Never back down - 6. DÍL

15. dubna 2013 v 23:34 | Hanča. |  Never back down
Title: Never back down
By: Mish
Part: 6.

Když jsme vyjížděli z příjezdové cesty od našeho domu, zasvítily mi do očí ostré sluneční paprsky. Takže jsem si nasadila sluneční brýle, které mi doteď držely vlasy nyní mi padajíc do obličeje. Jedním pohybem ruky jsem si je přečísla dozadu, čímž jsem upoutala Harryho pozornost. O to jsem neměla nejmenší zájem, takže jsem svůj pohled upřela ven, ze stáhnutého okýnka. Teplý vzduch proudící do auta mi rozhazoval vlasy na všechny strany, tak jsem se rozhodla ho, jednoduchým zmáčknutím tlačítla, zavřít.
Díky zatemněným sklům, se zde nedostaly nepříjemné sluneční paprsky, tak jsem své brýle opět sundala a zasunula do vlasů. Mou pozornost upoutalo, když jsme přejeli odbočku k jedné z nejlepších pláží v okolí. Bez přemýšlení jsem se, stále dívajíc se z okna, zeptala.
"Kam jedeme?"
"Na pláž," odpověděl mi stejným tónem, jako byl ten můj.
"Aha," odpověděla jsem opět se značnou ironií v hlase a převrálila oči v sloup.

Oproti včerejší jízdě autem, byla ta dnešní celkem klidná a bezpečná. V rámci možností. I tak jsem si oddychla, když auto pomalu zastavovalo nedaleko pláže, na které jsem ještě nebyla. Nebylo tu moc aut, což mě trochu děsilo. Nechci s ním být někde všem schovaná. Harry otočil klíčkem, který vytáhl ze zapalování a zastrčil ho do kapsy. Ale stále seděl v autě a sledoval výhled čelním sklem. Nechápala jsem, proč tu takhle sedíme, takže jsem si rozepla bezpečnostní pásy a s pohledem upřeným na něj jsem čekala co udělá.
"Konečně." Usmál se a podíval se na mě. Nechápavě jsem povytáhla jedno obočí.
"Konečně ses na mě podívala," objasnil mi, mrkajíc na mě. Převrátila jsem očima a obrátila se ke dveřím, které jsem následně otevřela a vyskočila z auta. Bez čekání na jeho reakci jsem zabouchla dveře a rozhlédla jsem se kolem sebe.
Stáli jsme kousek od písčité pláže, na které bylo jen pár dětí a surfařů. Nevím, proč jsem tady ještě nebyla, jsou tu skvělé vlny. Opět jsem si nasadila sluneční brýle a otočila se za zvukem zabouchnutí dveří. Harryho obličej taky zdobily černé slunešní brýle, které mu dodávaly na záhadném vzhledu. Přešel ke kufru, ze kterého vytáhl mou tašku a dva surfy. Svůj jsem si vzala, ale hned mi ho vythrl z rukou. S mou taškou, kterou měl přehozenou přes rameno a surfy, nesoucí pod pažemi se vydal směrem k pláži a mi nezbylo nic jiného, než ho následovat.
Boty se mi bořily do jemného písku, takže jsem z nich vyklouzla a vzala si je do rukou. Teplý písek mě hřál do nohou a já rychlým krokem doběhla k Harrymu, který už položil naše věci do písku, nedaleko vody. Žabky jsem hodila na zem, vedle mé tašky a popošla k místu, kde zem omývaly mírné vlny. Postavila jsem se bosými nohami do vody, která mi sahala mírně nad kotníky a sledovala dva surfaře, užívající si vlny. Vedle sebe jsem zaregistrovala Harryho, který mě propaloval pohledem.
"Líbí se ti tu?" Přikývla jsem a podívala jsem se na něj.
Do jeho obličeje svítily sluneční paprsky a jeho koutky se mírně zvlnily, když jsem si ho prohlížela. Přistoupil ke mě o krok blíž a své ruce obmotal okolo mého pasu, dříve než jsem stihla ustoupit. Mým tělem projel zvláštní pocit. Možná strach?
"Ehm," odkašlala jsem si, ale na Harryho postoji to nic nezměnilo. Jeho prsty zabloudily k okraji mého tílka, které uchopil a potahoval směrem nahoru. Zastavila jsem jeho pohyb tím, že jsem na jeho předloktí položila své dlaně, tlačící jeho ruce zpět dolů. Zasmál se a odstoupil ode mě, sundávajíc si triko, které společně s brýlemí odhodil do měkkého písku. Rukou si přejel po kudrnatých vlasech, čímž si je upravil na jednu stranu a prohlédl si mě od hlavy až k patě, čímž mi naznačil, že je řada na mě. Zakousl se do spodního rtu a přidrzle se usmál, načež jsem zareagovala tím, že jsem se otočila a odkráčela ke své tašce, ze které jsem si vytáhla opalovací krém.

Posadila jsem se do horkého písku a začetla se do etikety nalepené na novém opalovacím krému, když jsem na sobě ucítila stín. Stín, který na mě vrhala Harryho postava. Od země jsem si prohlédla celé jeho tělo, za které se opravdu stydět nemusí, a zastavila se u jeho výrazu, který opět zdobil naštvaný výraz. Hodila jsem na něj nechápavým pohledem a vrátila se ke čtení.
"Myslel jsem, že jdeme surfovat," promluvil hlubokým hlasem, který mě donutil znovu pohlédnout do jeho obličeje. Zahmkala jsem a pokrčila rameny, což vedlo k zatnutí jeho čelisti a zamračení. To jako musí být všechno po jeho?
Z ruky jsem si stáhla gumový náramek, který jsem si zamotala do vlasů a potom jsem do dlaní nastříkala opalovací krém. Právě jsem se chystala rozetřít si ho po tváři, když mě Harryho ruka uchopila za zápěstí a vytáhla do stoje.
Zvedla jsem hlavu a podívala se mu do očí, které byly jeho naštváním tmavší, než obvykle. Svaly na jeho tváři byly zatnuté a na čele se mu rýsovaly vrásky, jak se na mě mračil. Polkla jsem a nervózně zamrkala při jeho vraždících pohledech.
"Kdo tady určuje pravidla?" zeptal se tichým, ale hrozivým hlasem, když mi více zmáčkl zápěstí. Zadíval se mi do očí a při čekání na mou odpověď, si mě přitáhl ještě více ke svému tělu. Ne neřeknu mu to. K tomu mě nedonutí.
Svůj zdánlivě nezměnitelný názor jsem změnila hned, když mi silně uchopil i druhou ruku a přiblížil se k mé tváři, na kterou dopadal jeho horký dech. Zavřela jsem oči a modlila se, abych to měla co nejrychleji za sebou. Dech jsem pocítila na svém krku, při čemž jsem se celá zachvěla. Oči jsem otevřela, když se na mém krku objevila ostrá bolest.
"Kdo tady určuje pravidla?" znovu se mě zeptal, když se odtáhl od mého krku, do kterého mě před malou chvílí bolestivě kousl. Jeho hlas byl plný arogance. Neznám nikoho, kdo má povahu, jako on. Někdo jako on se mi z celého srdce protiví.
S pohledem zabořeným v písku, pod mými bosými nohami jsem spolkla svou hrdost.
"Ty," šeplta jsem, ale byla jsem si naprosto jistá, že to slyšel. Jeho hruď se zatřásla při zasmání, nad mou odpovědí a stisk na mých rukou mírně povolil.
Vydechla jsem si, při zmírnění mé bolesti na rukou a pomalu jsem zvedala svůj obličej k tomu jeho. S jeho tváří si pohrával vítězný úsměv a já jsem s těží zvládala svůj vztek a odpor k němu. Nesnáším ho.

Jeho oči opět sklouzly z mého obličeje k výstřihu a potom k bokům, za které mě chytil a otočil zády k němu. Přistoupil ke mě blíž, takže jsem cítila jak se zvedá jeho hruď při každém nádechu, a své ruce obmotal okolo mého břicha.
Už se nadechl, že něco řekne, když v mé kapse zapískal mobil, oznamujíc příchod nové zprávy. Ani jsem nedýchala, jak jsem byla napnutá, co udělá.
Zhluboka se nadechl a jedna z jeho rukou pomalu, přes mé břicho, sklouzla k okraji mých šortek. Velkou dlaní zajel do mé kapsy, ze které vytáhl mobil, jehož obsah ho mohl ještě více naštvat. K mému údivu si obsah nové zprávy nepřečetl, vlastně mobil ani neodemkl. Jednoduše dlouze přidržel boční tlačítko, čímž ho jednoduše vypnul a zastrčil ho zpátky do kapsy, mých kraťasů.
Vydechla jsem si tak, že to musel cítit i on. Své prsty vytáhl zpět z mé kapsy a po horním okraji mých kraťaťů přejel až ke knoflíku, umožňujíc rozepínání. Zatšásla jsem se, když k nim sjel i druhou dlaní a jednoduchým pohybem je rozepnul. Po rozepnutí, své ruce posunul do kapes, do kterých zatlačil tak, že mé šortky sklouzly trochu níž. Cítila jsem, jak se usmál kousek do mého ucha, a potom si pokrčil kolena tak, že téměř klečel v písku za mnou.
Stáhl mi kraťasy přes kolena, až ke kotníkům, které mi jeden po druhém nazdvedl, čímž mi z nohou sundal kraťasy úplně. Pevně jsem sevřela oční víčka k sobě, když velkými dlaněmi hladil mé nohy, zvedajíc se zpět do své výšky.
Zastavil se u okraje mých černých šňůrkových plavek, hrajíc si s jednou šňůrkou, jejíž rozvázání by způsobilo sundání tohoto kousku oblečení. Drze se usmál a šňůrku pustil, přejíždějíc přes spodní díl plavek k lemu mého tílka, který byl teď na řadě.
Chytil ho mezi prsty, jemně tahajíc nahoru, kolem mých žeber, prsou až k pažím, do kterých jemně drknul, naznačujíc mi, abych zvedla ruce. Ikdyž neochotně jsem je zvedla směrem k nebi a Harry blesku rychle přetáhl tričkou přes mou hlavu, odhazujíc ho pryč do písku.
Ruce jsem rychle zpustila zpět podél těla a oči jsem mírně pootevřela, právě ve chvíli když Harryho ruka uchopila tu mou, tahajíc mě směrem k vodě.


Poznámka autorky: Tak! Šestý díl. Co říkáte? :3
U psaní tohoto dílu jsem se neskutečně nervovala! :D Vůbec mi to nešlo, ale nakonec jsem s výsledkem celkem spokojená. Co říkáte vy? Zajímají mě vaše názory, samozřejmě i kritika, tak prosím piště. :)
Mish

 

43 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 uknown uknown | 16. dubna 2013 v 6:53 | Reagovat

nezklamala si jako vždy a to čekání se vyplatilo. Úžasně to všechno popisuješ a doufám, že brzy bude nový díl! Jsem napnutý jak kšandy..

2 Miky Miky | 16. dubna 2013 v 16:34 | Reagovat

Nevím jak ostatní, ale já tady na té povídce nemám nic ke kritizování :D :) protože toto je BOMBA povídka a nehorázně se těším na další díl, který bude doufám co nejdřív :D O:)

3 Andy Andy | Web | 16. dubna 2013 v 20:10 | Reagovat

Super dílek, těším se na pookračování! :) Moooc se mi to líbí! :)

4 Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz | Web | 16. dubna 2013 v 20:30 | Reagovat

Povídka je skvělá a kapitola se ti taky moc povedla :) Opravdu, já zbožňuji tvůj styl psaní, je takový rozvážný, neuspěchaný, prostě super :)) Jen tak dál...Harry je tu strašně sexy bastard! :333

5 Lily Lily | 16. dubna 2013 v 20:47 | Reagovat

Doufám, že Harry pro ni začne mít slabost:3

6 problemgirl problemgirl | 22. dubna 2014 v 21:02 | Reagovat

Nemám co vytýkat. :-) Trochu mi to připomíná Darkness of your heart,ne? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama