Camp Pigeon Corner - 9. díl

25. listopadu 2012 v 17:01 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: 9.

Poznámka autorky: Asi si stěžujete, že některé díly jsou krátké. :D Ale ono je to potřebné k ději a víc to rozvést nemůžu, takže jen doufám, že se vám, ač krátký, díl bude líbit. :)


Vypráví Emily

Domluvili jsme se s ostatními vedoucími a naplánovali na Joshe s mou honey, jak jsme si s Maddie přezdívaly, největší naschvál. Uzavřít je v jedné místnosti? No, boží!
Peter a Marty měli ten skvělý nápad, že domluvili s Joshem, že zavřou Maddie potmě do kuchyňky a za jeho zády vymysleli plán, že ho strčí zpátky k ní.
A ono se to povedlo!
Chvíli se ozývalo zoufalé bušení na dveře, ale z toho jsme spíš dostali záchvat smíchu. Byli jsme zvědaví, co budou dělat, ale jediné, jak šlo něco zjistit, bylo sedět před dveřmi a poslouchat.
Přes stěnu se k nám donesl tlumený křik. Dívčí i chlapecký hlas se prolínaly, my jim nerozuměli, ale neskutečně nás to bavilo. Ani ne po třech minutách ječet přestali. Minuty ubíhaly a my se Zaynem jen zklamaně stáli a čekali přídavek. Žádný se ale nekonal.
Jen neradi jsme je pouštěli na svobodu, rudá Maddie okolo nás vystřelila k chatce, na nic se neohlížela a v našem doupěti nezapomněla hlasitě prásknout dveřmi. Josh vyrazil hned za ní, také nasraný, ale skončil o dvě chatky blíž.
Za honey jsem nešla, věděla jsem, že potřebuje nějaký prostor a až bude chtít, tak mi to sama řekne, i když jsem byla dost zvědavá.
A od toho okamžiku se to stupňovalo, najednou se přes noc objevil v Joshově chatce zbytkáček, do nějž šlápnul, Madison to několikrát za den schytala míčem do hlavy, občas se někomu podařilo "omylem" na ni vylít pití nebo převrhnout talíř… Poslední kapkou byl večer, kdy jsme zase chlastali.
Madison se zvedla se stoupající hladinkou a tím, že si dojde pro vodku s džusem.
"Hej, Maddie, buď od té lásky a vem mi pivo," zavolal na ni Josh. Divili jsme se, přeci spolu nemluvili, ale nikdo to nijak nehrotil. A ona evidentně taky ne. Bez remcání donesla sklenku vodky s džusem a skleněnou láhev piva. Vodku s notnou dávkou opilecké elegance položila na stůl a posunula od okraje. Pak přešla pár kroků k Joshovi, ale on se stále musel zvednout. Maddie se usmála, a když chlapec skoro chytl pivo, kamarádka ho pustila. Její úsměv najednou vypadal příšerně zákeřně.
Josh nevěřícně pozoroval, jak se v několika vteřinách láhev dotkla země a všechno v nejbližším okolí ohodila zlatavá tekutina. Zvuk tříštícího se skla se nám zabodl do ušních bubínků.
Ti dva jen nehybně stáli a zírali si do očí.
"Hups," vyjelo z Maddie (pozn. Autorky - 'hups' jsem představiteli Joshe řekla, když jsem mu rozbila knihovnu, jsem to ale tele :D:D) "Asi si budeš muset napsat další čárku."
Za každé pivo, které jsme si z lednice vzali, jsme si museli na seznam připsat čárku ke svému jménu a peníze za to, co jsme vpili, jsme Tomovi, dalšímu z vedoucích, vraceli až na konci tábora.
"Tys ho rozbila," zavrčel Josh.
"Tys ho nedržel, můj problém to není."
Abych zamezila pokračující hádce, zavolala jsem na hnědovlásku, a tak stočila jejich pozornost na sebe.
"Honey? Zayn dneska u nás spí v chatce."
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivush Ivush | 25. listopadu 2012 v 17:43 | Reagovat

Jsem zvědavá čím dál víc. :]
Opět naprosto skvělé. :] A nevadí, že jsou kratší, pokud budeš přidávat častěji! :D Né, ta délka je dobrá. :]]

2 Ronnie Ronnie | 25. listopadu 2012 v 20:46 | Reagovat

ale nééé.. měli je tam nrchat déle :DDD strašně mě baví, jak si dělají naschvály :DDD

3 Nicole* Nicole* | 25. listopadu 2012 v 22:04 | Reagovat

[2]: taky si myslím! :D

Hmm.. konec mi zní zákeřně, muhahaha:D. Skvělý díl, těším se na další:))) hlavně, jak bude Maddie reagovat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama