Never Back Down - 7. DÍL

18. dubna 2013 v 15:20 | NikušŠ. |  Never back down

Title: Never Back Down
By: Mish
Part: 7


Ležela jsem na prkně několik desítek metrů od pláže a vyčkávala na svou vlnu, sledujíc, jak Harry celkem zdatně stojí na svém surfu. Musím uznat, že mu to jde výborně. Vypadá tak vyrovnaně. Klidě. Sebejistě. Jako kdyby mu nikdo nemohl ublížit.
V dálce se rýsovala vlna, přímo pro mě. Usmála jsem se a využila chvíle, kdy je Harry zaměstnán sám sebou a začla pádlovat naproti vlně, blížící se ke mě.
Postavila jsem se na prkno, pod nímž jsem cítila stále se zvětšující tlak vody. Najednou jsem stála vedle vodní stěny, po které jsem sjížděla. Udržet rovnováhu pro mě po tolika letech tréninku není žádný problém, takže se mi málokdy stane, že mě vlna smete pod hladinu. Byla bych asi hodně naštvaná, kdyby mě smetla právě dnes, když mě jeho pohledy stále sledují. Štěstí při mě stálo alespoň teď, takže jsem s vítězným úsměvem vyjela z pod vlny, sledujíc jak pokračuje dál ke břehu.
Klekla jsem, následně lehla na prkno a dopádlovala směrem k Harrymu, sedící na surfu pár metrů od mě.
Potůčky slané vody mu stékaly z mokrých vlasů, přehozených na jednu stranu, po ramenou, prsních svalech, buchtách na břiše až k okraji kraťasových plavek. Zaujalo mě jeho jediné tetování na klíčních kostech, znázorňující dva ptáčky letící k sobě. Tento námět na tetování se mi vždy líbil. Když jsem svůj pohled přenesla k jeho obličeji, zjistila jsem, že nejsem jediná kdo si prohlíží tělo toho druhého. Odkašlala jsem si, abych Harryho vzbudila z jeho, určitě naprosto nechutných, představ a on se mi konečně podíval do očí. Široce se usmál.
"Jsi dobrá." Uznal. Mírně jsem nadzvihla koutky a pohled odvrátila směrem k pláži, ale nic jsem neříkala.
"Já tu ještě budu, ale jestli chceš můžeš na pláž." Přikývla jsem a v leže na surfu, jsem pomalu odpádlovala k pláži.
Vytáhla jsem surf na písek a sedla jsem si na ručník, který jsem si připravila už před tím. Rozpustila jsem si vlasy, vyždímala a nechala je volně sušit na mých zádech. Na oči jsem si nasadila sluneční brýle a pozorovala dvě malé děti, stavějící si hrad z písku kousek ode mě. Zavřela jsem oči a poslouchala zvuk moře.
Potom jsem svou pozornost věnovala můži sjíždějicímu vlny. Jeho perfektní tělo a styl jízdy se mi velmi líbil. Jeho zápal pro tento sport byl znát při pouhém pohledu. Jeho jedinou chybou byla skutečnost, že je kdo je. Harry Styles.


"Namažu ti záda." Probral mě z polospánku Harry, házejíc na mě stín. Přikývla jsem a posadila se zády k němu. Klekl si do písku za mě a já mu podala svůj opalovací krém. Lekla jsem se, když se na mých zádech objevily jeho první dotyky, které se během pár vteřin změnily v příjemnou masáž. Zavřela jsem oči a vychutnávala si jeho dotyky na mých ramenou a zádech. Nikdy bych neřekla, že někdo tak nahánějicí hrůzu dokáže být tak jemný a něžný. Bříška jeho prstů se vpíjela do mé kůže na bocích, směrucící na mé břicho. To jsem otevřela oči a hlavu otočila dozadu. V jeho obličeji se objevil známý drzý výraz, přitahujíc si mé tělo, za boky, více k sobě. Povzdechla jsem si, když jeho hlazení na mém břiše neustávalo a Harry mi dýchal na krk.
Harryho pozornost upoutala parta kluků, přicházejíc na pláž. Nevěnovala jsem jim moc pozornosti, dokud se Harry rychle nevzedl. Rychlým krokem se zaťatými pěstmi procházel přes pláž jejich směrem. Otočila jsem se, abych lépe viděla co se děje a sundala si sluneční brýle.
Harry došel rychlým krokem k partě čtyř kluků přibližně stejně starých, jako my. Kolik je vlastně Harrymu? No to je teď jedno. Harry s nimi něco řešil a potom jednomu z nich věnoval pár ran pěstí do obličeje, načež se ten kluk ohnul směrem k zemi a držel si poraněnou tvář.
Harry ještě něco se vztyčeným ukazovákem říkal těm ostatním a potom se vyal zpět ke mě, stále s naštvaným výrazem.

"Jdeme!" Oznámil mi, kyž stál pár metrů ode mě a začal sbírat ze země naše věci.
"Ale.." Postavila jsem se naproti jemu, když mě opět, jak to má ve zvyku, umlčel.
"Řekl jsem jdeme!" Přikývla jsem a naházela své věci do tašky. Natáhla jsem si kraťásky a tílko a následovala Harryho, který byl pár kroků přede mnou. Na parkovišti jsem si nazula žabky a zatím co Harry dával do auta surfy se posadila na místo spolujezdce a sundala si sluneční brýle, které tady, díky zatemněným sklům, nepotřebuji.
Za malou chvíli se auto rozjelo. Jak je zvykem, vládlo ticho, které jsem ztrávila prosbami, ať přežiju cestu. Když je naštvaný, tak řídí ještě nebezpečněji než obvykle. Prsty jsem se zarývala do sedadla, když prudce zastavil v koloně, typické pro tuto hodinu. Skvělé budu tady trčet v koloně kdo ví jak dlouho.
Pohrávala jsem si s prsty, když jsem sebrala odvahu.
"Harry,"
"Nic ti do toho není." Umlčel mě suše. Naštvaně jsem otevřela okýnko, o které jsem se opřela a dívala se na přeplněné cesty LA. Po pár minutách mi tohle ticho přišlo přímo nesnesitelné, takže jsem natáhla ruku k rádiu, zabudovaném v autě. Nechápu k čemu tady má tak namakané rádio, když je tady pořád ticho. Stiskla jsem modré tlačítko, díky kterému se rádio zaplo na poslední nalazené stanici. Z reproduktoru, přímo vedle mé hlavy, se ozývala hudba, díky čemu jsem si začala pobrukovat.
Harryho reakce na toho mé jednání byla naprosto nulová. Řekla bych, že si toho ani nevšiml, ale to by musel být hluchý. Prostě bez zájmu sledoval zaplněnou cestu, čímž propaloval všechny před námi vražednými pohledy.


Po nekonečné cestě, která trvala nejméně hodinu, jsem konečně seděla ve svém pokoji, zapínajíc si svůj iPhone.
Harry se se mnou rozloučil tím, že mě jako posledně políbil na tvář a řekl, že se ozve. Jako kdybych o to stála. Po zapnutí telefonu, mi vyskočilo několik zmeškaných hovorů od Amber, takže jsem hned vytočila její číslo.
"Jsi v pořádku?! Proč mi nebereš mobil?" Ozval se její šíleně hlučný hlas ze druhé strany. Převrátila jsem očima a vysvětlila jí, že jsem měla vypnutý mobil a potom jsem jí líčila celou naši 'schůzku'. Ne tak tomu říkat nebudu prostě dobu strávenou společně.
"Dobře příjdu k tobě." Zavěsila a já jsem se začla chystat na dnešní oslavu narozenin jedné kamarádky. Koná se v jednom, celkem populárním, baru v centru města. Byla jsem tam jen párkrát, protože dostat se tam dá člověku zabrat, a stát několik hodin před vchodem nemívám ve zvyku, tudíž tam chodím pouze, když jsem na seznamu hostů.
Má první cesta vedla do koupelny, kde jsem ze sebe v teplé sprše smyla slanou mořskou vodu a opalovací krém. Poté jsem si vlasy zabalila do ručníku a ve volném tílku jsem se vydala do obrovské šatny, pojící můj a Ambeřin pokoj. Jak už jsem říkala, já mám pokoj u Amber doma a ona u mě, proto o nás říkám, že jsme skoro sestry.
Po dlouhém rozhodování jsem si vybrala obepnuté šaty bez ramínek. http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/406573_535729106437824_2071792638_n.jpg K nim černé psaníčko se zlatým znakem channelu a boty ladící k němu. Než jsem se pustila do líčení a česání, už mi dělala společnost Amber. Zazvonil mi telefon, takže jsem vyběhla z koupelny a sedla si na postel při četní krátké sms.

"Beru tě ven. Buď za hodinu nachystaná. H"


Telefon jsem bez odepsání hodila do psaníčka a s Amber jsme dokončily poslední úpravy.
"Můžeme?" Zeptala se, stojící před zrcadlem, kontrolujíc svůj vzhled. Přikývla jsem a po rozloučení s rodiči jsme se vydaly k taxíku, který čekal před mým domem.

Poznámka autorky: Nejdřív bych vám chtěla poděkovat za úžasné komentáře, které mi vždycky zvednou náladu a motivují mě k dalšímu psaní. :)
Jsem ráda, že se vám povídka líbí a doufám, že se bude líbit i nadále :'3.
Chci se vás zeptat - máte nějaké speciální přání, co by se v povídce mělo stát? Jak by se měla vyvíjet, nebo třeba co by nějaká postava, klidně i vedlejší měla udělat, nebo tak. Prostě cokoli by jste si přáli, aby se tu objevilo mi můžete napsat do komentářů. Mám předepsané jen dva další díly, takže se dá ještě něco pozměnit, případně se tím můžu řídit dále. Né že bych neměla vymyšleno, jak se to bude vyvíjet, ale třeba mě někdo z vás přivede k lepší myšlence :)
Mish

 

41 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 poopey poopey | 18. dubna 2013 v 15:37 | Reagovat

ÚŽASNÉ! Miluju tuhle povídku, je dokonalá a Harry je tu takový sexy hajzlík:DD Asi bych tě zabila kdyby si za pár dílů řekla, že Kate se do Hazzy zamilovala. To tam prosím tě nedávej! Jako jó dej to tam, ale až za hooooooooooooodně dlouho:))))) Jinak by se tam mohl někde i objevit Niall! :D Ale né jako záporák. -_- :D (y) Jinak krásný, úžasný, bezchybný, dokonalý, bombový, fenomenální, magické, briliantní  :D Apod.

2 Miky Miky | 18. dubna 2013 v 16:57 | Reagovat

Tohle mi nedělej :D chceš abych umřela nebo co? Protože při čtení pomalu nedýchám .. :D
Jinak úplně hustodémonskykrutopřísně dokonalý :3
No já asi žádnej návrch nemám, ale určo by se tam mohl někdo objevit třeba ten Niall vůbec není špatný nápad, ale ne že by se do něj Kate zamilovala .. :D ona bude s tím milovaným grázlíkem Hazzouškem :* :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama