Just A Dream - 25. DÍL

6. října 2012 v 17:30 | NikušŠ. |  Just A Dream
Title: Just a dream
By: NikušŠ
Part: 25


"Já... Ne... Totiž... Omlouvám se..." řekl už o něco klidněji Niall a kývl hlavou kamsi k centru Londýna, že budeme pokračovat v cestě. Přikývla jsem a celou dobu mě hryzala myšlenka, co má ten můj roztomilý pitomoučký blonďáček vůbec v plánu.
____________________________________________________________________________
Na londýnské ulice se pomalu, ale jistě začal snášet soumrak a černá tma. Na okrajích chodníků vrhaly do okolí své oranžové světlo vysoké lampy a my s Niallem pomalu kráčeli nočním městem. Rychle se ochlazovalo, a tak není divu, že jsem se rozklepala zimou.
"Už tam budeme, princezno," snažil se mě Niall povzbudit a stiskl mi ruku.
Mířili jsme k jednomu z nedalekých luxusních hotelů a já se nemohla dočkat, až se zabalím do teplé peřiny jedné z pohodlných postelí.
"Já vím... Vydržím to," slíbila jsem mu a statečně vzdorovala studeným poryvům větru, které mi cuchaly vlasy a vytvářely husí kůži všude na těle.
Když jsme asi o deset minut později překročili práh hotelu, byla jsem za to nesmírně vděčná.
Nahlásili jsme se na recepci a pak se vydali k našemu pokoji, kde jsme si oba okamžitě zalezli do velké společné postele, protože jsme byli velmi unavení. Jednu věc jsme ale přece jen stihli.
* * *
Už jsem skoro spala, kdy se kolem mě obmotaly něčí paže. V domnění, že jsou Niallovy a že mě odnesou do říše snů jsem si je přivinula k sobě a pak usnula úplně.
* * *
Niall:
Teplé sluneční paprsky, čerstvý vzduch proudící do pokoje dokořán otevřeným oknem a kručení v žaludku. To všechno byly faktory, které mě ráno probudily a já jen neochotně otevřel oči. Natáhl jsem ruku a chtěl Patty jemně pohladit po líčku.
Jaký šok mě ale čekal, když jsem zjistil, že vedle mě nikdo neleží.
"Patty?" křikl jsem a zprudka se posadil na posteli. Nebyla nikde v pokoji. Doběhl jsem do koupelny, na záchod a na balkón, podíval se i do společenské místnosti, ale po Patty jako by se zem slehla. Roztřesenou rukou jsem vzal ze stolku svůj mobil a vytočil její číslo. Píseň jejího vyzvánění se ozvala z nočního stolku na její straně postele.
Bylo mi jedno, že jsem rozcuchaný, že mám na sobě staré odrbané tepláky na spaní a vůbec... Bylo mi jedno všechno.
Vyběhl jsem z pokoje a zamířil k výtahu, kde jsem zmáčkl tlačítko 'přízemí' a pak se vydal na recepci.
"Dobré ráno..." začal jsem, abych upoutal pozornost vcelku mladé, sympatické recepční, jenž seděla na točící se židli a četla časopis o módě.
"Co si přejete?" zeptala se s úsměvem a časopis odložila vedle sebe na dlouhý úzký stolek.
"Patty Collinsová... Vysoká brunetka štíhlé postavy, má modré oči. Neviděla jste ji?" hysterčil jsem a nervózně bubnoval prsty do stolku.
"Je mi líto. Mám zavolat policii?" zeptala se a hleděla na mě vyděšeným pohledem.
"Ano... Tedy, chi říct ne. Ne, zatím ne. Nechte to být, prosím," dostal jsem ze sebe a chystal se vrátit zpátky k výtahu.
"Nialle?" zavolala ne mě recepční, a když jsem se otočil, dodala: "Bude to dobré, uvidíš."
Neřešil jsem změnu vykání v tykání ani to, jak ví, že jsem Niall. To ale vlastně ví každý, tuším.
Potřeboval jsem zjistit, kde Patty je, jinak se asi zblázním strachy.
Byl jsem si stoprocentně jistý, že se jí něco stalo. Její zmizení není jen tak. Kdyby šla domů nebo ke klukům, nechala by alespoň nějaký vzkaz.
Vrátil jsem se zpátky do pokoje, sebral jsem pár osobních věcí jako jsou mobily, klíče a tak podobně a nacpal je do kapes. Poté jsem se vrátil na recepci, zaplatil požadovanou sumu za noc v hotelu a vypadl hledat Patty do ulic Londýna.
* * *
Patty:
To, že ruce, které mě měly původně odnést do říše snů nejsou Niallovy jsem poznala, až když do mě hrubě strčily a já dopadla na měkké sedačky, s největší pravděpodobností někam do auta.
"Dejte mi pokoj! Co chcete?!" rozkřičela jsem se, když se mě zmocnila panika a já se začala hystericky klepat strachy.
"Drž hubu! Můžeš si za to sama!" okřikl mě hrubý hlas, vzápětí jsem ucítila nějaké píchnutí těsně nad ramenem a pak se mi proti své vůli zavřely oči a já usnula tvrdým spánkem na dalších několik hodin.
Ještě před tím mi ale v hlavě pořád dokola zněl ten hlas. Ať jsem se snažila jakkoli, na to, komu patří, jsem nepřišla.

Tak.
Tohle je poslední pořádná zápletka, a pak konec. Nechci strašit, ten nebude ještě dalších deset dílů, prostě se mě jen tak nezbavíte :Đ
A teď to hlavní, co mám na srdci. Chci, aby tady bylo alespoň 10 názorů na to, co se asi stalo a co se teď bude v povídce dít. Jsem zvědavá a pamatujte, fantazií se meze nekladou. Vzpomeňte si například, co jsem vám kladla na srdce několik dílů dozadu ;]
NikušŠ x
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jenn Jenn | 6. října 2012 v 18:25 | Reagovat

Vůbec mě nenapadá,kdo by to mohl udělat o.O prosíím dalšíí díl!:DD:))

2 DomííNo DomííNo | 6. října 2012 v 18:54 | Reagovat

Nějaká blbá fanynka určitě -_- no já bych to neudělala :D

3 AliceXx AliceXx | 6. října 2012 v 20:17 | Reagovat

prostě nějaká kráva nebo debil :DD jednoduše... úžasný těšim se na další Potato;)

4 Adiee. Adiee. | Web | 6. října 2012 v 20:28 | Reagovat

To bude určitě ten fotograf! Doufám, že nový díl přibude brzy a že to celé dopadne dobře, jinak budu moc smutná. :-D Jinak jsem Ti chtěla oznámit, že píšeš strašně hezky. Kolik Ti je?)

5 Color Princess Color Princess | Web | 6. října 2012 v 21:03 | Reagovat

Jéj jak já tuhle povídku miluji.. taky si myslím, že by to mohl být fotograf.. :( Souhlasím naprosto s celým předešlím komentářem. Krásně píšeš.. :) Fakt paráda.. jen tak dál.. :)*

6 Just Me Just Me | 6. října 2012 v 22:54 | Reagovat

:D To bude Paul :DD

7 NikušŠ NikušŠ | 7. října 2012 v 11:53 | Reagovat

[4]:

[5]: Děkuju, děkuju, děkuju :']
Adiee., je mi 14. Dejme tomu, že už prakticky 15, ještě měsíc.

Vaše názory jsou zajímavé ale opravdu jen jeden jejich typ je správný.
Mimochodem - jsem ráda, že někteří na mě dali a pamatují si našeho "milého" pana fotografa. Ten ještě v příběhu bude hrát hodně důležitou roli :]

8 *Burrítko* *Burrítko* | 8. února 2013 v 12:52 | Reagovat

aá nié, ten vlezlý fotograf, čoo?:/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama