Camp Pigeon Corner - 2.díl

6. listopadu 2012 v 14:34 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: 2.


Vypráví Josh

Nejenže mi ta holka osladila oběd, tak dokonce mi i džíny polila. Začíná mě fakt štvát. Není to dost náhod najednou?
Byl jsem unavený z příjezdu a dne, kdy jsme museli děcka opět zapojovat do chodu tábora. Pomáhat jim vybalit. Stavět stany. A další věci. A pak do toho Madison. Jenže si to možná všechno jen nalhávám. Vždyť by si to ta holka nedovolila.
Zašel jsem do chatky, kterou sdílím s dalšíma dvěma vedoucíma. Unaveně jsem si protřel oči a našel svou tašku. Začal jsem hledat nějaké jiné kalhoty, jenže i kvůli tomu jsem přeházel polovinu tašky. Polité džíny jsem přehodil přes židli, aby uschly a chtěl jsem si srovnat věci zpět do zavazadla. Objevil jsem, že jsem ve spěchu odhodil jedno triko na polštář. Když jsem se však předklonil a vzhlédl na stěnu nad mým polštářem, spatřil jsem něco, co tam ještě to odpoledne určitě nebylo.
";) M." Ten malý nápis lihovkou mě přesvědčil o tom, že dnešní události rozhodně nebyly náhodou. Stoprocentně jsem věděl, že tam toto nepatřilo.
Sedl jsem si na postel a ještě jednou se po tom ohlédl. Viděl jsem ten její úsměv, když jsem se vztekal u oběda. A možná jsem i viděl, že spadla sama od sebe, protože podivně překřížila nohy. A prý čtyři roky chodila na dramaťák, snad minulý rok se o tom zmiňovala, ale nevím to jistě.
A tohle bylo ještě víc zavádějící, protože minulý rok jsme si krátce po táboře psali a nejčastěji právě tyhle smajlíky.
Už jsem byl absolutně přesvědčený, že to dělala schválně.
Měl jsem ji jít seřvat? Co když by to popřela a já vypadal jako blázen? Rozhodně to dělala jen proto, aby mě naštvala. Ale říká se oko za oko, zub za zub. Je jasné, co se tady bude dít.
Vyšel jsem z své chatky a místo toho, abych zamířil zpátky do jídelny, vlezl jsem do poslední chatky, jež stála hned u mola. Prošel jsem první místností do jednoho z pokojů, ale zjistil jsem, že tahle "ložnice" patří kuchařce. Kuchařinky spaly ještě za závěsem.
Vešel jsem do jejich pokoje a rozhlédl se. Na to, že to jsou holky, bordel měly jako kluci.
"Když bych byl fix, kam bych se schoval?" zašeptal jsem si sám pro sebe. Posadil jsem se na Maddiinu postel a natočil hlavu na jedinou skříň, co v pokoji stála.
"Bingo," zasmál jsem se a z jedné z poliček vzal tenkou lihovku. Na znamení, že vyzvání válku přijímám, jsem na stejné místo napsal něco podobného. ":P J."
Pak jsem popadl láhev s vodou, sám jsem si to předtím zjistil, a bez milosti jí na prostěradlo vylil asi polovinu. Celou postel jsem pak zakryl peřinou. Vrátil jsem se do jídelny a dělal jakože nic.

Opilý jsme odcházeli z jídelny. Já si schválně počkal, až bude odcházet Maddie. Vyklouzl jsem z budovy a oklikou jsem se dostal až k pootevřenému oknu jejich chatky. Emily byla někde se Zaynem, proto šla Madison spát sama.
Skrčil jsem se u okna a poslouchal jsem, jak se to přiopilé děvče motá po chatce. Asi klesla na postel, protože vyjekla a slyšel jsem, jak rychle hrabe po poličkách, přičemž shazuje věci na zem. V chatce bylo vidět pohybující se světlo baterky.
Zůstával jsem pod oknem a zadržoval smích.
"Kurva!" ozval se tlumený hlas. "Kterej… Aha. Jak chce."
Nevěděl jsem, že trpí samomluvou, ale v tu chvíli jsem se potřeboval jen odplížit pryč a nerozesmát se.
Zalehl jsem do postele a usnul. Zítra nás čekal ještě náročnější den, než byl dnešek.
V noci jsem se ale probudil a někdo zrovna byl na odchodu.
"Tome?" zamumlal jsem ospale. Postava jen něco zamumlala a šla do vedlejší místnosti, kde spal Marty, další praktikant.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ~Yoshie ~Yoshie | 6. listopadu 2012 v 14:49 | Reagovat

Okamžitě rychlostně a hned další ^^

2 zbozi.blog.cz zbozi.blog.cz | Web | 6. listopadu 2012 v 16:19 | Reagovat

:o)

3 -A -A | 7. listopadu 2012 v 19:28 | Reagovat

"Když bych byl fix, kam bych se schoval?"
:DDDDDD Toto ma rozosmialo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama