Just A Dream - 35. DÍL

26. prosince 2012 v 19:16 | NikušŠ. |  Just A Dream

Title: Just A Dream
By: NikušŠ
Part: 35


"Ehm... Patty?" oslovil mě Liam a já k němu zvedla tázavý pohled. Poté jsem si zděšeně všimla, že píseň je dávno u konce a okamžik na to mě polila horkost.
"Krásně tančíš," řekl ještě, když šel rychlým krokem přes celý parket zpět za svou Danielle.

Pár dnů po svatbě Niall společně s kluky odjel na turné po Evropě a vymínil si, že se na celou tu dobu musím dočasně nastěhovat k jeho rodičům, abych byla pod dohledem. Připadla jsem si doslova jako vtěrka a několikrát jsem se mu to snažila
vymluvit, ovšem bez úspěchu. Po mnoha ujištěních i od samotných Niallových rodičů, že jim to ani v nejmenším nevadí, jsem uznala svou porážku a den na to si začala balit kufry do Irska. Zabalila jsem si snad všechny věci, co jsem vlastnila. Přece jen budu muset v Mullingaru strávit celé tři měsíce do svého porodu a možná i pak.
* * *
Příštího dne ráno jsme s Niallem vstali brzy, abychom s větší časovou rezervou stihli letadlo. Přece jen už mi to neběhalo tolik, jako dřív a často jsem se zadýchala.
Pár hodin před polednem jsme přistáli na letišti v Dublinu, pršelo.
Došli jsme si pro zavazadla a pak společnými silami pátrali po Niallových rodičích, kteří nás měli z letiště odvést.
Než jsme je našli, sem tam Nialla zastavilo pár fanynek, které žadonily o podpis. Byly klidné. Nekřičely. Neměly dokonce ani sklony k omdlévání. Už dávno to šílenství kolem slavné One Direction utichlo. Kluci už nebyli těmi ztřeštěnými puberťáky, dospěli. A dospěly i jejich faynynky. Všechny, které Nialla zastavily, nám poblahopřály k miminku a pak spokojeně odešly s podpisem a fotkou.
Když jsem asi po čtvrt hodině uviděla Niallovy rodiče, ukázala jsem na ně a oba jsme k nim pozvolna zamířili.

Jsem si vědoma toho, že je to naprosto nezáživné, ale na rovinu. Blížíme se ke konci a už se toho ani moc dít nebude. Kromě Pattyina porodu, tedy. Přesto bych ještě byla ráda za vaše odezvy. :]
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 22:31 | Reagovat

úžasná povídka :D

2 *Burrítko* *Burrítko* | 8. února 2013 v 15:50 | Reagovat

ej, ale dúfam že nebudú komplikácie pri pôrode! :/ :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama