Camp Pigeon Corner - Pohled zpět

30. ledna 2013 v 22:45 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: Dodatek - Pohled zpět.

Nedávno mě Ivush, Lexi i ostatní milouši přesvědčili, že je čas napsat dodatek k již uzavřenému Campu. Sedla jsem si nad text a psala, dokud jsem dneska nebyla ve škole mimo a napsala něco nového. A je to tohle. Když jsem to před pár minutami dopsala, uvědomila jsem si, že v hlavě mi to vypráví Maddie. A proto je to tady. Pohled zpět jsem to nazvala proto, že si můžete představit, jak se Maddie cítila a proč to všechno, co se stalo, provedla. A přeci jen ji to nezavedlo špatným směrem. Ale o tom až jindy. Mám totiž pro vás ještě jedno malé překvapení...:)

3 měsíce.
Okolo 90 dnů.
Asi 2160 hodin.
A pokud správně počítám, 129 600 minut bez tebe. (Ale tím si nemůžeš být jistý, víš, jak jsem na tom s matikou.)
K tomu asi 30 minut cesty k tobě domů.
2 týdny zpět, co ses naposled ozval.
Dohromady asi 7 věcí, co se ti líbilo, či jsi to okomentoval na mém profilu na sociální síti. (A to jen tyhle dva týdny.)
Nyní okolo 50 kroků od tebe. Přesto se nesetkáme.
A konečně jeden kluk, tisíc pocitů, jedno zlomené srdce.
To moje.

Ale abys věděl, ty pitomče, mě to už nebaví! Nebaví!
Copak si myslíš, že to jde, jen si písknout a jedna holka se ti hned vrhne do náruče? Hrát si takhle s lidmi? Jde? Nejde, ti povídám, prostě nejde.
Abys věděl, jsou věci, které na tobě nesnáším! Tvoje debilní kecy, tvoje chování před kamarády, tvoji uječenou hudbu, která jednou někomu zničí ušní bubínky. Tvoje… do hajzlu! Ty pocity, které ve mně vyvoláváš, ty nesnáším. Že vždycky, když tě vidím, se musím smát jako kretén. Že se mi srdce rozbuší rychlostí světla a já nemůžu popadnout dech. To na tobě nesnáším. Nebo na sobě, co já vím, prostě to nesnáším.
Nemůžu si pomoct, chci tě zabít, praštit pánvičkou a zároveň obejmout a nikdy nepustit. Nenávidím to, že když se ti podívám do očí, všechny starosti se odplaví. Nenávidím tvoje vlasy, do kterých mám potřebu vplést svoje prsty kdykoli tě vidím. Nenávidím tvoje ruce, protože jsou vzpomínkami na noční doteky. Nenávidím tvůj smysl pro humor, který je stejný jako ten můj. Nenávidím tvoji povahu, které tak podobná mé.
Nenávidím tvé odchody a nenadálé příchody. Proč prostě nevyužiješ dveří 'Exit' z mého života, mého srdce? Emoce si můžeš vzít s sebou, děkuju pěkně.
A taky nenávidím sebe, protože tě nedokážu nenávidět. Nenávidím se za svůj sentimentální výraz, když si přehrávám staré vzpomínky. Když uslyším nějakou písničku spojenou s tebou. Ach jo, nenávidím svůj úsměv, když vidím tvou fotku či zaslechnu tvé jméno. A nenávidím, jak moc miluju tvé oči, vlastnosti, gesta, zvyky, názory, činy, myšlenky, slova, tvůj hlas, smích, pusu, zbytek těla, styl vyjadřování, psaní s gramatickými hrubkami, gentlemanství, lásku k ětem a k tomu, co děláš, ideály, jistoty, sny, touhy, to, že víš, co chceš (většinou)…
Tebe. Tebe miluju.
4 knížky, 4 setkání, která se uskuteční.
2 návštěvy tvého bytu ve společné minulosti.
8 měsíců spolu-nespolu, 2 měsíce z toho absolutní ignor.
100 věcí, co chci s tebou dělat.
Stovky zpráv.
2 lidé, kteří už nikdy nebudou cizinci.

A když už tak pěkně vypisuji své pocity, tak proč mě, Joshi, nechceš?
 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | Web | 30. ledna 2013 v 22:58 | Reagovat

"Mám totiž pro vás ještě jedno malé překvapení...:)" překvapení...jaký?! jaký překvapení?! Proč o ničem nevím? Hm? :D
Můj názor znáš, je to nekonečně perfektní. Achjo, Josh si prostě Maddiino srdce nezaslouží...

2 Nicoole. Nicoole. | 30. ledna 2013 v 22:58 | Reagovat

Je divné na konci toho všeho vidět Joshovao jméno, když jsi to pravé tam můžu doplnit.
Budu teď mluvit v povídce celkově. Osobně si myslím, že tenhle "díl" se absolutně vymyká předchozímu průběhu celé CPC. V dobrém...
Víš, co si o tom myslím, napsala jsem ti to už  do chatu.
- Však on přileze, já to vím, ty to víš, ale je to na tobě a já se modlím, aby ses rozhodla správně, ať už to rozhodnutí bude jakékoli.

Jsi úžasná a já tě miluju a ty to víš.

3 Ivush Ivush | 31. ledna 2013 v 14:14 | Reagovat

A já miluji tebe. :3 (Hahah, neodpustila jsem si to. :3)
Opravdu pro mě nebylo lehké přečíst si ráno před mobil tvou zprávu a muset jít do školy s pocitem, že si to přečtu, až když dojdu ze školy!!
Tak tohle je přesně to, co jsem chtěla. Ne, počkat, je to víc, než jsem chtěla.
Je docela zvláštní a těžké snažit se představit si tam Joshe a Maddie, když víš, co stojí za touhle povídkou...
Joshe by ale měl buď někdo nakopnout, nebo mu třískout hlavou o patník, ať se mu rozsvítí. :) O:)

Absolutely amazayn. :3
A to překvapení by si mělo pospíšit!!! :3

4 Zoey Zoey | 31. ledna 2013 v 17:21 | Reagovat

Je to zvláštní, když jsem si to četla už jsem si tam nedokázala představit Joshe.. Asi za tím stojí to, že vím podklad téhle povídky. Maddie se určitě rozhodne správně a MY (myšleno Beenators) budeme stát za Tebou, děj se co děj. Máme Tě rádi Bee, ať si myslíš o sobě co chceš.. :) Každopádně.. PŘEKVAPENÍ?! Jaké PŘEKVAPENÍ k sakru ?!? Klid.. Zoey.. Bee ho určitě přidá co nejdřív.. :D:D

5 xxMUDr. xxMUDr. | E-mail | 12. srpna 2013 v 16:44 | Reagovat

Absolutně dokonalý výpis toho co si myslím já. Tak dokonale bych to nenapsala ani já.  Mám co dělat abych nezačala brečet taková absordita.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama