Camp Pigeon Corner - 7. díl

19. listopadu 2012 v 22:55 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: 7.

Věnováno Lexi, Ivush a Baruzz. Třem neskutečně milým slečnám, které jsem si připustila blíže k tělu. Jste úžasňácké, děkuji za podporu. :)


Vypráví Rosie, praktikantka prvního oddílu

Nechápala jsem, co se děje, vlastně jen matně tušila, před jídelnou se utvořil velký hlouček účastníků tábora. Bylo tam hodně veselo. Nedalo mi to a přidala jsem se k Ellie, mé nejlepší kamarádce.
Zvedla jsem hlavu a spatřila postavu, která blbla na střeše. Rozpoznala jsem v ní tu Emilyinu kamarádku. Vytřeštěnýma očima zírala na zem, v ruce cosi držela a snažila se nezpanikařit, což se jí
očividně moc nedařilo.
Se smíchem jsem chytila Joshe za rameno a ten se ke mně otočil, tvář rudou smíchy.
"Tos byl ty, viď?" zeptala jsem se ho.
"Vždyť víš," mrkl na mě. Uslyšela jsem, jak někteří na Maddie pokřikovali, ať sleze. Ta jen vystrašeně vrtěla hlavou.
"Pojď, přineseme žebřík!" křičela na ni Emily. Tu holku fakt nemám ráda, chtěla kazit zábavu! A vůbec, my dvě si vůbec nesedneme. Když se už chtěla vydat pro únikovou cestu ze střechy, Zayn ji pevně objal a dál se smál. Emily se vrtěla a snažila se z objetí vykroutit. Mám pocit, že Zayn byl obeznámený, co Josh té maličké provede. Ten vystoupil z davu a smál se Maddie do obličeje. Ta ho klečíc propalovala nenávistným pohledem.
"Ty kreténe!" zvolala trochu přiškrceně. Tím v nás všech vyvolala další záchvat smíchu.
"Kde mám noťas?" zeptal se Josh. Maddie na něj koukala se stálým děsem v očích. "Řekni mi to a přistavím žebřík."
Maddie zhluboka oddechovala. Nic jsem proti ní neměla, vždyť jsem ji skoro ani neznala, ale byla děsně vtipná.
"V tom kufříku ve spodní poličce na hlavárně," vyrazila nakonec ze sebe. Josh zaplul dovnitř a opravdu si odnášel notebook. Nejdřív si ho však odešel uklidit.
"Joshi!" Madison ze sebe dostávala zoufalé skřeky. Všechny děti se málem válely smíchy na zemi. Všichni se málem váleli smíchy na zemi. Vlastně i Emily.
Joshův úsměv prozrazoval, že si to náramně užívá.
"Přistav už ten žebřík!" volala Madison. Josh zašel za jídelnu a přinesl jej.
"Přistav ho!"
"Tomu říkáš slušnost?" zachechtal se Josh a Marty, pomáhající s žebříkem, se zase zařadil do davu.
"Mám tě poprosit nebo co?" vyjela na něj ta na střeše.
"Chytrá!"
Maddie trucovitě klečela u okraje střechy. Náhle jako kdyby se jí oči zalily slzami a odevzdaně zašeptala slovo prosím.
"Nahlas, Maddie!" zasmál se Josh. Dívka se klepala a na chvíli složila hlavu do dlaní. Rozhlédla jsem se a pomalu zjišťovala, že polovině tábora to už vtipné nepřišlo. Mě to ale stále bavilo.
"Joshi, prosím, byl bys tak hodný a přistavil mi ten žebřík?" ozvalo se ze střechy. Josh konečně opřel začátek žebříku o střechu.Maddie se chytla první příčky. Jak bylo ale vidět, problém jí dělala hlavně cesta dolů. Klepala se jako osika a často se zastavovala. Někdo se ještě smál, ale více lidí ji začalo povzbuzovat.
Oba dva aktéři měli štěstí, že majitelé tábora byli zrovna nakoupit, takhle jim jen hrozilo, že jim vynadá Jill, hlavní vedoucí, což se popravdě poté stalo.
Maddie s pomocí Petera překonala poslední příčky, ten vzápětí dostal další záchvat smíchu. Dívka zhluboka dýchala, Josh se jen smál a provokoval ji. Byl honě překvapený, když mu přistála první rána.
"Kreténe, ty idiote, co sis sakra myslel?! Mohla jsem spadnout, ty pitomče!" Madison pronásledovala Joshe po hřišti, ten před ní couval a snažil se jejím ranám vyhýbat. Vyvolalo to další salvu smíchu. Pozorovali jsme, jak se systematicky pohybují dozadu, až Josh zakopl, vzápětí Madison škobrtla o něj a spadla taky. Chvíli se po sobě váleli, dokud jsme srozumitelně zaslechli "Demente" a Madison se znechuceně zvedla a zaplula do chatky.
Špinavý Josh se k nám připojil. "Za tolik sprostých slov, kolik teď řekla, by si zasloužila dvě stě dřepů," prohlásil a mě s Ellie hrozilo, že nám prasknou břicha smíchy.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivush Ivush | 19. listopadu 2012 v 23:06 | Reagovat

Nevím, co dělat dřív. Jestli se smát, křenil do obrazovky jako magor, třást se, být napnutá, jestli ji tam náhodou nepolíbil (:D), vydávat tiché "Awww.", že jsem jedna z těch, kterým je tento díl věnován, a že je to tak... prostě awww. :]]
Těším se na další díl! Zbožňuji to napětí mezi Joshem a Maddie a také tvé nápady!
Bombastické, naprosto. :3 Můžu jít pokojně spát, že jsem se dočkala, ale také nepokojně nervózně z dalšího dílu. :3

2 Nicole* Nicole* | 19. listopadu 2012 v 23:07 | Reagovat

No... Josh jaký rošťák:D. musela jsem se smát, ale i tak. :D i když přišlo mi Maddie mi bylo trochu líto. myslim si, že ta na Joshe určitě taky něco vymyslí za to :DD
pěkný díl, těším se na další :))

3 Lexi Lexi | Web | 20. listopadu 2012 v 16:21 | Reagovat

Aww, moc děkuju za věnování :') Zvedlas mi náladu :)
Chudák Maddie, je mi jí líto :D ale zároveň zbožňuju naschvály, které si navzájem s Joshem provádějí - ten jejich vztah je unikátní a geniální! :3 Vážně by mě zajímalo, kam na ty nápady chodíš, Bee.
Slova nedokážou vyjádřit, jak moc se těším na .. uhm .. slibované scény :3

4 Barča:P Barča:P | 20. listopadu 2012 v 18:09 | Reagovat

Úžasný!!! Těším se na další díl! :) Nemůžu se dočkat, co na Joshe Maddie vymyslí.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama