Bejvalka mýho bejvalýho- DODATEK

11. srpna 2013 v 17:39 | Mrs. Brusinka |  Camp Pigeon Corner

Title: Bejvalka mýho bejvalýho
By: Barunie
Part: Dodatek

Mrs. Brusinka doporučuje a myslí si, že tenhle dodatek je fakt čuprózní a povídka by měla pokračovat ještě straaašně dlouho. :3


Pohled Madison
Ačkoli to ze začátku vypadalo strašně idylicky, nikdy se nezačal chovat jako právoplatný kluk. Po tom, co jsme se přeci jen dali dohromady, se stejně nechoval jinak. Dobrá, možná trochu, ze začátku.
Ale vlastně jen ze začátku. Vztah s ním byl mnohem horší než kamarádi s výhodami. V jednom kuse jsem se vztekala, že si na mě nenajde čas, protože se musí učit, když mi řekl, že se přes víkend musí učit, tak mi zase v pondělí napsal, jak se ožral v sobotu, zašel si na fotbal, cokoli jiného, než že by se učil. Přestávalo mě to bavit.
Další podpásovka byla, když jsem se na jeho narozeniny jak idiot snažila, abychom byli spolu, zatímco on si na ten pátek domluvil práci. O tři dny později jsem měla narozeniny já. Napsal mi smsku, ať si je užiju. Pak mi cpal, jak půjde běhat. Že by se třeba stavil s kytkou, nebo i bez ní a ten den strávil se mnou? Vůbec.
Nebo když mi slíbil, že mě vyzvedne, když jsem přijela z "týdne v divočině", což znamenalo, že jsem byla na týden s debilní třídou puberťáků mezi lesy, sami jsme vařili, v chatkách nebyla elektřina, v noci zima, až jsem z toho dostala zánět močových cest. A víte proč? Protože se ožral na oslavě narozenin přítelkyně bratra a musel do práce, chtěl se vyspat, ale že jediné, co jsem chtěla, bylo ho obejmout, aby mi řekl, že jsem to přežila a že bude dobře (ano, ten týden byl občas fakt příšerný..), to už mu bylo jedno.
V každém případě jsem měla tolik důvodů se s ním rozejít, že jsem se až divila. Moc jsem si ho vysnila. A jako správný býk jsem byla odhodlaná svou tvrdohlavostí v tom vztahu vydržet, ačkoli jsem trpěla. Jenže on ne. Jednoho dne se se mnou chtěl sejít. Jen se projít. Věděla jsem, co chce udělat už asi dva týdny, ale netušila jsem, že je to až takový idiot. Vztah trval asi 3 měsíce a 3 týdny. Na má očekávání dost málo.
"Chci si promluvit o tom vztahu, nevyhovuje mi. Nejsi ta slečna, kterou aktuálně hledám. Blablabla. Pořád podpora, kdykoli budeš něco potřebovat, pobavit se, popovídat, napiš mi. Blablabla. Na táborový vztahy už seru, nemá to cenu. Jako něco vážnějšího, třeba na tři roky, si budu hledat až tak za tři, čtyři roky, nejsem typ na moc vážný vztahy. Vždycky se pro holku nadchnu. Blablabla. Chci zůstat v kontaktu."
Kecy.
Měla jsem jednu zásadní otázku.
"Je v tom jiná slečna? Jako já byla ve vztahu se Spencer?"
"Ne! Ty jsi ale nebyla, když byla Spencer."
Lhář. Věděla jsem, že jsem byla. Párkrát jsme se opili a skončili spolu, ačkoli měl Spencer, další holku z tábora. Na vedoucovské schůzce jsem se jí bála kvůli tomu podívat do očí, ačkoli Josh seděl vedle mě a držel mě za ruku. Tenkrát podpora. Ale Spencer byla super, tu noc jsme si dost popovídaly (stejný věk, stejné školy, ha!), napříč tomu, že to Joshovi očividně vadilo.
Tedy… Tenkrát, když jsme skončili spolu, jsem nevěděla, že ji má. Kdybych to věděla, nikdy bych to nedopustila. Potom mi řekl, že s ní chodil. A ačkoli jsem skoro z matiky propadla, pořád jsem si dokázala spočítat, že v tu dobu s ní byl. A já se za to neskutečně styděla, nikdy jsem nechtěla být ta třetí kráva.
Rozešel se se mnou, ale já stejně na tábor chtěla. Jedním idiotem jsem si nechtěla zkazit prázdniny. I když jsem musela jet jako dítě, tentokrát v kuchyni místo nebylo, Emily se rozešla se Zaynem, prostě se toho událo dost. Přesto jsem tam jela.
Užila jsem si to, tak strašně moc. Ohledně toho se moc rozepisovat nebudu, jen jedna věc. Josh je choval jako kretén. Celých 14 dní se mnou nepromluvil skoro ani slovo, bavili jsme se tak třikrát, jen čuměl, jako kdyby mu uletěly včely. A Spencer, která minulý rok byla jako dítě, tentokrát jela jako praktikantka. Uznávám, že zpočátku jsem byla docela nasraná, že s ní se Josh baví normálně a na mě je téměř alergický.
Jenže pak jsem ji jednou náhodně oslovila. Fajn, náhodně to nebylo. Chtěla jsem vědět, proč se s ní rozešel, ačkoli jsem jeho důvod věděla. A dozvěděla jsem se opravdu zajímavé věci.
Naše vztahy s ním byly identické - stejný začátek, stejné chování, stejný průběh, stejné výmluvy, stejná doba trvání a dokonce stejný konec. Jen v jejím případě důvodem byla nedospělost a já byla zase příliš uzavřená.
Začaly jsme se bavit, nejdřív pěkné historky ohledně Joshe. Nedokážu žádnou vybrat, jednoduše je jich strašně moc. Většinou jsme se ale shodly, že jsme s ním obě nikam nechodily a že nás obě tahal hlavně do jejich bytu.
Celou dobu, co jsme se o něm bavily, jsme se strategicky přesunovaly tak, aby na nás viděl. Všimly jsme si, že na nás často divně pokukuje a hlavně ve chvílích, kdy jsme se smály. Jemu. Asi mu to došlo.
Smály jsme se myšlence, že mu Spencer říkala vlastně všechno a já nic. Smály jsme se tomu, že příliš hrotil školu, zatímco my procházely, i když jsme se neučily. Nechápaly jsme, jak se jeho skvělé matce povedlo… tohle.
A tak se z nás staly kamarádky. Poslední diskotéku jsme před ním spolu asi dvakrát tancovaly ploužáka, dokonce nás donutili dát si pusu.
"Ale podíval se," zahihňala se Spencer, zatímco jsme sledovaly, jak Josh dává pusu Třináctce, pravděpodobně proto, aby nás nasral. Jenže v mých očích se tímhle spíš stal větším ubožákem, vzhledem k tomu, že jsme se s mou novou 'kámošenkou' shodly, že Třináctkou opovrhoval.
O mě zase prohlásil, že jedu po dvanáctiletým klukovi, co pro mě byl jako mladší bráška.
Navíc jsme začaly pomalu zjišťovat, že si milý Josh asi našel novou přítelkyni - tu nejstarší, nejnudnější vedoucí, co mohl. Ale zase asi byla jediná, s kým mohl tak nějak něco mít.
Vrátili jsme se z tábora a já se Spencer jsme si pořád psaly. Dokonce jsme už částečně opustily téma JOSH.
Klasická rozlučka s táborem v altánku byla ale bohužel bez Spence. Jela na soustředění s atletikou. Každopádně tam byl Josh a i Amanda (ta vedoucí). Když jsem jí řekla, že táborem jely zvěsti, že s Joshem něco spolu mají, řekla mi, že ne, že to není možný. Lhářka. O týden později jsem je už sledovala, jak se objímají, líbají a bůhvíco všechno. Seru na táborový vztahy, tak to určitě.
Dokonce jsem Spence svěřila, že jsme ji s Joshem podvedli.
"No, to bylo 1. září."
"Jo? Na moje narozeniny?" pozvedla obočí. Do prdeleee!
Vysvětlila jsem jí to. Ona mi řekla, že je debil on a ať si z toho nic nedělám. Milouš!!
V každém případě jsem strašně ráda, že se z dvou nepovedených vztahů dvou božích holek s jedním tupce vyvinulo takovéhle přátelství. Takové… zlé.
Máme totiž plány, jak mu 'zlepšit' život na táboře. Lumpárny typu "Sebereme mu mobil a zjistíme, co si s Amandou píšou, protože já nechápu, o čem se baví!", "Uděláme mu zase někde na hlavu kníreček!", "Budeme mu na tábor posílat dopisy, aby musel házet na terč a dostal trest!" a spoustu dalších nápadů máme vymyšlených. Je to sranda. Hlavně mi ona rozumí. A pomáhá. A je vůbec skvělá.
Je divné postavení bejvalka mýho bejvalýho. Pro ni jsem to samé. Ale když si to tak uvážím, tak nebojte, tenhle příběh pořád ještě neskončil. Možná teprve začíná.

Btw. Není nic božího, než když jste na táboře jako dítě (tudíž žádný chlast, prosím) a jde s vámi praktikantka na panáka se slovy "Tohle se mi jednom zdálo, nic není skutečné, ani nic nepiju a taky nic v tom stanu nemáš, jo? A já tu vlastně taky nejsem!". A přípitek? Na bejvalky!
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dada dada | 11. srpna 2013 v 17:50 | Reagovat

2. séria??? PROSÍM!!!

2 Barča:P Barča:P | 11. srpna 2013 v 20:17 | Reagovat

Konečně další přídavek! I love It!! :)*

3 Adéla Adéla | 11. srpna 2013 v 21:15 | Reagovat

Nečekala jsem, že by jsi napsala něco k této povídce, ale moc se ti to povedlo, je to super. :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama