Just A Dream - 26. DÍL

11. října 2012 v 15:26 | NikušŠ. |  Just A Dream
Title: Just a dream
By: NikušŠ
Part: 26


"Drž hubu! Můžeš si za to sama!" okřikl mě hrubý hlas, vzápětí jsem ucítila nějaké píchnutí těsně nad ramenem a pak se mi proti své vůli zavřely oči a já usnula tvrdým spánkem na dalších několik hodin.
Ještě před tím mi ale v hlavě pořád dokola zněl ten hlas. Ať jsem se snažila jakkoli, na to, komu patří, jsem nepřišla.
_____________________________________________________________________________
Když jsem se později probudila, ležela jsem v tmavé místnosti bez oken. Byl tam zatuchlý vzduch, žádný přísun kyslíku a celý prostor působil klaustrofobním dojmem.
Zvedla jsem se do sedu a chytla se za hlavu, která mi pulzovala bolestí. Neměla jsem tušení, co se děje, co se stalo, ani proč jsem tady, a jak jsem se sem vůbec dostala. Jediné, co jsem chtěla, bylo, abych se probudila v bezpečí Niallovy náruče a zjistila, že tohle všechno byl jen špatný sen.
Nevím, jak dlouho jsem tam seděla, opřená zády o studenou zeď, kolena přitáhlá pod bradou. Znenadání se ale zprudka otevřely dveře a mě oslepilo ostré sluneční světlo všedního dne.
"Vstávej! A pohni sebou, jestli chceš ještě někdy vidět toho blonďatýho idiota!" zařval na mě někdo a já pod vyhrůžkou, že už nikdy neuvidím Nialla, poslechla a během zlomku vteřiny jsem byla na nohou. Pak mě někdo chytil za ruku a drtil mi ji nesnesitelně silným stiskem. "Tak polez! Stejně se tomu nevyhneš!" rozčiloval se ten chlap, jehož tvář jsem doposud neměla tu čest vidět.
"Nevyhnu ČEMU?" pípla jsem vyděšeně a škobrtla o vlastní nohy.
"To uvidíš. A jestli nebudeš spolupracovat, bude to mnohem horší, než si myslíš."
Z tónu jeho hlasu bylo znatelné, že se škodolibě usmívá.
Dotáhl mě až k nějakým strmým schodům a já po nich rychle vyběhla. Spadnout z nich by asi nebylo dvakrát příjemné.
Záhadný muž rozrazil poklop nad námi a hrubě mě vytáhl k sobě. Poznala jsem, že se nacházíme na střeše nějaké budovy daleko za Londýnem.
Zůstala jsem vyčerpaně sedět na rozpálené střeše a zuřivě lapala po dechu. Kolem dokola nebyl nikdo, kdo by mi mohl pomoci z téhle absurdní situace. Onen muž ke mně byl otočený zády, tudíž jsem mu ani teď neviděla do obličeje.
"Pokud budeš spolupracovat, nic se ti nestane. Pokud budeš poslušná, všechno bude v pořádku, maličká..." promluvil náhle ten tyran a stále se ke mně odmítal otočit čelem.
"Já-nejsem-maličká!" odsekla jsem naštvaně. Neměla jsem to dělat. Vysoká postava muže se ke mně otočila, rozpřáhla se a mně přiletěla taková facky, až se mi zatmělo před očima. Po tváři mi stekla slza bolesti a i když jsem měla sto chutí mu něco říct, raději jsem držela jazyk za zuby. V žádném případě jsem nestála o to, aby mi přiletěla ještě jedna z druhé strany.
Uplynulo bezmála deset minut a pak se z poklopu vynořily další dvě lidské postavy. Mužské postavy. Celou tu dobu jsem trnula strachy, nevěděla jsem, jestli mi něco udělají, nebo ne a co vůbec mají v plánu.
Všichni tři na sebe pokývali a poté si stoupli přede mě, čímž mi zastínili velké zářící slunce.
Prostřední z nich si z očí sundal sluneční brýle. Zalapala jsem po dechu a s očima vykulenýma strachy jsem vyjekla: "Vy?!"

Tak, ještě chvilka napětí, ale myslím, že teď už asi všechny tušíte, kdo za tím stojí. Tak co? Líbí se? Budu vám vděčná za názory, vaše NikušŠ :]
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 DomííNo DomííNo | 11. října 2012 v 16:05 | Reagovat

Další díl! :)) Honem :)

2 kiki kiki | 11. října 2012 v 16:35 | Reagovat

Že on to bude Paul :DD ne nechám se překvapit :DDD sakryš další dělej :DD

3 Káč Káč | 11. října 2012 v 17:56 | Reagovat

Moment, to bude určitě ten FOTOGRAF..ano, jsem si tím jistá! Jinak píšeš skvěle, jen tak dál. Tahle povídka se mi šíleně líbí..:)

4 Just Me Just Me | 11. října 2012 v 19:36 | Reagovat

To bude určitě Paul :DDD

5 AliceXx AliceXx | 12. října 2012 v 20:03 | Reagovat

podle mě fotograf :D ale no může to býr kdokoli takže.. úžasný ;)

6 *Burrítko* *Burrítko* | 8. února 2013 v 13:05 | Reagovat

fotograf, úchyl.. a.. že by ďalší úchyl? :D hlavne nech tam nebude Paul! :O :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama