Just A Dream - 34. DÍL

14. prosince 2012 v 15:00 | NikušŠ. |  Just A Dream

Title: Just A Dream
By: NikušŠ
Part: 34


"Vesem si měhotná?"
Oba jsme na sebe upřeli tázavé pohledy, nepatrně se usmáli, oba jsme ale moc dobře věděli, co chce ten druhý říct. Já štěstím bez sebe vyhrkla: "Ano!" a Niall se chraptivě zeptal: "Opravdu?"
Byl to večer plný překvapení nejen pro mě, ale i pro Nialla. On mě požádal o ruku, já jemu na oplátku svěřila to krásné tajemství spočívající v dosud nenarozeném děťátku.

"Ano!" zajíkla jsem se, do očí se mi draly slzy, které jsem ale vší silou své vůle zahnala dřív, než mi stačily poničit pracně vytvořený make-up.
"Ano," odpověděl Niall pevným hlasem. Celou dobu se doširoka usmíval.
A bylo to. Od této chvíle mi říkejte Patty Horanová.
Dali jsme si první manželský polibek a chystali se čelit řadě našich příbuzných, abychom si vyslechli přání všeho nejlepšího do dalších let.
Viděla jsem rozjařené tváře Harryho a Louise, dojmutý výraz v Liamově tváři a celkem neutrálního Zayna. I on ale blýskal svými úsměvy po všech, kdo kolem něj prošli.
Vyslechli jsme si vesměs nádherná blahopřání a gratulace a pak jsme se přesunuli do restaurace na slavnostní oběd.
Chudák Eleanor jen s úsměvem kroutila hlavou nad Louisem a Harrym, když se začali navzájem krmit, pak prohodila pár slov a Dan, sedící po její pravé ruce, a pustila se do jídla jako všichni ostatní, aby nemeškala.
Vypadalo to, že se všichni dobře baví. Chvíli po jídle jsme se přesunuli na taneční parket a blbli jako malí. Louis se divoce svíjel kolem Eleanor, ovšem Harry jim jejich milostný taneček co chvíli kazil tím, že se jako by nic vecpal do mezery, která je od sebe dělila a začal na Louise významně pomrkávat.
Viděla jsem mámu a tátu, jak se v pevném objetí pohupují do rytmu, Zayna, který se až podezřele věnoval mé sestřenici, která tu byla za družičku, viděla jsem Liama a Dan, jak nerušeně tančí svůj tanec. Ladně pohyby, jež Dan předváděla i na vysokých jehlových podpatcích pro mě byly absolutní záhadou.
Rychlou taneční hudbu vystřídal pomalý ploužák a já cítila, jak mi někdo klepe na rameno. Niall, který příchozího viděl, mě otočil jeho směrem a já spatřila vysokého ramenatého Liama. Usmíval se od ucha k uchu, jako správný gentleman se nepatrně uklonil a zeptal se: "Smím prosit?"
Na znamení souhlasu jsem lehce kývla hlavou a chopila se jeho nabízené dlaně. Niall se vytratil se slovy, že jde zabavit Danielle a pak jsme s Liameme začali v malých otočkách kroužit po parketu.
"Ještě jednou ti gratuluju. Jsem vážně šťatný, že to takhle dopadlo a jsem přesvědčený, že spolu budete šťastní," řekl stále s úsměvem od ucha k uchu.
"Mám tě strašně moc ráda, víš to?" optala jsem se ho mile a položila si hlavu na jeho rameno. Z velké části jsem se nechala vést, poněvadž jsem na tanec byla vždy levá. Liam mě lehce objal kolem pasu a polohlasem odpověděl: "Jsem rád, žes mi mou domněnku potvrdila."
Myslím, že ani jeden z nás si nevšiml, že píseň skončila. Stále jsme se v malých kroužcích otáčeli až na nás visely pohledy všech přítomných.
"Ehm... Patty?" oslovil mě Liam a já k němu zvedla tázavý pohled. Poté jsem si zděšeně všimla, že píseň je dávno u konce a okamžik na to mě polila horkost.
"Krásně tančíš," řekl ještě, když šel rychlým krokem přes celý parket zpět za svou Danielle.

Opět se omlouvám, že ste museli delší dobu čekat, ale poslední dobou mi vážně skoro všechno přerůstá přes hlavu, a když tak opisuju další díl... Přijde mi to... Nějak nedomyšlené. Nevím proč. Asi je to tím, že jsem povídku už před nějakou dobou dokončila... Co vám? Byla bych ráda za nějaký názor. :]
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nicitka Nicitka | 14. prosince 2012 v 16:29 | Reagovat

S-U-P-E-R !!

2 NINA NINA | 14. prosince 2012 v 16:38 | Reagovat

Další ...;D
jinak DOKONALÉ :)*

3 DomííNo DomííNo | 14. prosince 2012 v 17:10 | Reagovat

no prostě dokonalé .. jako vždy ;DD

4 Tess Tess | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 22:31 | Reagovat

úžasná povídka :D

5 *Burrítko* *Burrítko* | 8. února 2013 v 15:01 | Reagovat

jaj.. :D a to už som skoro u konca poviedky:oo aww... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama