Camp Pigeon Corner - 8. díl

22. listopadu 2012 v 16:33 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: 8.

Vypráví Maddie
Nevěděla jsem, že proti mě použije to, co jsem mu minulý rok svěřila. No co, aspoň si pamatuje, čeho se bojím.
Horší bylo, že po pár dnech jsme začali pozorovat, že jsme mimoděk vytvořili novou hru pro celý tábor. Někdo na tabuli napsal křídami "tým Maddie" a "tým Josh". U obou bylo skóre 4:4.
My s Joshem spolu nemluvili, ale po několika dnech přestalo být neobvyklé, když si někdo něco udělal a zatímco se děti s M na zápěstí smály, ty s J moc nadšené nebyly. Celý tábor si začal dělat naschvály a na táborové téma se jaksi pozapomnělo.
Překvapilo mě, že skoro celý šestý oddíl terorizoval pátý v mém jméně. Zelené M si prý obtahovali každý den. Jak jiank, skoro všichni byli v týmu Joshe, ale mohla jsem se těšit tím, že zatímco v jeho týmu jich bylo víc, já měla ty silnější. Jinak jsem se do toho raději nezapojovala, tak i Josh. Přestali jsme si sebe všímat.
Horší bylo, že se Emily stavěla na mou stranu, zatímco Zayn hrdě zastával Joshovu. Vstoupila jsem do jídelny, přičemž jsem prvně zkontrolovala stav na tabuli. Oficiální skóre mezi námi dvěmi 4:4, ale děti si udělali vlastní - 10 pro Maddie, 12 pro Joshe. Bylo vidět, že děti často mažou již napsaná čísla.
Rozhlédla jsem se po jídelně a všimla si hádající se dvojice kuchyně.
"Nejsem zrádkyně, jen jí to dělat nebudete!" zaslechla jsem Em. Nasadila vyčítavěnaštvaný tón, který jsem už znala.
"A proč ne?" Zayn se zarazil.
"Jak proč ne? Prostě ne!"
Hádka chvíli pokračovala a já si všimla dalšího pozorovatele - o furta kuchyňky pro vedoucí, kde se skladoval alkohol, se opíral Josh. Když si všiml mého pohledu, arogantně se zašklebil a pak se znovu zadíval na dvojici.
Nevím, jak se to seběhlo, ale najednou měl Em v obličeji fanatický výraz, v ruce kremrole a napřahovala se. Jedna prolétla až dozadu a zasáhla Joshe do hrudi, druhá nekompromisně skončila na Zaynově obličeji. Slyšela jsem Joshovo nadávání, jak se krém rozplácl na to zelené triko, nad kterým jsem pokaždé slintala, a Zayn rudnouc v obličeji opustil jídelnu. Josh ho s kremrolí v ruce následoval, avšak nezapomněl mi ji rozmáznout po tváři. Tabulka nyní ukazovala 5:5. Emily ke mě totiž neodmyslitelně patřila.
Spousta lidí kvůli nám dvěma spolu nemluvilo. Vypuklo to všude, takhle jsem to opravdu nechtěla. Myslela jsem, že si prostě provedeme pár věcí a pak zase v pohodě, popřípadě se spolu nebudeme bavit. Toť vše.
Ne, že Max s Alexem budou terorizovat své vrstevníky, protože nekopou za můj tým. Že se pátý se šestým oddílem budou schválně topit, protože někdo něco prohlásil. Že si u našeho okýnka často budou stěžovat, že mají zkažené jídlo, jelikož někdo vzal solničku a druhému týmu to pěkně "osolil". Všichni to brali jako zábavu, jen mě se to všechno začalo rozkládat hlavou.
Seděla jsem na mole a přemýšlela, když mě něco zasáhlo do zad. Další otravná voda. Otočila jsem se a zírala jsem na zástup děcek, každé z nich drželo lahev s vodou. Jediný člověk, který mě v tuhle chvíli mohl rozčílit k nepříčetnosti, stál v popředí těch všech.
"Útok!" zaslechla jsem někoho. Byl to celý tábor, oba týmy promíchané a začala totální válka, vodní bitva, kterou jsem nikdy nezažila. Bylo to šílené, Josh přeběhl až ke mně a spláchl mě celou flaškou. Ten idiot měl štěstí, že jsem u sebe neměla mobil. Strnule jsem seděla, všichni řičeli, přes vrhanou vodu nešlo skoro vidět. Jakmile ten dement odběhl, zvedla jsem se a absolutně promoklá se zapojila do vřavy.
"Maddie, Maddie!" někdo mě zastavil. Aaron z šestého oddílu mi duchaplně vrazil flašku do ruky. Nestačila jsem ani vykoktat blbé děkuju a odběhl, aby mohl pořádně zlít Rosie.
Ze všech stran na mě někdo vrhal vodu, brzo se na mě vše lepilo, ale já v tom davu hledala jen jednoho člověka. Joshe.
Ten se momentálně mlátil lahvemi s jedním klukem ze šestého oddílu, a když mě zpozoroval, začal zdrhat. A já za ním. Čas od času jsem schytala nějakou tu ránu a vzteky přetáhla Třináctku lahví po hlavě.
"Bojovalo" se po celém areálu tábora, uviděla jsem, jak Emily skáče na záda Zaynovi a ten uklouzl po rozbahněném svahu. Oba se zřítili na zem a vzali s sebou i další lidi.
"Téma Domino bylo minulý rok, Zaynie!" uslyšela jsem, jak si David, vedoucí prvního oddílu, ze Zayna utahuje.
Dál jsem pokračovala v Joshově pronásledování. Bylo nám jedno, že jsme mokří jako dogy, zalétli jsme do jídelny a poté dál do kuchyňky. Že to byla past, mi došlo ve chvíli, kdy chtěl Josh proskočit oknem.
Náhle se však před ním objevil Marty a vtlačil ho zpět dovnitř. Dveře za mnou práskly a zámek nekompromisně cvaknul, kuchyňku zalila tma, jak se křídla okna zavřela.
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Barča:P Barča:P | 22. listopadu 2012 v 16:43 | Reagovat

Úžasné jako vždy! :D

2 LenkA LenkA | 22. listopadu 2012 v 18:33 | Reagovat

Wow...rychle další...

3 Ronnie Ronnie | 22. listopadu 2012 v 18:45 | Reagovat

takže tam jsou spolu? sami? jůůůů :3333

4 Nicole* Nicole* | 22. listopadu 2012 v 21:06 | Reagovat

wau... to ser pořádně rozjelo, teda. :D nečekala bych to... :D
skvělý díl, ten konec mě napl, jak strnu:D rychle další:)

5 Lexi Lexi | Web | 22. listopadu 2012 v 21:13 | Reagovat

tak...a teď to přijde. ŽE JO?
Alespoň v to doufám...! :D

6 Ivush Ivush | 22. listopadu 2012 v 21:25 | Reagovat

Ááááá. :3 Já chci další! Né, já potřebuji další díl! :3 To je vzrůšo! :D :]
Bee, ty jsi naprosto brilantní spisovatelka! :] Ty všechny nápady, slova a Josh. :3 :D
Amazayn. :]]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama