Camp Pigeon Corner - 10. díl

26. listopadu 2012 v 17:01 | Barunie. |  Camp Pigeon Corner
Title: Camp Pigeon Corner
By: Barunie.
Part: 10.

Věnováno Lexi, která se na tenhle díl obzvlášť těšila.:D:D
A Ivush, která mě donutila ho sem dát. :3


Vypráví Maddie

Nemohla jsem se na Emily zlobit, ale z dostatku alkoholu se mi točil obraz a nechtěla jsem o nezvaném nocležníku nic slyšet. Byla jsem vytočená, vedle mě stál Josh a mě se ke všemu blbě dýchalo. Jedinou možností se stal únik. Ale nějak se mi stočil krok a já celou vahou narazila do Joshe. Cítila jsem se jako bagr, protože jsem dál pokračovala, Josh neJosh.
Vyšla jsem z jídelny, matně si uvědomovala, že na mě někdo řve. Děti spaly a já zamířila na své oblíbené místo - molo.
Stála jsem na chladném nočním vzduchu, ačkoli bylo léto, měsíc holt nehřál. Trochu jsem se klepala, ale hlava se mi trochu zklidnila. Naneštěstí finální vystřízlivění mělo počkat do rána. Zhluboka jsem dýchala a tím se snažila ovládnout slzy. Nevěděla jsem, která emoce je způsobila. Zamyslela jsem se nad důvodem uplynulých událostí.

Když jsem byla s ním, cítila jsem se šťastná. Jediný úsměv mě dokázal rozhodit. Poprvé jsem se zamilovala a vypadalo to, že snad i šťastně. Těch několik nocí, co jsme spolu byli, se staly nejlepšími v mém dosavadním životě. Jenže jsem si vybrala sakra špatného člověka. Několikrát mě poslal do háje, pak se choval úplně jinak a i já si myslela, že to bude jiné. Nebylo, jen já kráva mu vždycky do té postele vlezla. Byla jsem naivní, vlastně jsem se, dá se říci, ponižovala. Jen jsem byla zoufalá a tak moc ho chtěla. Až jsem pochopila, že mě to jen ničí. Přestali jsme si psát a několik dlouhých měsíců se neviděli. K narozeninám, které měl o tři dny dříve než já a tyto tři dny si mohl říkat, že je o tři roky starší, jsem mu napsala. Na oplátku napsal i on mě. A dál jsme dělali, že ten druhý neexistuje.
Bolelo to, sbírala jsem se několik zdlouhavých měsíců. Nemohla jsem zapomenout, ale časem se ty city otupily.
Hrál si se mnou a já mu to dovolila. To pomyšlení bylo horší, protože to vypadalo, jako kdybych přišla o veškerou sebeúctu.


Zaslechla jsem za sebou kroky.
"Jsem v pohodě," zvolala jsem, ale ze tmy se náhle vynořila jeho tvá. "Tak už nejsem..."
"Začala sis!" vyštěkl. "Posrala sis to sama."
Přiblížil se až ke mně. Stáli jsme tváří v tvář a propalovali se nenávistnými pohledy.
"Chytl ses toho ty!"
"Ale ty jsi začala!"
"Víš co?" Nenávidím tě!"
"Já tebe víc!"
"No, to ani náhodou! Já tebe víc!"
Zírali jsme si do očí, nevím, jestli nás to napadlo najednou, ale bleskově jsme vzdálenost mezi sebou snížili, jeho ruce se obmotaly okolo mých boků. Mé dlaně spočinuly na jeho tvářích. Líbal pořád stejně dobře, ale upřímně? Měla jsem i lepší.
Jeho prsty zachytily lem mého trika a my rozpojili rty, aby jej mohl svléknout. Hnali jsme se za živočišnou potřebou cítit tělo toho druhého, proto také nebyl čas na nějaké přeslazené chování.
Když jsem zbavovala trika já jeho, uslyšela jsem trhání látky, ale oblečení se neroztrhlo. Letělo za mým trikem do trávy za molem. Stisk na bocích se sevřel, moje nehty, spočívajíc na zádech, se zabořily do kůže, až Josh sykl.
Jen pár sekund bojoval s mým páskem a své džíny si rovnou stáhnul ke kolenům. Beze špetky ohledu mě svalil na trámy. Loket mě začal pálit, ale toho jsem si nevšímala. Probojoval se rukou do mých kalhotek. Neprovokoval, prostě si drsně bral, co chtěl. Byla jsem si jistá, že šrámy, které jsem mu nehty způsobovala, mu vydrží ještě dlouho. Záda měl rozedřené do krve, to mi bylo totálně jasné.
"Co ochrana?" odpojil se ode mě jen na chvíli.
"Beru prášky, debile," zavrčela jsem a s tím ho překulila na záda. Stáhla jsem se k jeho kotníkům a zbavila ho boxerek. Jeho plnou erekci vzala do úst. Věděla jsem, že se zase bude smát, abych dýchala nosem jako tolikrát předtím, ale tentokrát ze sebe nevydal ani hlásku, jen mě chytl za temeno hlavy a korigoval si rychlost. Čas od času jsem se musela odklonit a pokračovat rukou, jelikož se mi zvedal žaludek. Nakonec jsem se opět přisála na jeho rty.
Při dalším obratu jsme se nebezpečně přiblížili ke kraji, takže jsme se raději vrátili doprostřed. Najednou, bez jakéhokoli varování, do mě vnikl. Bolest mi vehnala do očí slzy a znovu jsem zaryla nehty do jeho zad. Nevšímal si toho a dál pokračoval v rozdělané práci.
Přerývané vzdechy unikaly z mola, ale nám to nevadilo. Nebo spíš nám to bylo úplně u prdele, abych byla přesná.
Postupem času mě jeho drsný přístup začal uspokojovat, až na to, že zadní část těla se dřela o dřevěné trámy. Brali jsme si sebe, napříč přesvědčení, že spolu nic mít nebudeme. To bylo poprvé, co jsem s ním měla sex.
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | Web | 26. listopadu 2012 v 17:03 | Reagovat

JO, KONEČNĚ! :D Vždyť víš, že já se na to těšila jako na Vánoce. Sakra, ten sex Joshe a Maddie je tak... skvěle popsanej. :3 #TeamMash
Vážně je to skvělý a já nevím, co psát dřív... Miluju tebe i tvé povídky :3

2 Barča:P Barča:P | 26. listopadu 2012 v 17:11 | Reagovat

Wauu!! :O Já nemám slov! Miluju tuhle povídku! :))

3 Ivush Ivush | 26. listopadu 2012 v 17:24 | Reagovat

Nádech, výdech, nádech,... Aaa. :3
Opravdu NEčtu povídky na LB, ale když jsem na nějakou narazila, tak takhle dobře OPRAVDU popsaná nebyla!
Strašně obdivuji, jak popisuješ nějaký děj, přitom tam dáváš podstatu toho děje, ale i vtipné narážky. :3
Och Bóže, může se člověk zamilovat do povídky? :3
Těším se na další, opravdu strašně moc! :3
Těšení se se vyplatilo. :3

4 Nicole* Nicole* | 27. listopadu 2012 v 22:14 | Reagovat

Pááááááni! Já čekala nějakou slovní bitku, nebo tak, ale tohle? :O wau, skvělý! :)
Těším se na další díl, hlavně na to, jak se ted budou k sobě Josh s Maddie chovat.

5 Zoey Zoey | 28. listopadu 2012 v 19:09 | Reagovat

You just SMASH IT! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama