Give Your Heart A Break - 14. DÍL | KONEC

17. září 2012 v 18:48 | Maky. |  Give your heart a break

Title: Give Your Heart A Break
By: Kačka
Part: 14 | KONEC


Christie
Tak dneska je ten den. Niall se rozhodl, že společně půjdeme na gynekologii. Důkladně se připravuje- dokonce si koupil nějakou knížku pro maminky. Vyčetl v ní, že ve třináctém týdnu už se dá zjistit pohlaví, a když zjistil, že jsem už ve čtrnáctém, prostě mi nakázal tam jít.

Niall
Sedím v autě a čekám na Christie. Dnes jedeme do města na prohlídku a doktorka by nám měla říct, jestli to bude holčička, nebo chlapeček.
Christie už se kulí k autu. Ještě nemá tak velké břicho, ale každým dnem roste. Nemůžu popsat emoce, které teď cítím. Jsem nadšený! Christie se bojí, co na to řekne Harry, který o tom, že je těhotná, nic netuší. Taky se bojí George.
,,Můžeme?" Christie přisedne do auta.
,,Jo." Nastartuju a vyjedu na silnici.
,,Christie, jak se cítíš?" potřebuju, aby byla v pohodě, protože jsem o tom všem přemýšlel. Mám řešení, ale nechci jí tím ublížit. Mohlo by ji to rozhodit.
,,Je mi skvěle." Usměje se na mě.
,,Ale já myslím, jak se cítíš duševně…?" Christie otočí hlavu a kouká se z okýnka.
,,Tak dobře jako nikdy. Děkuju, Nialle. S tebou zase žiju." Pomalu se zase otočí zpátky. Její slova mě dojmou. Chci s ní být do konce života!
,,Přemýšlel jsem. O nás a o všem." Chris si povzdechne.
,,Já vím. Vím, že tu nemůžeme být na věky."
,,Máš pravdu… a tak, chtěl bych se do Londýna vrátit, co nejdřív. Možná už zítra…" Není připravená. Vidím to na ní.
,,Nech si to projít hlavou, ano? Slib, že se nad tím zamyslíš. Po prohlídce ti řeknu zbytek plánu." Už zahýbám k nemocnici.
,,Dobře." Přikývne Christie.

Christie
Niall se chce vrátit do Londýna. Taky jsem o tom přemýšlela, ale… Prostě ne tak brzo. I když, možná lepší urovnat to všechno, co nejdřív. Musím to promyslet. Niall říkal, že má plán.

Niall
Christie mě vede. Vzpomínám, jak jsem ji tu minule našel. Tentokrát je to jiné. Všichni se na nás spokojeně koukají, vidí naši lásku. Už to není jako minule, to jsme byli ještě přátelé. V čekárně nikdo není, a tak se hned dostaneme do ordinace.
,,Dobrý den! Vás ráda vidím." Zavolá doktorka hned, jak nás spatří.
,,Dobrý den." Pozdraví Christie. Já jen pokývu hlavou.
,,Paní doktorko, měla bych vám poděkovat. Ten potrat by byl naprosto zbytečný. S Niallem," otočí se na mě, ,,všechno zvládám a hned se cítím líp."
,,Neděkujte mi. Měla byste poděkovat tady chlapci." Doktorka na mě vděčně pohlédne. Měl bych něco říct.
,,Já Christie miluju a budu jí pomáhat. Nedopustím, aby se jí nebo dítěti cokoli stalo."
Doktorka i Christie se na mě usmějí.
,,Tak se na to podíváme." Řekne doktorka a Christie si lehne na lehátko. Doktorka jí stříkne na bříško nějaký gel a zapne ultrazvuk.
,,Paní doktorko, můžeme se dnes dozvědět, co to bude?" zeptám se.
,,Určitě." Začne Christie přejíždět po břiše ultrazvukem. Na monitoru se objeví obrysy miminka. Christie začnou po tvářích téct slzy.
,,Podívejte! Tady má ručičky a tady nožičky. A tady ta kulička, to bude hlava." Fascinovaně zírám na obrazovku. Je mi jedno, že není moje. Budu jeho táta.
,,Chcete říct pohlaví?" Oba přikývneme.
,,Takže… za pár měsíců budete kolébat zdravou malou holčičku. Chcete vytisknout nějaké fotky?"
,,Ano, prosím."
Za chvilku opouštíme ordinaci s fotkami našeho miminka. V autě nechci rušit tu kouzelnou atmosféru, ale musíme to probrat.
,,Christie, zítra se vrátíme do Londýna a pojedeme ke Claire. Nikdo o nás nebude vědět. Nejdřív se sejdeme s Harrym. Samozřejmě tajně. Já chci, aby byla moje. Napiš mě jako otce. Harry bude souhlasit, věř mi. Postarám se o vás." Na chvilku se odmlčím. ,,A potom se sejdeme s Georgem. Oficiálně to ukončíte. Potom se vrátíme doopravdy. Seznámím tě s klukama. Řekneme jim i s Harrym, jak to bylo, ale že odteď už jsem její táta já. A ta nejnepříjemnější část- oznámíme to novinářům. Musíme to udělat. Akorát by tě zbytečně stíhali a rýpali do tvého života. Takhle jim neřekneme, co nechceme, aby věděli. Budeš tak alespoň trochu v soukromí."
,,Budu ti věřit." Řekne bez rozmyšlení.
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luida Luida | 23. září 2012 v 18:07 | Reagovat

Je to bombastická povídka!!! :)*♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama