Just A Dream - 23. DÍL

28. září 2012 v 19:13 | NikušŠ. |  Just A Dream
Title: Just a dream
By: NikušŠ
Part: 23


"Byl jsem prostě naštvaný! Já... Tak promiň," snažil se pousmát a něžně mě políbil.
"Bylo to tvoje rozhodnutí. Jen ty sám nejlíp posoudíš, jestli ti ta modřina, ruka a škrábance stály za to nebo ne," poučila jsem ho a dívala se, jak mizí mezi dveřmi tiše šeptajíc: "Pro tebe i umřít, lásko."
________________________________________________________________________
Prospala jsem skoro celý den. Jako bych doufala, že až se vzbudím, zjistím, že to byl jen sen, ale to se nestalo.
Niall ke mně byl velmi pozorný a pečlivě se o mě staral. Klidně mi také vysvětlil, že mám s návštěvou mamky počkat na zítra, protože když jsem se znovu na chvíli probrala a usmyslela jsem si, že za ní musím jít, bylo bez mála sedm hodin. V tu dobu už jsem ale neusnula.
* * *
"Mohl by mi někdo říct, co bude k večeři?" houkl Niall z kuchyně asi kolem osmé hodiny.
Harry protočil oči, Liam zakroutil hlavou a jediný, kdo mu odpověděl, byl Louis.
"Ježíš, Nialle! Lednice je plná a ty se ptáš, co je k večeři?"
"Okurka, rajčata, sýr, konzervovaný ananas," vyjmenovával Niall a potom pohrdavě křikl: "A tohle mám jako jíst?!"
Louis sepjal ruce, zničeně zvedl pohled ke stropu a začal odříkávat svou typickou modlitbu: "Bože na nebi, dej mi sílu. Vždyť já si ji zasloužím. Bože, prosím, vždyť já ti nic špatného nedělám..."
"Amen," dodal Niall, který právě vstoupil do místnosti, v jedné ruce kyselou okurku, v druhé šlehačku ve spreji. Všichni jsme ho bedlivě pozorovali a pak z Harryho vypadlo: "Teď už chápu, proč pořád tak žereš."
Niall nadzvedl jedno obočí a čekal, co bude od Harryho následovat.
"Proč jsi nám neřekl, že čekáš malého Horana?" Zeptal se ublíženě a zkřivil obličej do jakési grimasy smutku.
"Coo?" vyvalil Niall svá modrá kukadla a zprvu nechápal, co tím chce Harry říct. Když ale pochopil, sundal víčko ze šlehačky a bez varování ji namířil Harrymu do obličeje, který se okamžitě ocitl pod bílou maskou, jíž tvořila tlustá vrstva šlehačky. Harry si opatrně protřel oči a zmizel v kuchyni, aby si z obličeje smyl sladkou hmotu.
Když se vrátil, mou pozornost upoutala podivně vypouklá boule v jeho kapse u kalhot. Moje obavy z toho, že chstá pomstu se naplnily hned, když Niall přestal Harrymu věnovat pozornost a popadl do rukou svou kytaru.
Harry se k němu zezadu potichu přiblížil, vylovil z kapsy červené kulaté rajče a zmáčkl ho Niallovi nad hlavou.
Do jeho blonďatých vlasů začala téct šťáva z rajčete a odpadávat jeho semínka.
"Harolde, ty kreténe!" vyjekl Niall a prohrábl si rukama vlasy. Okamžitě mu na nich ulpěla tekutina podobná želé a on si je utřel do béžových kalhot.
Zakroutila jsem hlavou, vstala z pohovky a pomalu přešla kolem stolku k němu. Sklonila jsem se k jeho uchu a pošeptala: "Dojdi se umýt a pak přijď."
"Kam?" vypadlo z něj zmateně, když jsem vycházela z obýváku. Poklepala jsem si na čelo a usmála se. I pětiletému dítěti by došlo, že k němu do pokoje.
Vyšla jsem schody vedoucí do prvního patra a vydala se do pokoje naproti mně. Niallovo království. Shodila jsem ze sebe tepláky a šedé odrbané tričko, takže jsem zůstala jen ve spodním prádle a zalezla si pod peřinu.
Čekala jsem asi čtvrt hodiny, když se otevřely dveře a v nich stál Niall s kytarou v ruce, mokrými rozcuchanými vlasy a bílým ručníkem omotaným kolem pasu.
"Nechceš jít za mnou? Dneska to se mnou za moc nestálo, tak bych ti to chtěla vynahradit," řekla jsem a svůdně se na něj pousmála.
"Tak takové vynahrazení si nechám líbit," řekl, pomalu přistoupil k posteli, položil se vedle mě a pak se naše rty okamžitě setkaly. Sundal ze mě peřinu a ukazováčkem mi na břichu kreslil malá kolečka, následně mě na něm začal zahrnovat drobnými polibky.
Po chvíli se mu zřejmě přestalo líbit, že jediný nahý je tady on a jednoduše mě zbavil spodního prádla.
Líbal mě po celém těle a já jen slastně přivírala oči, ruce na jeho zádech a silně jsem si ho k sobě tiskla. Nakonec jsme oba pocítili potřebu přejít o něco dál, přesunout se od drobných polibků někam úplně jinam...

Tak.
Máte tady další dílek, doufám, že se líbil, i když mi s odstupem času přijde celkem k ničemu :Đ
Budu ráda za vaše upřímné názory a nějaké tipy, jak by to mohlo být dál. Zároveń také všem děkuji za krásné komentáře k předchozímu dílu, NikušŠ :]
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Color Princess Color Princess | Web | 28. září 2012 v 21:15 | Reagovat

Úžasný díl.. :) Svělý dokonalost.. zěším se na další.. :)

2 Vivi Vivi | 29. listopadu 2012 v 17:45 | Reagovat

miluju tuhle FF!!!

3 *Burrítko* *Burrítko* | 8. února 2013 v 12:37 | Reagovat

Aww :3 paradajka vo vlasoch.. chudáčik náš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama