Never Back Down - 8. DÍL

19. dubna 2013 v 19:47 | NikušŠ. |  Never back down

Title: Never Back Down
By: Mish
Part: 8


Před klubem byla jako vždy obrovská fronta, sahajicí až ke konci ulice. Tolik lidí se tam ani nemůže vlézt.
S Amber jsme prošly kolem davu nedočkavých lidí až ke vchodu, kde stáli dva svalnatí muži. Spíše dvě gorily. Nadiktovala jsem jim jména a s úsměvem nás pustili dovnitř, odkud se ozývala hlasitá hudba až na ulici.

"Vidíš tu někde Aby?" křičela jsem do ucha Amber, když jsme procházely davem lidí a hledaly kamarádku, dnes slavící narozeniny. Amber zakroutila hlavou a dále se rozhlížela kolem sebe. Konečně jsem zahlédla známou tvář. Sam, bývalý kluk Amber. Teď už spolu sice nechodí, ale hrají si na kamarády s výhodami. Stejně se jednou vezmou a budou mít hromadu dětí. To se klidně vsadím, ale Amber o tom nechce ani slyšet.
"Same!" Poskočila jsem a zamávala na něj, když procházel kousek od nás, aby si mě všiml. Sam se usmál a propletl se přes pár, mířící k parketu, k nám.
"Ahoj kočky." Poobjímal nás a potom nás odvedl k našemu boxu, kde už bylo celkem dost našich známých. Se všemi jsme se přivítaly a s některými připili. Nejspíš jste uhodli, že nejsem zrovna abstinenční typ. Po pár panácích a pár tahů z trávy, která kolovala přes nás všechny, jsem přemluvila pár lidí jít tancovat.
Za jednu ruku jsem táhla Amber a za druhou Aby, která byla ráda, že jde. Rozhodně ji prospěje, když ze sebe nějaké to procento alkoholu vytančí. Dovlekla jsem ty dvě zátěže k volnému místu na parketu a užívala jsem si hudbu.

"Pojď na panáka!" Potáhl mě za ruku Sam, když ke mě přišel na parket. Přikývla jsem a následovala ho. Držíc jeho ruku jsem se proplétala davem lidí, který se stále zvětšoval. Sam zvětšil svůj stisk na mé ruce a vytáhl mě přes schůdek, vedoucí k baru, u kterého jsme se posadili.
"Co si dáme?" zeptal se o něco slabším hlasem, protože jsme byli celkem daleko od reproduktorů. Rozhlédla jsem se, co pijí lidi kolem nás a nakonec rozhodně řekla, že vodku. Sam přikývl a sdělil mé přání barmanovi, který mi věnoval úsměv.
Po připití jsme si se Samem chvíli povídali, protože jsme se dlouho neviděli. Dobře asi dva týdny, ale to je dost. V průběhu rozhovoru jsme si ještě párkrát přiťukli a má nálada byla skvělá.
"Dáme si ještě jednu?" Sam zvedl sklenku a zamrkal na mě. Už jsem chtěla přikývnout, ale zarazila mě osoba, která se objevila vedle Sama.
"Dáme, ale bez tebe." Harry uchopil Sama za rameno a rychle mu pomohl do stoje, ze stoličky. Zamrkala jsem, doufajíc, že se mi to jen zdá. Opak byl, bohužel, pravdou. Sam své rameno pohotově vytrhl z Harryho dlaně, házejíc po něm vraždící pohled.
"Co si myslíš, že děláš?!" Vyjel po něm, šťouchajíc do jeho hrudě. Harry mu úder oplatil, ale v mnohem větší síle, která ovšem nebyla nutná, protože Sam byl dost opilý. Zády narazil na okraj baru, čímž zasyčel bolestí.
"Teď nás tady můžeš nechat o samotě," řekl mu Harry, naznačujíc aby odešel. Sam zakroutil hlavou a podíval se na mě. Ani jsem nedutala.
"Myslím, že raději bude se mnou." Sam do něj opět udeřil dlaní, odstrčujíc ho o něco dozadu. Harry zatl zuby a dlaně semkl v pevné pěsti.
Věděla jsem, jak by to dopadlo, tak jsem rychle seskočila z barové stoličky a postavila se před mezi ty dva, dívajíc se na Sama.
"To je v pohodě Same." Ale on zakroutil hlavou.
"Víš, kdo to je?!" mluvil, jako kdyby tady Harry vůbec nebyl. Přikývla jsem.
"Jsem v pohodě." Usmála jsem se na něj, doufajíc, že to nechá být. Přikývl a prošel kolem Harryho, do kterého ještě drknul.
Zakroutila jsem nad tím hlavou a posadila se zpět na židličku, dávajíc si nohu přes nohu. Harry obsadil místo, kde ještě před malou chvílí seděla osoba, mi mnohem bližší něž on. Pohybem ruky, naznačil barmanovi, že chce pít to co já a poté se na mě podíval.
Sjel si mě od hlavy k patě a jemně se při tom usmíval. Potom svůj pohled zabořil do mých očí a já věděla co příjde.
"Myslel jsem, že jsme si něco domluvili." Uchopil sklenku, převracejíc celý její obsah do svého krku. Já jen pokrčila rameny.
"Nevím, o čem to mluvíš." Jasně zkuste si lhát, když jste opilí. Harry převrátil očima.
"Byl jsem u tebe doma. Vyzvednout tě!" při poslední větě zvýšil hlas a já měla pocit, jako kdybych vystřízlivěla. Věděla jsem, že toho budu litovat.
"Takže se tě ptám." Položil mi ruku na odhalené stehno a silně na něj zatlačil.
"Proč jsi na mě nečekala?!" Posunul židli, na které seděl, blíže k mé.
"Já." Zakousla jsem se do spodního rtu, bloudíc po prostoru očima. Snažila jsem se najít někoho, kdo by mi pomohl, ale marně.
"Byla jsem domluvená s přátely," vysypala jsem ze sebe a v rukou drtila poloprázdnou sklenku. Přiblížil se k mému obličeji
"Doufám, že si uvědomuješ svou chybu." Děsivě mi zašeptal do ucha, čímž mnou projel mrazivý pocit. Jemně jsem přikývla. Harry uchopil mou bradu, čímž můj obličej nasměroval k tomu jeho. Zadíval se mi hluboko do očí a já párkrát zamrkala, nervozitou. Harry pokrčil obočí.
"Máš toho dost. Jdeme." Postavil se, tahajíc mě za ruku za ním. Než jsem se stihla postavit, kopla jsem do sebe zbytek obsahu sklenky a položila ji na bar. Harry nad tím jen zakroutil hlavou a udělal krok dopředu.
Následovala jsem ho, ale celkem se mi zatočila hlava, takže jsem se zastavila, rukou si přejíždějíc po spánku. Harry vzal do ruky mé psaníčko, které jsem si do teď držela v sevření v podpaží. Nic jsem nenamítala ani když svou ruku obtočil kolem mého pasu, pomáhající mi v chůzi. Po cestě, která trvala díky mé maličkosti déle než odbvykle, jsme stáli na parkovišti před Harryho autem.
"Dnešek jsem si představoval jinak," zabrblal naštvaně, když mi otevíral dveře do auta. Převrátila jsem očima a zabořila se hluboko do sedadla, když mě Harryho svalnaté ruce opět připoutávaly bezpečnostními pásy.


Vzbudila jsem se, když auto prudce zastavilo. Otevřela jsem oči a rozhlédla se kolem sebe. Harry se jemně usmál nad mým výrazem vytáhl klíčky ze zapalování. Podívala jsem se z okýnka, ale neviděla jsem nic, co bych čekala. Nejsme před mým domem. Zvuk zavření dveří, mě opět vrátil do reality, ve které Harry právě vystoupil z auta. Cukla jsem sebou, když se otevřely mé dveře a Harry čekal, než vystoupím.
"Kde to jsme?!" Hodila jsem po něm naštvaný výraz a překřížila si ruce na prsou, na znamení, že nehodlám vystoupit. Zhluboka se nadechl a horní část těla strčil do auta, odepínajíc mi pásy.
"Raději by ses měla chovat slušně. Ještě jsem ti neodpustil," řekl, když mě chytil za paži tahajíc mě na nohy.
Vystoupila jsem a rozhlédla se kolem sebe. Velké vily, které se zde nacházely mi něco připomínaly, možná jsem tu někdy byla s rodiči.
Na první pohled mě upoutal dům, před kterým Harry zastavil a jehož směrem mě jeho ruka potáhla.
Před velkými dveřmi vytáhl klíče, jimiž odemkl a vstoupil dovnitř. Ani jsem se nehla. Prostě jsem stála opřená z venku o futra dveří. Harry držící dveře mi naznačil, abych vstoupila. Nadechla jsem se a udělala krok dovnitř.
"Vítej u mě."


Poznámka autorky: Tak nejdříve ke komentářům ve kterým jste se zmínily, že byste chtěly do děje zapojit Nialla. Okej. Nevím přesně kdy se objeví, ale mám pro něj vymyšlenou roli. :)
Jinak nevím co bych k této části psala, protože se v ní nic moc nestalo. Další snad budou lepší. :) Tak jen doufám, že se vám alespoň trochu líbila.
Mish
 

37 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sára :P Sára :P | 19. dubna 2013 v 20:22 | Reagovat

Boží :)! Těším se na další a na další, a pak na tu další a........
Píšeš úžasně a taky jsi dostala skvělý nápad
PS: Mám strach z Harryho :DD

2 Míša :) Míša :) | 19. dubna 2013 v 20:27 | Reagovat

Mě se rozhodně líbila ;)

3 uknown uknown | 20. dubna 2013 v 8:16 | Reagovat

boží, boží, boží a ještě jednou boží. To čekání na to se vždycky vyplatí:) užasné

4 ver ver | 20. dubna 2013 v 10:44 | Reagovat

moc pěknéé kdy bude dalšíí

5 Miky Miky | 20. dubna 2013 v 14:10 | Reagovat

Líbila? :O Byla božíí!! :3
Ten Niall ať se tam klidně objeví, ale žádné laškování s Kate jasný? :D Hezky Harry bude ten ňuňatje kluk se kterým bude Kate ! :D Teda zatím moc ňuňatjen ne, ale mě příjde úplně strašně moc sexyy .. :3 :D já bych po něm hned skočila .. O.o :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama