Never Back Down - 46. DÍL

30. července 2013 v 18:19 | Petí. |  Never back down
Title: Never Back Down
By: Mish
Part: 46

"Ještě nějaké přání?" Zeptala se štíhlá dlouhonohá blondýna s perfektním opálením, říkající si servírka.
Po celou dobu tady s Harrym okatě flirtuje, ikdyž je naprosto zřejmé, že tu se mnou není jen na pracovní schůzce. Zajímalo by mě, jestli od toho opravdu něco očekává. Nebo raději ne. Natáhla jsem se pro svou poloprázdnou sklenku a přiložila si ji ke rtům, seplým do úzké linky. Harry na mě pohlédl a já si naklonila sklenku tak, aby mi celý její obsah mohl bez problému vklouznout do krku. S písklavým 'jistě', reagujicím na Harryho prosbu k zaplacení, odcupitala od stolu.
"Děje se něco?" Zeptal se.
"Vůbec nic." Usmála jsem se, ikdyž jsem se k tomu musela hodně nutit, protože si jsem téměř jistá, že jsem žárlivostí celá zelená.
"Víš to určitě?" Kývla jsem na souhlas, ale to už k nám opět mířila ta servírka. Když zastavila u našeho stolu a nadechovala se na začátku jejího monologu, který bych se ani nedivila kdyby dokončila větou 'Tady je mé telefoní číslo.', odkašlala jsem si a odsunula si židli od stolu.
"Musím si něco vyřídit," Postavila jsem se a uhladila si sukni na stehnech. Oba mě pozorovali a vsadila bych své nejdražší boty na to, že vím koho můj odchod potěšil. "Počkám tě venku." Mrkla jsem mírně zaskočeném kudrnáči do tváře a s kabelkou, kterou jsem si za chůze přehazovala přes rameno, kráčela k východu.
Zavolám domů. Dlouho jsem nemluvila s Amber a rodiči. Rozhodně lepší poslouchat to, jak Amber nadšeně klábosí co je doma nového, nebo jak mamka nasupeně hodnotí hlavu naší rodiny, než abych se tam vařila ve vlastní žárlivosti.
No a co? Kdo by na mém místě nežárlil? Ještě když se na něj všechny ženy v okolí dívají jako na nějakého poloboha. Né, že by jako bůh nevypadal, ale rozhodně není! On je přece padouch. MŮJ padouch.
S frustrovaným zafučením do sluchátka telefonu jsem procházela rušnou ulicí, míříc k nejbližší neobsazené lavičce, když mi po třetím pípnutí zařval do ucha hlas mé kamarádky.
"No to je dost, že se ozveš!" Zakřičela jako důchodce, který si zapoměl naslouchátko. Až bude nahluchlá, užiju si.
"Omlouvám se, bylo toho hodně," Odpověděla jsem s úmyslem pokračovat, ale to už mi opět skákala do řeči.
"Chápu, že tě určitě zaměstnává váš.."
"Hele!" Přerušila jsem ji dřív, než stihla začít rozebírat můj sexuální život.
"Vážně jsem neměla čas se ozvat dřív. Jsme v Chicagu." Zkousla jsem si ret a přivřela oči, očekávajíc nevyhnutelné.
"Kde?!" Je to tady. "V Chicagu? V tom Chicagu?! Jakto? Co tam děláte?"

Po dlouhatánském rozhovoru s Amber a rozhovoru s domovem, kde mi telefon spadl do hlasové schránky, jsem v dálce zahlédla Harryho, vycházejicího z restaurace. Znepokojeně se rozhlížel v davu lidí. Postavila jsem se ze svého místa, abych mu usnadlila jeho hledání v proudícím davu lidí. Natáhla jsem ruku, abych zamávala, když pohledem přejížděl po straně, na níž jsem se nacházela.
I na dálku několika metrů jsem si všimla, jak povolil svraštěné obočí a vydechl nasátý vzduch z plic. Měl o mě snad strach? Pousmála jsem se a posadila se zpět na své místo, pozorujíc, jak se Harry prodírá davem ke mě. Mobil jsem zasunula do kabelky, jež jsem si posadila do klína a zvedla pohled právě ve chvíli, když se nade mnou objevila Harryho vysoká postava.
"Proč jsi mě tam nechala?" Zeptal se, používajíc tón, který se mi vážně nelíbil. Trhla jsem rameny.
"Potřebovala jsem na vzduch," Odvětila jsem popravdě. Prudce vydechl, kroutíc hlavou tak, že se mu kudrliny třepotaly kolem tváře.
"Mohlo se ti tu něco stát."
"To se spíš mohlo stát někomu něco uvnitř." Převrátila jsem oči v sloup a dívala se na vysokou budovu, z níž jsme před chvílí oba vyšli.
"O to tady šlo?" Zeptal se klidněji a já se na něj podívala. Ruce překřížené na prsou a přidrzlý úsměv na tváři. Nadzvedla jsem obočí, jakože vůbec nevím o čem mluví.
"Žárlíš na tu servírku," Zkousl si spodní ret a já zpustila hlavu ke kabelce spočívajicí v mém klíně. Nikdy jsem si nevšimla, jak je to zavírání zajímavé.
"Katherine," Oh fuj! Nesnáším, když mi tak někdo říká. Tiše jsem zamručela na souhlas. Dovedu si představit ten připitomělý úsměv. Tu jeho spokojenost. "Nemáš důvod, Kate." Snížil se do dřepu přede mě a zadíval se mi do očí. "Jsem tu s tebou. Jsem pořád jen s tebou. Pojď," Chytil mě za ruku,a napřimujíc se na nohy a vytáhl mě do stoje za ním.
V balerínách jsem byla nižší než on, tak jsem se dívala na okraj výstřihu jeho černého trika, který mu zaháknuté brýle stahovaly o něco níž, takže na mě koukaly kousky křídel z jeho tetování na klíčních kostech. Než jsem se ho stihla zeptat, kde máme namířeno, v kapse se mu rozezvonil mobil. Poodstoupila jsem od něj dál, abych mu nechala trochu prostoru pro vytažení telefonu.
"Eh, tohle musím vzít." Vjel si volnou rukou zepředu do vlasů a zamračeně sledoval display. Kývla jsem s úmyslem se znovu posadit, ale on vytáhl z druhé kapsy klíčky od jeho auta, zaparkovaného na parkovišti přes ulici, podávajíc je mým směrem.
"Počkej mě v autě. Je tam mapa, můžeš se podívat kam chceš jet." Natáhl se ke mě a políbil na čelo, než přijal hovor a rukou mi naznačil, ať jdu tam, kde mě poslal. Když jsem se k němu otočila zády, neubránila jsem se zašklebení na jeho účet. Nejdříve si ze mě utahuje a poté mě pošle pryč, jako nějaké děcko.
*

Poskočila jsem na sedadle spolujezdce, když se dveře na opačné straně trhnutím otevřely a Harry naskočil do auta. Bez jediného slova se usadil a připoutal bezpečnostním pásem předtím, než prudce zastrčil klíček do zapalování.
"Harry?" oslovila jsem ho nejistě. Trhl hlavou mým směrem a z jeho očí málem šlehaly blesky. Byly najednou o pár odstínů tmavší.
"Co?!" Štěkl a já se zamračila. Rychle zamrkal, zatímco jednu dlaň pokládal na volant před sebou.
"Stalo se něco?"
"Jo, jedeme domů." Oznámil mi a já překvapeně zamrkala jeho směrem. To už ale startoval auto sledoval ve zpětném zrcátku, jak nám jedno auto svým couváním blokuje cestu.
"Harry," Položila jsem mu ruku na stehno, zjišťujíc že se celý chvěje. "Co je?" Skrze pootevřené rty mu byly vidět zatlé zuby, jak sledoval pomalu vyjíždějicí červené Camaro za námi.
"Doprdele!" Zavrčel nahlas a dlaní narazil do volantu.
"Harry!" Poposedla jsem si tak, abych se dívala přímo na něj, aniž bych měla otočenou hlavu.
"Postřelili Nialla." Za těmito slovy uvolnil jeden hlasitý vzlyk. Šokovaně jsem pootevřela ústa a natáhla jsem se blíže k němu. Nemusela jsem se ani snažit ho obejmout, protože si mě stáhl k němu sám. Hlavu zabořil do mého ramene a splašeně dýchal společně se slzami, které mi pouštěl na odhalené rameno.

Poznámka autorky: Tak skoro po deseti dnech jsme zpět. :3 Musím se přiznat, že se mi vážně vůbec nechtělo psát. A když už jsem tu náladu měla, tak žádné nápady. Pech. Každopádně už jsem to nějak sesmolila, ale nevím no. Nezdá se mi to nijak světoborné. Ale snad se líbí, alespoň trochu.
Jako obvykle budu ráda za názory. Ráda bych věděla, co se vám líbí, nebo naopak nelíbí. Co si myslíte, že se bude dít, nebo něco takového. Chtěla bych nějaký dlouhý komentář. :3 Já vím, že jsem hrozná, ale prosím O:) :D
Mimochodem omlouvám se fanclubu Niall. (Hlavně Poopey - sorry ségra )
Mish x
 

81 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dada dada | 30. července 2013 v 18:34 | Reagovat

ááá´konećne nová :D A nech sa niallovi nič nestane...

2 Maci Maci | 30. července 2013 v 18:51 | Reagovat

Krásný, perfektní nový díl! What type of bitch? Nic se mu nestane, že ne ?

3 Katherine Katherine | 30. července 2013 v 18:53 | Reagovat

Úžasný, chudáček Harry i Niall. Zbožňuju tuhle povídku :D

4 Poopey Poopey | 30. července 2013 v 19:32 | Reagovat

Hmmmm, doufám, že tam bude hodně Roall moments<3333

5 Adéla Adéla | 30. července 2013 v 20:48 | Reagovat

:33 nemohla jsem si přát lepší pokračování, čekání se opravdu vyplatilo !

6 Katy Katy | 31. července 2013 v 0:35 | Reagovat

je to parádní ! Je to jedna z mých hoodně oblíběných..! A doufám, že díly budou co nejdříve a dělší..!! :D

7 Mish Mish | 31. července 2013 v 9:56 | Reagovat

[4]: Roall moments ? Nemohlas tu přezdívku vymyslet líp? Víš, jak dlouho mi tovalo, než mi to došlo? :D Ale, zlato, zapomínáš na to, že tohle je povídka hlavně o Harrym. ;)

8 Anna-M Anna-M | E-mail | Web | 31. července 2013 v 13:17 | Reagovat

OMG to je naprosto dokonalé!!!Může mi prosím někdo říct,proč jsem to nezačala číst dřív????? :OOOOO Miluju to a to totálně!!!!Hrozně se těším na další!!!! :33333

9 Adele. Adele. | 31. července 2013 v 21:56 | Reagovat

:OOOO rozbrečela jsi mě:(( jestli Niall zemře, tak mě trefí:D jen tak dál

10 EI EI | Web | 1. srpna 2013 v 16:34 | Reagovat

Pokud máte zájem, navštivte můj blog. Věnuji se sci-fi, anime, mystice a spiritualismu, pc hrám a propaguji výdělek pomocí pc, do kteréhož programu hledám společníky za účelem zvýšení výdělku. Díky!

11 Markeet Markeet | 4. srpna 2013 v 20:09 | Reagovat

Oh bože,taky bych žárlila! Krasa! Dokonalost! Jinak chudák Niall doufám,že bude v pohodě ;)* ;3

12 El El | 6. srpna 2013 v 23:14 | Reagovat

Páni,je to úžasný,při každým dílu mi totálně vyrazíš dech.Každým dnem se těší na nový díl,protože číst to je opravdu slast.Asi nejlepší,kam se hrabe DARK.Jen takhle krásně pokračuj,protože já se normálně klaním jak si skvělá spisovatelka!Miluju tvůj příběh a doufám že brzy bude mnoho dalších dílů<3:*

13 El El | 7. srpna 2013 v 22:05 | Reagovat

Miluju tenhle příběh je úžasnej.Každej den se strašně těším na novej díl u kterýho nemůžu popadnout dech a jenom listuju a přejíždím po obrazovce očima,aby jsem si mohla přečíst každé originální písmenko v tomto textu.Je to úžasnej příběh strašně povedený.Pfff Kam se hrabe DARK<3Jedinečný toto,si úžasná spisovatelka a krásně se to čte.Klobouk dolů:3

14 onedirectionfanficstories onedirectionfanficstories | 7. srpna 2013 v 22:06 | Reagovat

Úžasnej příběh,úplně mi vypadává dech když to čtu.Moc se těším na další:*

15 onedirectionfanficstories onedirectionfanficstories | 7. srpna 2013 v 22:08 | Reagovat

Jen pár slov ještě.Každej den se těším na novej díl plnej zajímavých a nečekaných věcí.Hrozně ráda čtu každý písmenko v tomhle textu a jen listuju očima po obrazovce abych sjem se měla nad čím rozplývat.Je to úžasný a klobouk dolů.Kam se hrabe DARK<33

16 Katy Katy | 12. srpna 2013 v 11:21 | Reagovat

Kdy bude další..? o.O

17 Marry Marry | 12. srpna 2013 v 14:54 | Reagovat

Prej ''Oh Fuj'' :DD z toho jsem nemohla :D jinak.. doufám že Niall bude v pořádku :o vlastně by mě zajímalo - docela dost - kdo, jak a proč ho postřelili. Uvidíme :D jinak, tohle je vážně úžasná povídka - ne přímo božská a D.O.K.O.N.A.L.Á. :3 ani za milion let bych nemohla vymyslet takový děj a to všechno :) Doufám, že brzy přidáš další díl, protože už to vážně nevydržim :D
P.S.: Best Povídka Ever ;)

18 Ter Ter | 15. srpna 2013 v 0:04 | Reagovat

kdy bude dalsi :((((((((

19 Mish Mish | 15. srpna 2013 v 8:42 | Reagovat

Pracuju na něm.

20 Kika Kika | 16. srpna 2013 v 1:56 | Reagovat

úplne zbožňujem túto ff, začala som ju čítať len pred pár hodinami a nemohla  som prestať, jednoducho som ju musela prečítať. Je to ta všetko super, a hlavne Harry. Nemôžem sa dočkať ďalšej časti <3
Ďakujem veľmi pekne, že túto ff píšeš :)

21 Jully Jully | Web | 27. října 2013 v 9:36 | Reagovat

paradny pribeh je toto už som zavisla na nom :D

22 problemgirl problemgirl | 23. dubna 2014 v 21:31 | Reagovat

Co jiného můžu dĕlat,než tuhle povídku totálnĕ žrát a likovat samozřejmĕ ;-) No nic,jako obyvkle,skvĕlá práce a doufám že konce se brzo nedočkám!! :-) :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama