Camp Pigeon Corner - 3. díl

7. listopadu 2012 v 22:34 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: 3.


Vypraví Madison

Chce válku? Má ji mít. Teď už nemusím nic zakrývat, stejně ví, kdo to dělá.
Věděla jsem, že to ráno bude aspoň pro mě skvělým zážitkem. Nebylo nic snadnějšího než se vyplížit z chatky do poradní místnosti vedoucích a sebrat tam barvy na obličej, které moc nejdou umýt. A také jsem moc dobře věděla, že Joshův spánek je dost tvrdý.
Nenápadně jsem zírala z okna, jak na rozcvičce většina děcek odpadá smíchy při pohledu na tvář jednoho z praktikantů.
Docela jsem si v té tmě vyhrála s knírkem, brýlemi alá Harry Potter a celou začerveněnou tváří. Když ještě k tomu přidám to, že jsem se mu pokusila namalovat pusu rtěnkou a omylem jsem přetáhla, vypadalo to přímo božsky.
Všichni věděli, že to má na tváři, jen mu to evidentně ještě nikdo neřekl.
"Proč Josh vypadá, jako kdyby mu někdo udělal kanadu?" objevila se vedle mě Emily.
"Protože mu ji někdo evidentně udělal," zahihňala jsem se. Sledovali jsme Rosie, zrzavou dívku (nebo děvku?) z tábora, jak cvičícího Joshe zarazila a něco mu říkala. Několik lidí okolo nich se zasmálo, jen Josh se tvářil nechápavě. Potom rychle odspěchal na záchody. Přesněji dámské.
Z jeho naštvaného výrazu, kterému korunovalo pomalování, jsem dostala záchvat smíchu. Mám ale takový špatný dojem, že mě včera v noci viděl. Ale pořád to je 3:1 pro Maddie.

Jedna z výhod pracovat v kuchyni je ta, že se můžete chodit sprchovat, když nikdo není v táboře. Tedy kromě oddílu, který má službu. K mému zklamání, ten den dostal službu čtvrtý oddíl a vedoucími čtvrtého oddílu byla Kristen a Josh.
Jeho teď rudý obličej, jak si ho na záchodech drhl, stále měl na sobě stopy po modré a červené barvě, ale vypadal, jako kdyby mu to už nevadilo. Spolu s dětmi hráli nějaké hry na hřišti uprostřed tábora.
S Emily jsme zapluly do koupelen, které jsme si před obědem vytřely. Samozřejmě já byla pěkně po šlofíčku, který jsme si jako kuchařinky mohly dovolit a plně jej praktikovaly po celý čas minulý i tento tábor, ale tentokrát jsem v chatce spala sama, jelikož přes polední klid se Emily se Zaynem opět zašili na jeho chatce.
Válka vypukla. Očekávala jsem nějaký podraz, ale jak se zdálo, nic zákeřného na mě nečekalo.
U vchodu do koupelen jsme potkaly Kristen. S Emily se moc v lásce nemají, Kristen totiž se Zaynem předtím chodila a ona se nějak naštvala, když moje kamarádka s ním začala chodit.
Rychle jsme přešly do koupelny určené pro dívky. Jako obvykle jsme vytáhly Emilin mobil a pustily Cher Lloyd. To byla tradice, falešně jsme si ve sprše zpívaly.
První týden to bylo ještě dobré, obě jsme měly všechny šampony, pěny na holení a podobně plné, ale postupem času jsme si musely přehazovat hygienické potřeby navzájem. Vlastně ani nevím, k čemu tyhle informace potřebujete. Jaksi odbočuji od tématu.
Po sprše jsem sebrala na věšáku ručník a obmotala ho kolem nahého těla. Emily vždycky vycházela ze sprchy pár minut po mě. Oblékla jsem si kalhotky a chtěla najít podprsenku a triko. Jenže ani jednu z těch věcí jsem na lavičce neměla.
"Emily, kde mám věci?!" houkla jsem.
"Fakt jsem ti je sebrala, blbečko!" odvětila mi. "Nemáš je pod lavičkou?"
"Ne, nikde nejsou!"
Postupně mi začalo docházet, co se stalo, když jsem bez horního ošacení vstala a docela se lekla toho, co jsem spatřila na zrcadle. Někdo tam rtěnkou napsal: "Válka je válka."

Poznámka autorky: Vypadá to, že bych měla začít přemýšlet o delších dílech... :D Kdysi někdo napsal 'za každý komentář a hvězdičku budu rád', to každý z nás ;)
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | 7. listopadu 2012 v 23:11 | Reagovat

áááá.. já prostě Joshe miluju a v téhle povídce je boží :D miluju tohle pošťuchování :3 stejnak nakonec (snad) skončí spolu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama