Never back down - 4. DÍL

13. dubna 2013 v 12:08 | Iv. |  Never back down
Title: Never back down
By: Mish
Part: 4.


Před hotelem už nebyl žádný nenasytný fotograf, což bylo jen moje štěstí, protože opravdu nestojím o to být někde vyfocená s tímto mužem. Po těch pár strohých větách, které jsme spolu prohodili je mi vyloženě protí kůži. Jeho vzhled je jedna věc, ale chování a pověst druhá. Nikdo se mnou nebude jednat způsobem jako on, což mu míním dát jasně najevo.

Zastavila jsem, když Harry konečně pustil mé, již pořádně bolavé, předloktí a začal prohrabávat své kapsy. Udělala jsem krok dál od jeho postavy, ale zvuky, které vydávaly mé podpatky, akorát přinutily Harryho zvednout hlavu. Podíval se na mě přísným pohledem a přistoupil ke mě, znova uchopujíc mou ruku, zabalenou v jeho saku. Natáhl ruku držící klíče od auta a zmáčkl tlačítko, načež zablikalo auto nedaleko od nás. Harry mě začal tahat tím směrem. Ano opravdu tahat, protože já jsem se nehodlala pohnout z místa. Bohužel i přes mé protesty jsme se během pár vteřin ocitli před velkým černým Range Roverem, jehož dveře mi Harry elegantně otevřel a čekal, že snad dobrovolně nastoupím. No to bych ale nebyla já, takže jsem jen s překříženýma rukama na prsou stála před autem a probodávala ho pohledem.
"Nastoupíš sama, nebo tě tam mám nacpat násilím?!" Zeptal se, když mu nad mou tvrdohlavostí trhaly koutky směrem nahoru. Při představě, že mě tam strká násilím jsem protočila oči nahoru a poraženě kolem něj prošla do auta, kde jsem se opřela do sedadla spolujezdce.
Harry, rukou opřený o střechu auta se sehnul a horní část svého těla strčil do interiéru auta ke mě, snažíc se vytáhnout bezpečnostní pás a zapnout ho kolem mého těla. Nevěřícně jsem ho sledovala a v duchu shromažďovala nadávky, kterými jsem ho každou chvíli chtěla začít obdařovat. Ale než jsem se nadála, jedna z jeho svalnatých paží byla obtočená okolo mého pasu a ozvalo se cvaknutí, značící zapnutí bezpečnostního pásu. Když se s úšklebkem ve tváři odtáhnul z mého prostoru, opět jsem zkřížila ruce na prsou a sledovala, jak zavírá dveře na mé straně.
"Bože." Povzdechla jsem si, když obcházel auto k místu řidiče.
"Říkalas něco?" Upřel na mě zkoumavý pohled, když se posadil na místo vedle mě a uvilnil si kravatu. Jen jsem zakroutila hlavou. Jak to mohl slyšet?! Budu si muset dávat pozor na pusu. Natáhl ke mě ruku a upravil límeček na svém saku. Protočila jsem očima a pohled odvrátila k okýnku ze zatemněného skla. Slyšela jsem jeho uchechtnutí a následné otočení klíčku v zapalování. Konečně naskočil motor a já jsem se malinkou pousmála. Další část této šílené cesty mám za sebou.

Ke všemu co jsem se o něm dnes dozvěděla musím připsat ještě jeden důležitý bod - Pirát silnic!
Takhle se mnou ještě nikdy nikdo nejel a to už jsem toho zažila opravdu hodně. Každou druhou křižovatku projel na červenou a maximální povolený limit ve městě si nejspíš několikrát vynásobil, aby odpovídal jeho představám. To ani nemluvím o předjíždění, protože to by byla kapitola sama o sobě.
Zděšeně jsem své prsty zarývala do sedadla a modlila se aby měl v pořádku airbagy, když jsem sledovala jeho soustředěný výraz na cestu před námi. Přišlo mi, že snad ani nemrkal. Trpělivost mi došla právě v momentě, kdy jsme projeli další křižovatku na červenou.
"Jsi snad barvoslepý?!" Vyjekla jsem po něm. Pobaveně se na mě podíval a potom svůj pohled nasměroval zpět k rychle se měnící vozovce před námi.
"Ne." Pronesl, když předjel další auto, načež jsem si jen nahlas pvzdechla a zatlačila se co nejhlouběji do sedačky. Otevřela jsem svou bílou taštičku a odemkla svůj mobil. Na jeho obrazovce mi vyskočily dvě zprávy, obě od Amber. Právě když jsem se chystala jí odpovědět ozval se autem hluboký hlas.
"Není slušné hrát si na mobilu v něčí společnosti." Hodila jsem po něm chladným pohledem, kterým jsem se hned potom vrátila zpět k mému Appelu a zhluboka se nadechla.
"Taky není slušné jezdit jako prase a ohrožovat cizí životy." Odpověděla jsem mu svým oblíbeným drzým tónem a pro sebe se zašklebila. Neodpověděl. Místo toho se auto prudce zastavilo u okraje cesty a naštvaný Harry, vypadajicí jako rozzuřený vrah vystoupil z auta a práskl za sebou dveřmi, až jsem poskočila. Se zrychleným dechcem jsem sledovala jak jeho postava míří rychlým krokem k mým dveřím a nahlas polka, když prudce otevřel mé dveře a odepínal mi pásy. Ani jsem se nenadála a už mě za rameno tahal ven z auta, jehož dveře opět rozčíleně zabouchl a následně mě na ně přitlačil zády.
Po nárazu, který mé záda před pár vteřinami utrpěly jsem bolestivě zakňučela a se strachem v očích pohlédla do tváře Harrymu, opírajicísemu obouma rukama těsně vedle mého roztřepaného těla. Jeho prudký dech se odrážel na mé tváři a já jen tupě zírala do jeho hrudi na rozvázanou kravatu.
"Měla by sis uvědomit, že se mnou nebudeš mluvit takovým tónem!" Řekl hlubokým hlasem a dlouhými prsty sevřel mou bradu, čímž nadzvedl mou hlavu. Naštvaně sledoval mou reakci, která nebyla skoro žádná, takže pokračoval.
"Se mnou se ti nic nestane, pokud to já nebudu chtít. Tak se mě nesnaž naštvat."
To mi jako vážně vyrožuje?
"A už nechci slyšet, že by si mi někdy mluvila do řízení!" Přikývla jsem, načež ode mě odstoupil a odsunul mě od dveří, které mi zase otevřel. Poslušně jsem si nasedla dovnitř a zapla si pásy.
On mezitím přešel ke svému místu a opět nastartoval. Zbytek cesty jsem raději ani nedutala. Jen jsem se dívala skrze okýnko a pozorovala rychle se měnící prostředí.

"Takže," Promluvil, když jsme stáli před dveřmi mého domu. Chtěla jsem se prostě otočit, odemknout a zmizet v domě, ale klíče mi vytrhl z rukou hned potom, co jsem se je rozklepanýma rukama snažila dostat do zámku. Pohlédla jsem do jeho obličeje a čekala další slova, které co nevidět vyjdou z jeho úst. V rukou si přehazoval mé klíče a soustředěně sledoval můj obličej.
"co máš zítra v plánu?" Povytáhl obočí a usmál se nad mým šokovaným výrazem, jež ihned zdobil mou tvář. Opravdu jsem neměla v úmyslu mu sdělovat nějaké své plány, ale po nedávné scéně u auta jsem se na nějaké vzpoury raději vykašlala.
"Jdu surfovat s přátely." Usmál se a přistoupil blíž ke mě, odepínajíc knoflík od jeho saka, které mi následně sundal z ramen.
"Fajn, jdeme sufrovat." Políbil mě na tvář.
"Ale.." Než jsem něco stihla říct, zase mě propaloval jeho přísný pohled. Raději jsem ztichla, načež se vítězně usmál a do ruky, která mi volně splývala podél těla, mi vtiskl mé klíče.
Hned co se odtáhl jsem je strčila do zámku a otočila jimi. Než jsem zmizela ve dveřích ještě jsem se podívala na Harryho, sestupijicího po schodech od dveří. Jako kdyby věděl, že se na něj dívam ještě řekl
"Napíšu ti v kolik tě vyzvednu." To bys musel mít moje číslo, ale co si nalhávám on ho už určitě má. Zabouchla jsem dveře, o které jsem se ihned opřela a zhluboka vydechla. Co to sakra mělo být?!

Poznámka autorky: Takže čtverka :)
Doufám, že se líbí. Mám s touto povídkou velké plány, takže doufám, že se vám bude pořád líbit, a budete ji číst. a´t můžu pokračovat :)
Samozřejmě mě potěší názory a hodnocení :)
Mish 
 

40 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz | Web | 13. dubna 2013 v 12:28 | Reagovat

Tuhle povídku zbožňuju, Harry je tu taký drsňák, nebezpečný a sexy...I LIKE IT :33 Strašně se mi líbí tvůj styl psaní, ale to se myslím už opakuju, le trapas :3 Nádhera, ten příběh se mi libí a neskutečně se těším na další část :) Keep going, because that's just amazing :3333

2 Sára :P Sára :P | 13. dubna 2013 v 12:39 | Reagovat

Mě se to moc páčí :) Zajímá mě co Harry vyvede :D

3 uknown uknown | 13. dubna 2013 v 12:57 | Reagovat

O_O ?! WTF? Nic lepšího jsem nikdy nečetl!!!!!!! Dělej delší části, chci to číst all day all night! :D (y) Fakt povedený jsem napnutý jak Zaynovy žíly, když zpívá výšky :D ! Takže honem honem další

4 Miky Miky | 13. dubna 2013 v 13:55 | Reagovat

Harry, Harry, Harry .. :3 Miluju Tě! :D To je ta nejlepší povídka, kterou znám :3 ! :D Moc se těším na další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama