Never Back Down - 39. DÍL

2. července 2013 v 15:04 | O.o |  Never back down

Title: Never back down
By: Mish
Part: 39


Seděla jsem na posteli v tureckém sedu a sledovala, jak prochází přede mnou z jedné strany pokoje na druhou. Proplétala a splétala jsem si prsty dohromady a čekala na okamžik, kdy se rozhodne konečně něco říct. Až tohle všechno zkončí, nejspíš tu Amber zabiju!
"Jsem idiot." Zvedl ke mně hlavu, když se najednou zastavil a já se uvnitř sebe spokojeně usmála. Konečně to přiznal. Je to idiot. Naprostý a největší.
Vlastně si myslím, že se spokojeně usmívám i doopravdy. Ale jen trochu; decentně a pobaveně.
"To teda jsi," dala jsem mu zapravdu a on prudce vydechl, až jsem myslela, že tohle byl nějaký test, kterým jsem neprošla. Jako kdyby se na mě najednou měl rozzuřeně vrhnout. Naštěstí pro mě jen sevřel dlaně v pěsti a s prokřupáním kloubů opět vydechl do normální roviny.
"Chtěl jsem." Ztichl a opět se rozpohyboval po pokoji, jako kdyby se na přípravu toho, co chce říct, musel nějak připravovat. Pane bože, nemusí dělat proslov na tiskové konferenci!
"Od začátku jsem chtěl jenom to, aby jsi mě měla ráda." Opět se zastavil a zadíval se mým směrem. Polkla jsem a pohrávala si s náramkem na zápěstí.
"Víc než to." Kousl se do rtu, pozorujíc mě. Snažila jsem se vypadat klidně. Jako kdyby mi bylo naprosto jedno, co mi právě říká. Ale pohled odříkej-si-tu-co-potřebuješ-a-vypadni se mi na obličeji prostě nechtěl udržet.
"Měla jsem." Mám. Ale nechci mít. Chci abys vypadl. Vlastně ne. Sakra!
Pousmál se a udělal pár kroků směrem ke mně.
"Bylas do mě zamilovaná?" Zastavil se těsně u okraje mé postele, na níž jsem seděla. Zvedla jsem k němu hlavu a v jeho tváři se zabydlel nervózní výraz. Vypadal, jako kdyby mu na tom skutečně záleželo. Možná taky záleželo. Ale já nevěděla co říct. Byla?
Nikdy jsem o tom nějak nepřemýšlela. Žárlila jsem na něj. Líbilo se mi, jak vypadá. Líbí se mi, jak se chová, někdy! Ten příšerný pocit, kdy jsem ho viděla s ní, byl až příliš bolestivý. A pak to, co mi řekla Amber: "Tady se nám někdo zamiloval." Je to vážně pravda? Myslím, že odpovědí mi byl ten pocit, když jsem ho viděla, jak se na mě nejistě tváří. Chtěla jsem ho z té nervozity dostat. Chtěla jsem, aby to byl zase on. Zase ten rozhodný a sebejistý Harry, do kterého jsem se zamilovala.
"Ano," pípla jsem s pohledem zabodnutým na polštáři na mém klíně.
"Nechtěl jsem ti ublížit," řekl tiše a já k němu zvedla pohled, který byl opět až moc skleněný.
"Ale tys mi řekla něco, co ve mně vyvolalo něco, co jsem nikdy ani netušil, že můžu cítit." Posadil se na okraj postele, zády ke mmě. "Bylo to, jako kdybych se najednou nemohl nadechnout, nebo spíš neměl důvod." Vážně? Něco ve mně radostí poskočilo. Necítila jsem se tak jen já?
"Měl jsem takový vztek, a tak jsem se prostě opil, vlastně ne jen opil, Kate. Vzal jsem si něco víc, než alkohol nebo cigarety, a potom přišla ona." Při vyslovení posledního slova byl jeho hlas najednou plný nenávisti a pohrdáním.
"Harry." Nechtěla jsem to už poslouchat. Ne proto, že bych to nechtěla slyšet, což vlastně ani nechci, ale proto, abych ho tím už netrápila.
Vím, jak debilně to musí znít, ale prostě po něm nemůžu chtít omluvy, když slyším, jak potahuje. To je víc než omluva. Vím, že ho to bolí stejně, jako mě. Možná i víc.
"Omlouvám se." Otočil se ke mně čelem a do očí mi řekl ta dvě slova, která mě tak upokojila. Oči měl lesklé a já měla tu největší chuť ho prostě obejmout a už nepustit.
"Já do tebe jsem zamilovaný." Když dořekl poslední slovo, měla jsem pocit, že začnu nadšením skákat po pokoji. Rty se mi roztáhly do úsměvu, který se jisto jistě obtočil okolo celé mé hlavy a já s ní začla pomalu pokyvovat.
"Já do tebe." Nechápu, že jsem to řekla nahlas, že to řekl on. Co se to právě děje?
"Takže." Natáhl ruku k mé tváři, po níž přejel ukazováčkem až k lícní kosti, přes níž postupoval po krku až k rameni. Prstem přejel po celé délce mé ruky, zastavujíc u dlaně, kterou mi pevně sevřel v té své. "Odpustíš mi to?" zeptal se tiše chraplavým hlasem. Nikdy jsem ho neviděla tak zranitelného, jako právě teď. To jsem vážně způsobila já?
"Potřebuji víc." Vzhlédla jsem k jeho očím, v nichž se odrážela otázka.
Já už zkrátka nedokážu zkousnout to, že o něm nic nevím. Ano, znám jeho rodiče, znám jeho dům, jeho psa i jeho nejlepšího přítele. Ale i přesto o něm nic nevím. Nevím, kde chodil do školy. Kde se narodil, nebo to nejdůležitější - proč si tolik zakládá na tom, aby se ho každý bál.
Povolil stisk na mé ruce, ale stále ji jemně držel, hladíc palcem po pokožce.
"Co víc?" Zněl, jako kdybych ho urazila. Chápu, možná to mohlo vyznít tak, že si nevážím toho, co mi právě řekl. Možná dokonce i tak, že si nevážím jeho citů.
"Vlastně tě neznám."
"Kate, znáš mě víc než většina lidí." Jeho obličejové rysy se opět pomalu napínaly a já věděla, že vstupuji na tenký led. Mohla bych opět udělat něco, čím bych ho naštvala. Ale já to risknu.
"Nic o tobě nevím," přiznala jsem a on chápavě přikývl, před tím než sklonil hlavu k posteli.
"Potřebuju víc času," přiznal. Přikývla jsem, přisunujíc se blíže k němu. Chtěla jsem ho políbit. Vážně moc. Zvedl ke mně své zelené oči a pousmál se. Věděl, co chci. Naklonil se ke mně blíž a své rty lehce otřel o ty mé, než můj spodí ret jemně zkousl mezi svými zuby.
"Chi tě vzít někam pryč," šeptl v minimální vzdálenosti od mých úst.
Rty, stále se roztahujicími do úsměvu, jsem naznačila tiché 'kde?'.
"Někam, kde ti můžu všechno říct."

Poznámka autorky: Nejdřívě začnu s děkováním, protože mě sále příjemně překvapujete :33 Díky za to, ále i tak bych chtěla poprosit (nevykládejte si to nijak nevděčně) mám náladu na nějaký dlouhý komentář:D Tak pokud by se vám někomu chtělo, budu ráda :) Je jedno jestli s kritikou, názory, nebo třeba návrhy jak byste si představovaly další vývoj, to co vás štve, nebo to co máte rády. Je mi to jedno :D Takže pokud byste měly čas a náladu nějaký dlouhý komentář sepsat budu ráda.
Dále jak jsem slíbila tohle teď budou takové romantičtější dílky a samozřejmě je bude doprovázet i pomalé poznávání Harryho minulosti a dětství. (To si můžete taky tipovat v tom dlouhéém komentáři:D ) Zas to vidím na pár dílů, než se k tomu dostanu, ale aspoň to nebude nudné, doufám.
A ještě poslední věc - nevím, jak teď budu přidávat díly, protože mám tento týden poměrně nabitý. Brigáda, akce, koupáky, užívání si prázek, navíc mi kámoška pučila knížku, kterou musím dočíst do soboty, takže nevím, jak to budu stíhat s posíláním a psaním dalších dílů. Podle počasí no:D
Mish x
 

72 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Markeet Markeet | 2. července 2013 v 15:27 | Reagovat

Oooh muj boze! Yees! Jo takova radost,konecne Harolde ;D juhu! Takze nejlesi nejdokonalejsi,uplne se rozplyvam ;D moje zavislost na tuto povidku je primo neuveritelna,hrozne moc se tesim na dalsi dil! ;) I love it! ;3

2 Katy Katy | 2. července 2013 v 15:38 | Reagovat

Pani !
Tuhle povítku prostě miluju !! Vážně holka máš talen . :)
Jen je mi líto jedný věci ........ to , že se může dát maximum 5 hvězdiček . Ty si jich zasloužíš VÍC !!! :3

3 terka.s. terka.s. | E-mail | 2. července 2013 v 15:54 | Reagovat

Ja nevim co ma furt psat proste uzasne pises pribehy. je to uzasny tesim se na dalsi dily a doufam ze budou tak uzasne jako predchozi ale myslim za se stim na tebe muzu spolehnout :D

4 Roxy Blue Roxy Blue | 2. července 2013 v 17:14 | Reagovat

Ňúúú, konečne sme sa dočkali. :3
Je to úžasné, že aj on má vlastne city, a ešte úžasnejšie, že ich dokázal aj prejaviť. Aj tak by som mu však tú Alison neodpustila tak ľahko! :D Viem, že to spravil preto, lebo bol nahnevaný, a nahnevaný bol preto, lebo ho mrzelo, čo mu Kate povedala, a mrzelo ho to preto, lebu ju ľúbi, ale...aj tak! :DD
Samozrejme, viem, že ak by to Kate nespravila, zabrzdila by tak celý príbeh, takže v podstate som za to aj rada a celý tento komentár je k ničomu. :DDD
Inak ti nemám čo vytknúť. Asi už len dodám, že ma veľmi zaujíma, čo sa stalo v Harryho minulosti, a teda prečo je taký, aký je. :) Takže šup šup s ďalšou časťou! :D :33

5 Andy Andy | Web | 2. července 2013 v 17:29 | Reagovat

Ach, že by konečně rozuzlení? No, měla ho ještě podusit, chlapi si pak hodně rychle zvykají na tenhle režim, kdy je jim hned odpuštěno :D Ale díky za nový díl a těžím se na pokračování! :-)

6 Tessínek=3 Tessínek=3 | 2. července 2013 v 17:54 | Reagovat

Oh my Got, konečně další díl a teď co nejrychleji další. Tuhle povídku naprosto zbožňuji. Miluju když je Harold Badboy, ale když se chová takto tak je to taky supr. Prostě BOŽÍ!!!!!!!!! A dál je super že ji to Hazzoušek konečně řekne. Jsem zvědavá co o sobě prozradí a doufám že to bude co nejdřív. Jsem zvědavá a to OPRAVDU MOC. Ale taky doufám že mu hned tak rychle neodpustí. MOC se těším na další pokráčko =3333

7 mischa mischa | 3. července 2013 v 12:12 | Reagovat

Vždycky, když přibyde další díl téhle povídky, mám malý svátek (mám tu několik oblíbených a ty už prostě musí stát za to. To se vždycky odfiltruju od vnějšího světa a ponořím se do příběhu. Tvoje povídání je krásné a i když se občas vyskytne hrubka nebo slovo, které tam tak úplně nepatří (promiň, jsem ujetá na gramatiku, je to moje povolání), ale to se ztratí ve způsobu vypravování a celkové atmosféře příběhu. Ze začátku jsem si říkala, že to dost podobá stále omílanému (ale krásnému) Darku, ale příběh se vyvíjí trochu jinak a to je dobře. Jsi opravdu na piedestalu mých nejblíbenějších autorek tady. Obdivuju tě, jak dokážeš psát tak pěkně při docela častém přídávání dílů. Jsem ráda, že Harry vzal na sebe tŕochu lidštější podobu a teď mu nezbývá, než odhalit karty a důvody svého chování, pokud nechce svoji lásku ztratit. To bude určitě moc zajímavý díl. Jsem zvědavá na další vývoj příběhu.

8 ff-poviedky-ff ff-poviedky-ff | 6. července 2013 v 10:54 | Reagovat

Milujem poviedky, kde je Harry zlý, ale potom sa kvoli láske zmení, teda aspoň k tomu dievčaťu nie je taký zly! :-) a táto poviedka je presne taká! :-) doteraz ma uchvátila podobná poviedka, ako tvoja len jedna a to Dark!:-)  Už sa neviem dočkať ďalšej kapitoli! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama