Just Do It Right - 23. DÍL

3. ledna 2014 v 19:30 | Narci. |  Just Do It Right
Title: Just Do It Right
By: Lens
Part: 23.HARRY'S POV.
Několik dalších dní to se mnou šlo z kopce. Nedokázal jsem s nikým mluvit přímo a následně musel snášet vraždící pohledy od mého malého irského kamaráda. Tedy, ne že bych si je nezasloužil.
Vidličkou jsem se vrtal v tom odporném zeleninovém hnusu a přemýšlel nad zkázou světa. Byly to fascinující scénáře do té doby, co do mě Liam šťouchl ramenem, čímž mě probudil od mého fantazírování. Nespokojeně jsem zavrčel a podíval se na jeho pobavenou tvář.
"Vážně to musím jíst?" zeptal jsem se ztrápeně a probodl vidličkou tu nechutně zelenou a odpornou věc. Jeho oči se zúžily.
"Ano," odpověděl ležérně, zatímco popíjel svou kávu. Bylo zřejmé, že mi chtějí pomoci, ale já bych byl stejně nejraději sám. A obviňoval se za svou naivitu a blbost v hotelovém pokoji v Dallasu.
I když, pravda, to jsem dělal posledních pět dní.
"Takhle to dál nejde," pokračoval po několika minutové pauze Liam, "tohle sníš, jinak do tebe naperu něco jiného a to bude o mnohem nepříjemnější," hrozil a mračil se na mě. Taky jsem se na něj zamračil a trucovitě odšoupl talíř přede mnou, někam daleko ode mne.
Najím se, když sakra já uznám za vhodný, pomyslel jsem si nevrle a stáhl rty. Podíval jsem se okolo a jediný, kdo registroval naší malou roztržku s Liamem, byl Niall, který se distancoval od Zayna a seděl úplně jinde, než obvykle. A taky vypadal, že mu nechutná.
V tom případě by měl mít Liam problém s ním, jelikož když nejí Niall je něco opravdu špatně. Nebo je to možná tím kuchařem, zamyslel jsem se.
Ohlédl jsem se na Liama, který vypadal, že už to vzdal. Ušklíbl jsem se a vstal ze židle.
"Aloha, bratři, jdu se něčeho pořádně napít," zašklebil jsem se na ně a než někdo z nich stačil něco namítnout, už jsem byl u dveří.
*
Když jsem se potácel do hotelu, zcela unesený myšlenkou, že je tenhle svět krásný, mi zazvonil mobil. Nadzvedl jsem obočí a řekl mu, že ho neslyším a šel dál. On však nepřestal a ani moje nadávky nezabrali. Zavrčel jsem a konečně ho umlčel.
"Anooo?" Protáhl jsem slovo, snažíc se znít vtipně a roztomile, což v mém stavu bylo, celkem fádní.
"Harry!" rozkřičel se ženský hlas a já musel odtáhnout telefon o ucha. "Kde sakra si? Čekám na tebe věčnost!" Znovu vyjekla, ale já nějak nevěděl, kdo se mnou mluví. A tak jsem se začal smát, i když nevím, jestli řekla něco vtipného, ale mě přišlo vtipné v tu chvíli snad úplně všechno.
"Tobě to přijde vtipné, ty idiote?" Znovu jsem se začal smát, ne-li snad více a náhle ucítil, jak si mě bere gravitace, jakmile jsem zakopl o obrubník. A to mě rozesmálo, pokud to bylo možné, ještě víc.
"Pane, jste v pořádku?" Uslyšel jsem mužský hlas nad sebou a lehce vzhlédl. Uviděl jsem vrátného.
"Um, jo," usmál jsem se.
"Mohu vám pomoci?" zeptal se opatrně a natáhl ke mně ruku a vytáhl mě nahoru. Chvilku jsem přemýšlel.
"Mohl byste mi prosím zarezervovat letenku?" Nechápavě přikývl a vytáhl si malý poznámkový blok.
"A kam to bude, pane?"
*
Ráno jsem se probudil, a jakmile se tak stalo, tak jsem prosil, abych namísto té neuvěřitelné bolesti hlavy mohl umřít. Od kdy se ze mě stal takový člověk?
Prohrábl jsem si vlasy a následně čelil hlasitému bouchání na dveře mého hotelového pokoje. Cože jsem to včera vlastně dělal?
Možná jsem tentokrát vážně někoho naštval, pomyslel jsem si sklesle, ale ne zas tak moc.
"Harry, otevři ty zpropadený dveře, volá Gemma!" zařval Niall a následně ještě jednou zabušil. Jakmile jsem si uvědomil, co říká, okamžitě, ačkoliv problematicky jsem vyskočil z postele a běžel ke dveřím. Zámek chvilku nechtěl poslouchat, ale když jsem konečně otevřel dveře a pohlédl na vyděšeného Nialla s mobilem v ruce, věděl jsem, že to nevěstí nic dobrého.
Okamžitě jsem mu ho vytrhl ze sevření a zhluboka se nadechl, předtím než jsem promluvil.
"Gemm? Co se stalo?" vydechl jsem s roztřeseným hlasem a následně se zaposlouchal do jejího plačícího hlasu. A v tu chvíli jako by se zastavil čas.
pozn.:
Aw, god, miluju Vás.
Proto jsem schválně nenapsala další díl z pohledu Lany, muhahaha.
Som ráda, že máte Daniela rádi, alespoň teď. Že se Vám zdá sladkej a podobně. Jelikož to bude právě on...uh, už mlčííím. ^_^
Co myslíte, že se stane? o.O
Hádejte, hádejte. :3
Další díl bude brzyyyyy. :33
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Arwen Arwen | 3. ledna 2014 v 19:52 | Reagovat

Dělááááš si ze mě srandu nebo co? Takhle to utnout, kdo to kdy viděl. Bože! Ale celkem jsem se bavila když byl Harry opilej :)

Je několik možností, co se stalo:
1. Někdo umřel
2.Gemma načapala Lanu a Daniela v parku (ale proč by brečela?)
3.Chtěla jsem napsat ještě něco, ale to jsem teď zapomněla. No, neva.
Ten další díl musí být co nejdřív!

2 Ter Ter | 3. ledna 2014 v 20:10 | Reagovat

banan jako dej harryho a lanu dohromady! :D  nebo te budu strašit každý večer pod posteli!!! :D

3 ihavebestfriend ihavebestfriend | Web | 3. ledna 2014 v 23:20 | Reagovat

Prosim, nesmi to byt daniel. Uz ted z toho mam depku. A brecim...Moc prosim, zachran vztah Harryho a Lany! :'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama