli Pauli | 10. února 2014 v 21:42 | Reagovat

Niektoré dievčatá sa na blogu naozaj snažia! :) Ďakujeme vám! :) Vidno, že do toho dávate svoje voľné chvíle :)

11 Alex Alex | 11. února 2014 v 13:32 | Reagovat

Ahoj, možná budu za debila, ale je tu někdo, kdo je schopný mi poradit, jak si vytvořit trailer??
Byla bych mooc vděčná...

A ať vám to v JOSH teamu šlape, jak má :)

12 Zuzka736 Zuzka736 | 15. února 2014 v 22:57 | Reagovat

LIDI DĚKUJEM!

13 Hannah Hannah | 17. února 2014 v 21:17 | Reagovat

Velké díky vám <3 :))

14 Lucia Lucia | 24. února 2014 v 23:20 | Reagovat

Uznajme. Niektorí vykonávajú špičkovú prácu a snažia sa byť naozaj aktívni, ako to tu už bolo spomenuté :)
Blog sledujem denne a nechápem, čo tu niektorí robia, keďže ich nevidím nič pridávať, alebo pridajú maximálne svoje poviedky :) Myslím, že to je voči korektorkam, ktoré sa snažia nefér, ale je to len môj názor a postoj :) Takisto sa mi páči, ako jedna korektorka (nechcem menovať) zdieľa len svoj príbeh, ibaže pod inou prezývkou. Je to také nenápadné, že viac ako 30 častí za sebou zverejní ten istý človek. Ale to je samozrejme každého vec. Len som na to chcela upozorniť, že keď zverejňujete pod pseudonymami, tak by ste to aj tak mohli posielať (: A teraz k tej príjemnejšej časti. Tento blog sledujem už dlho. Veľmi dlho. V histórii by som mohla nájsť presný dátum, ale trvalo by to. Prečítala som tu nespočetne veľa poviedok, skvelých, či dobrých, niekedy trošku horších, ale každý nejako začína. Sama som posielala a stále posielam príbehy. Musím povedať, že s aktívnou časťou korektoriek som spokojná (tak ako aj všetci) a nikdy som nemala nijaký problém. Keď sa aj niečo stalo, vždy sa to veľmi rýchlo vyriešilo :) Niektorí to berú, ako neplatenú prácu, čo je veľmi fajn :) Niektorým ľuďom by som chcela zvlášť poďakovať, ale nechcem ostatným ukrivdiť, takže...Ďakujem adminkám a korektorkám, ktoré pre tento blog naozaj niečo robia (a nie sa iba usmievajú na obrazovku, keď sa chváli celý tím.) Možno tu teraz bude niečo zlé na moju osobu, ale môj názor to nezmení :) Och, aby som nezabudla. Samozrejme, že všetci máme svoje životy, ktoré žijeme. Ale nepridať niečo viac ako mesiac, či viac... To máte potom niektorí veľmi, naozaj veľmi zaneprázdnení život. Bolia ma ruky z toľkého písania, končím a pozdravujem celý tím :)

15 Lucia Lucia | 24. února 2014 v 23:22 | Reagovat

[14]: zaneprázdnený život

16 Narci. Narci. | 3. března 2014 v 15:09 | Reagovat

[14]: Děkujeme za tvůj názor, opravdu, a nevidím důvod, proč by někdo měl psát "něco zlé na tvou osobu", jak jsi řekla. :)
Jen si dovolím podotknout - zveřejňování není povinností korektorek. Korektorky vykonávají pro vás, čtenáře, neviditelnou práci. Ostatní z týmu to můžou pozorovat na tom, jaké číslo u jejich složky svítí. :)
Každopádně ti děkuji, cením si tvého vyjádření.

17 Lucia Lucia | 4. března 2014 v 17:04 | Reagovat

[16]: Samozrejme, ja to chápem :) To bol pocit, ktorý som z toho mala, takže tak.. :)

18 SnowWhite SnowWhite | E-mail | 5. března 2014 v 17:50 | Reagovat

[14]: Tak nějak tuším, že možná narážíš i na mě, protože jsem u jednoho dílu měla dotaz jestli přidávám i něco jiného než svoji FF. Jde o to, že u jedné povídky může být i 30 dílů za sebou zveřejněno jednou a tou samou osobou a to z prostého důvodu - korektorky mají povinnost zveřejňovat svoje FF samy, protože je zbytečné posílat to na mail :)

19 Lucia Lucia | 5. března 2014 v 18:04 | Reagovat

[18]: Ten komentár nebol odo mňa :) A nebolo to na nikoho konkrétne, všimla som si viacero takých poviedok.. ^_^ Chápem, prečo si korektorky pridávajú príbehy, pretože by to nemalo význam zbytočne písať mail :) Len podľa toho ako sa to pridáva to vyzerá, že niektoré korektorky robia oveľa menej :) Samozrejme, Narci povedala, že korektorky robia prácu, ktorú mi nevidíme, takže možno všetci robia rovnako..:)

20 Katie Katie | 5. července 2014 v 10:54 | Reagovat

Děláte moc důležitou práci a  za o si zaslouzite velkou pochvalu xx :-)

21 Maky. Maky. | E-mail | 23. listopadu 2014 v 20:44 | Reagovat

Páni. To složení se hrozně změnilo... Pamatuju si tak polovinu z vás. o.O

Snad vám to tu šlape pěkně! Hodně štěstí i do budoucna. :))

- Maky. (Cejtim se jak babička už. :D)

22 Charlotte Charlotte | 2. prosince 2014 v 20:55 | Reagovat

Tyjo... Jsem ráda , že jsem si mohla o každém z vás něco zjistit a jste moc hodní , že jste o sobě napsali ikdyž minimum tak velmi hezký zkrácený odstaveček :) Ať vám to klape a držím palce :) vaší stranku mam moooooc ráda :) Zdavím tým :) a ahoj Charlotte :)

23 FashionMALL.cz FashionMALL.cz | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 3:00 | Reagovat

Ty brďo, tak početný tým, to koukám... Jinak díky za práci co děláte a hodně štěstí do budoucna přeje za celý tým módního butiku FashionMALL.cz, Marika! :-)

24 sunny sunny | 21. prosince 2014 v 20:02 | Reagovat

Rush zabíjí :D

25 Sidney Sidney | E-mail | Web | 3. května 2015 v 22:54 | Reagovat

Zdravím!
Byly byste tak laskavé a nějak se postavily a po zásluze se vyjádřily k tomu mailu, který jsem vám posílala už 25. dubna?
Skutečně už nevím, kam vám napsat a posílat vám e-mail znovu mi připadá jako nošení dříví do lesa.
Díky,
Sidney.

26 ivča ivča | 9. května 2015 v 10:37 | Reagovat

Můžu se zeptat, v dokončených povídká o Harrym Stylesovi, se mi zobrazuje jen jeden díl z povíky The Price of Beauty. U vás taky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama