Never Back Down - 47. DÍL

20. srpna 2013 v 19:17 | NikušŠ. |  Never back down

Title: Never back down
By: Mish
Part: 47


Seděla jsem mu na klíně na sedačce místa řidiče, za zády cítila volant a hlavu jsem měla opřenou o tu jeho, která byla stále položená na mém rameni. Několik minut jsme seděli bez jediného slova. Tedy Harry párkrát zabrblal něco ve smyslu, že za to může on. Nechápala jsem ho. Nechápala jsem téměř nic. Vlastně ani nevím, jestli Niall ještě žije. Proč se mu to stalo? Kdo mu to udělal? Nebo proč by za to měl Harry nést vinu.
"Musíme jet." Vzdálil hlavu od mého ramene a podíval se mi skelným pohledem do očí. Přikývla jsem. Zpustila jsem ruce z jeho lopatek a natáhla se přes řadící páku ke svému sedadlu, na nějž jsem rychle přelezla. Autem opět zapředl zvuk motoru a Harry s pohledem upřeným do zpětného zrcátka začal couvat.

"Odhlásím nás z pokoje," Oznámil mi, když jsme ruku v ruce stáli v hlavní hotelové hale. "Ty běž sbalit naše věci." Kývla jsem a ruku jsem mu stiskla více předtím, než jsem ji pustila a vydala se k výtahu, který mě vyvezl nahoru.
Kartou jsem si odemkla dveře a v rychlosti začala sbírat všechny naše věci, které jsem cestou do ložnice potkala. Naházela jsem je do tašek bez ohledu na to, čí věci házím kam.
Zapínala jsem zip Harryho tašky, když se objevil ve dveřích a prošel kolem mě, klečící na zemi, k posteli. Posadil se tak, že se lokty opřel o kolena, která měl roztáhlé od sebe, čímž se mírně shrbil. Vydechl, když spojil prsty na svých rukou a zvedl ke mě pohled.
"Letadlo jede za dvě hodiny."
"Letadlo?" Zopakovala jsem. Myslela jsem, že zpátky pojedeme stejně jako tady. Ikdyž chápu, že by to bylo až moc zdlouhavé a Harry potřebuje být doma co nejdříve.
Kývl a bez dalších slov sklopil hlavu k podlaze. Dopla jsem ten mizerný zip, s nímž jsem se celou dobu tak otravovala a postavila jsem se na nohy. Seděl jen kousek ode mě a já se rozhodla dostat z něj nějaké podrobnosti. Co nejtiššeji jsem přešla k hraně postele a posadila se vedle něj na měkkou matraci.
"Co se stalo?" Zeptala jsem se, pokládajíc svou dlaň na jeho rameno.
"Chtěl jsem, aby počkal na mě. Měl počkat, ale on říkal, že.. že to zvládne a teď je.." Roztřepaný hlas se změnil v křik a Harry vyskočil na nohy. Škubla jsem sebou a pozorvala, jak se blíží ke zdi, do které silně uděřil hlavou. "Kurva!!" Ozvala se tlumená rána a téměř nesrozumitelná nadávka z jeho úst. Dlaň, přiloženou na zdi, sevřel v pěst a s další ránou praštil do stěny.
"Harry!" Odrazila jsem se od matrace a ve stoje pozorovala, co dělá. Oběma dlaněmi se opíral o zeď před ním a zrychlené dýchání se tiše roznášelo pokojem.
"Na co měl Niall počkat, Harry?" Promluvila jsem tiše, doufajíc, že se mi dostane odpovědi.
"Měli jsme spolu něco zařídit," Odpověděl po krátké odmlce.
"Co?"
"Kate," Otočil se ke mě čelem. Obočí měl zkrabatělé, když se na mě díval pohledem, že mi do toho nic není. To ale nebyla tak úplně pravda. Jistě, že mi do toho něco je. "Nechci, abys to věděla."
"Ale já to chci vědět," Udělala jsem krok dopředu a položila dlaň na jeho rameno. "Harry, já to potřebuju vědět."
"Já potřebuju, abys byla v pořádku," Podíval se mi do očí, než ty své skryl pod tíhou víček. "Čím míň toho víš, tím je to pro tebe lepší. Věř mi." Když opět otevřel oči natáhl ruku k mému líci a sehnul se tak, aby mi mohl dát jemnou pusu na tvář.
-
"Vážení cestujicí, prosím, usaďte se na svá místa. Letadlo bude vzlétat." Ozval se z palubního rozhlasu hlas letušky, která před malou chvílí ještě pobíhala mezi sedadly. Pohodlně jsem se opřela do sedačky a se stisknutím Harryho ruky zavřela oči. Nemám ráda ten moment, když se vzlétá. Nesnáším ten pocit v žaludku.
Harryho auto přijede do Californie několik hodin po nás, takže typuji, že do nemocnice pojedeme taxíkem. Ale je mi to celkem jedno, ikdyž tahat s těmi taškami se mi zrovna nechce. Bože Kate, na coto zase myslíš?! Mračilo se na mě mé svědomí, které bylo právě ještě scvrklejší než žaludek. Obecně by se dalo řící, že létání nemá v lásce žádný kousek mého těla. Je pravda, že bych se neměla zaobírat banalitami, jako jsou dvě pitomé cestovní tašky, ale tím, co je s Niallem a jestli bude v pořádku.
Letuška ještě říkala poslední pokyny, ale já ji nevěnovala moc pozornosti a přemlouvala pilota, aby nás dostal do vzduchu co nejrychleji.
"V pohodě?" Přejel palcem po hřbetu mé ruky Harry. Vydala jsem ze sebe zvuk, podobný souhlasu a dál se soustředila jen na svou činnost, když jsem pocítila, jak se pomalu rozjíždíme.
---
Nad našimi hlavami se ozval hlas z rozhlasu, upozorňujicí nás na vyzvednutí našich zavazadel. Harry mě bez zaváhání chytil za ruku a rval se davem lidí na místo, na které ženský hlas v rozhlasu upozorňoval. Nezbylo mi nic jiného, než následovat jeho kroky a za něj se omlouvat lidem, do nichž při své neomalené chůzi strkal.
Netrpělivě se dlaněmi opřel o okraj pásů, po nichž jezdily kufry, vyhlížejíc ty naše, které byly stále v nedohledu. Něco si nezřetelně zabručel pod nosem a já se mezitím rozhlížela po lidech na letišti.
"To snad ani není pravda," Otočila jsem se za jeho hlasem, který jen sarkasticky upozorňoval na skutečnost, že naše zavazadla se na pásu objevily, jako jedny z posledních. Bez vyčkávání vyrazil jejich směrem a obě cestovní tašky si přehodil přes ramena.
"Pojď." Broukl na mě, natahujíc ruku mým směrem.

Poznámka autorky: Tadá. Prosím potlesk. Další díl !
Né, já vím, že bych zasloužila spíš pár facek. :D Dříve to vážně nešlo. Pořád mi na tomto dílu něco nesedělo a já neměla buď čas, náladu nebo nápady. Takže se omlouvám, že jste museli tak dlouho čekat na díl, který je v podstatě o ničem a téměř nic vám neprozradil. Snad budou další lepší.
Chtěla bych vám hrozně poděkovat za reakce k minulému dílu, které byly úžasné a bylo jich tolik. Ikdyž tu byl ten díl tak dlouho a už bych nečekala, že to ještě někdo bude číst, objevovaly se nové komentáře a za to díky! :33
Ještě, když už jsem v tom psaní, tak bych chtěla upozornit, že teď budou mít díly mezi sebou určité časové intervaly, určitě ne tak dlouhé jako byl tento, ale nějaké tu budou. Tak týdení určitě.. :/ Mrzí mě to, hlavně kvůli toho, že jsem zjistila, kolik lidí to čte, ale tak třeba se budete na díly více těšit. :D Snad.
Díky moc, Mish. xx
 

112 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Maci Maci | 20. srpna 2013 v 20:30 | Reagovat

Krásný dil !:) myslím ze to bude stát za to čekat :)

2 Kat Kat | 20. srpna 2013 v 20:52 | Reagovat

skvelé teším sa na ďalšie

3 Adéla Adéla | 20. srpna 2013 v 21:42 | Reagovat

Už potřebuji vědět, co se mýmu miláčkovi stalo. :(
Miluji to, jak ji Harry chrání, je tak cute. :'33
Jo a, jen mi tu nesedí jedna věc, napsala jsi, že letadlo jede za dvě hodiny, pokud vím, tak letadlo lítá, ale taková drobná chybička se v tvém případě dá přehlédnout. ;33

4 Ver Ver | 20. srpna 2013 v 23:36 | Reagovat

Bože jak já jsem se těšila na další díl je to fakt úžasný příběh kvůli tomu to příběhu kontroluji i několikrát denně  stránku jestli tu není další díl a u se moc těším na další díl a přeji hodně nápadů na pokračování :DDD

5 Katy Katy | 21. srpna 2013 v 0:16 | Reagovat

Bomba :3

6 Markeet Markeet | 21. srpna 2013 v 17:07 | Reagovat

Takovej absťák,co jsem měla to už mi nedělej ! ;D jako je to napínavé jako blázen,chudáček Niall ;/ fuu musgí být v pořádku.. A chci vedet kvuli čemu se mu to stalo,Harold zase tajnůstkaří,zmetek jeden roztomilej ;D já k týhle nejskvělejší povídce už nevím,co psát když je to stále dokonalost sama! Supéér #Iloveit !!

7 Zuz Zuz | 22. srpna 2013 v 11:56 | Reagovat

Miluju tuhle povídku <3

8 Iveta Iveta | E-mail | 22. srpna 2013 v 16:25 | Reagovat

tahle povídka je táák dokonalá! vážně! už se moc těším na pokračování

9 Anna-M Anna-M | E-mail | 23. srpna 2013 v 0:27 | Reagovat

On je nový díl a já to zjistím až teď??? :O Bože to je dokonalé miluju to miluju :33333333

10 Marry Marry | 23. srpna 2013 v 16:45 | Reagovat

Ani mi nevadí to čekání na další díly, protože ten díl za to vždycky stojí ;) Chápu, že nemlžeš jenom v jednom kuse sedět u počítače a psát další díly. I tak ti děkuju, že to sem pořád přidáváš :) A tenhle díl... strašně se mi tu líbí Hazza :3 Krásné

11 Hannah Hannah | 23. srpna 2013 v 20:43 | Reagovat

Nádhera!! vážně! čtu tuhle povídku od včerejška a ještě jsem se nazastavila! :D nečtu nic jinýho jenom tohle! :D Takže bych byla moc ráda kdyby byl Nialler v poho, ale jak to vypadá Hazza bude zase enrvozni a proto bude zase ten hajzl..:( no nic..myslím že teď si bude teprv pořádně vyřizovat účty.

12 Ronnie Ronnie | 29. srpna 2013 v 23:06 | Reagovat

O.M.G :'33 Já miluju tenhle příběěh!! Perfect!! :')) Jen tak dál!

13 Iveta Iveta | E-mail | 28. září 2013 v 23:04 | Reagovat

Ahoooj chci se zeptat :))) bude tento příběh ještě nadále fungovat? :OOO protože je nádhernej a byla by ho škoda :))

14 Christine Christine | E-mail | 1. října 2013 v 18:11 | Reagovat

Souhlasím s Ivetou.Chci další díl.Tento příběh je tak per - fect,že chci číst další a další díly.Vážně,tahle povídka je dokonalá.Doufám,že bude pokračovat.Píšeš úžasně.A těch povídek jsem četla hodně a tahle mě teda dost zaujala už u prvního dílu a pak jsem se začetla dál.
Tvoje věrná čtenářka
Christine

15 MrsStylinson MrsStylinson | 6. října 2013 v 21:07 | Reagovat

Holka, chceš facku nebo jo? Víš jak mě trápíš? Musíš co nejdřív přidat další díl nebo to asi nepřežiju :DDD Vážně, tahle povídka patří mezi ,moje nejoblíbenější a byla by škoda ji nedopsat dokonce.

16 El El | 8. října 2013 v 20:03 | Reagovat

Ach ne!:( kdy už bude další to se nedá vydržet!:(<3

17 Mish Mish | 8. října 2013 v 21:13 | Reagovat

Holky, jsem neskutečně šťastná za to, že jste na příběh ještě nezapoměly!
Teď je to se mnou trošku složitější. Nemám na nic moc čas a to ani na školu, natož na psaní, v němž už potřebuji nějakou rekapitulaci, protože vůbec netuším, jak a co kde dopadlo a jak se co vyvíjí. O.o
Budu si muset zopakovat alespoň pět dílů, abych se do toho zase dostala a mohla napsat něco, co by mělo hlavu a patu..
Rozhodně s příběhem ještě nekončím a ani nechci! Prostě teď nemám čas a mám úplně jiné priority.. každopádně na psaní nezapomínám, jak by to taky šlo, když mě do toho ségra každým dnem kope!, a budu se snažit vytvořit další díl.
Neslibuji, že bude brzo, ale bude. :)
Mish

18 Christine Christine | 12. října 2013 v 17:38 | Reagovat

Mish jsem neskutečně ráda, že s příběhem nekončíš. Protože je fakt dokonalý. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Ale stojí za to si počkat. Áá jsem ráda , že vím , že tenhle příběh bude pokračovat. Bože .. už jsem si myslela , že se žádného dílu nedočkám.

Christine , každý den se sem budu dívat , jestli jsi náhodou nepřidala díl :) :3

19 Karlous(kája) Karlous(kája) | 24. října 2013 v 17:12 | Reagovat

Je to prostě epes rádes.! :D tehle příběh jsem našla díky tvého traileru a docela dost mě to zajimalo honem jsem klikla na odkaz a jedním kliknutím se stala jedna velká závislost na tomto příběhu.! :) Jsem ráda že nekončíš a budu očekávat další díl.! :D protože jak říkam já.! :D Úžasná osoba píše úžasný příběh.! :) Děkuji za krásný příběh.!:)

20 Katy Katy | 30. října 2013 v 16:22 | Reagovat

kdy bude nový díl ..? :OOO

21 nat nat | 9. listopadu 2013 v 1:31 | Reagovat

Prosim, pokračuj dál :) je to naprosto bezchybné, klobouk dolů já bych to takhle nenapsala ani z poloviny

22 haranka haranka | 18. listopadu 2013 v 15:22 | Reagovat

Prosim dej uz dalsi jinak skvelej dil jako vzdy

23 Terez Terez | 23. listopadu 2013 v 18:09 | Reagovat

Bude autorka ještě přidávat? :) Prosím, přidávej, je to dokonalé :)

24 evzen evzen | 28. listopadu 2013 v 19:43 | Reagovat

jako povidka uplne suprova, ae mohla by autorka pridat novy dil... dekuji.. :)

25 Poopey Poopey | 10. prosince 2013 v 19:28 | Reagovat

JO NO MICHALO PŘIDEJ NOVEJ DÍL !!!

26 Dommie Dommie | 18. prosince 2013 v 10:53 | Reagovat

zlato? neviem ako veľa toho máš, ale 20. srpen bol  už dosť dávno....

27 Liv Liv | 20. prosince 2013 v 18:45 | Reagovat

Koukám se sem od 21.8. každý den s nadějí, že tady najdu nový díl mé do nedávna nejoblíbenější povídky, kterou čtu už od úplného začátku a miluju jí. Ale poslední dobou mi už trochu dochází trpělivost. Přidej PROSÍM nový díl!!! Je to dokonalý!

28 Kika Kika | 28. prosince 2013 v 16:41 | Reagovat

Prosííím, ďalší diel.... túto poviedku som si prečítala už 3x úplne od začiatku.... nemôžem sa dočkať ďalej časti

29 Jully Jully | 7. ledna 2014 v 11:27 | Reagovat

užasna poviedka.čitala som ju od začiatku,ale  už mi vazne chyba nova časť :( kedy bude asi tak dalšia  lebo tu nieje nič spomenute ani že bude prestavka a už to viacerim asi chyba  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama