Give your heart a break - 7. Díl

28. srpna 2012 v 10:23 | Wera |  Give your heart a break

Title: Give your heart a break
By: Kačka
Part: 7

Christie
Jsem v léčebně. Ten doktor uznal, že tady mi bude líp. Už uplynuly asi 4 týdny od té nehody. Byla za mnou maminka té holčičky, co jí mám teď pořád před očima, té, co jsem jí zabila. Dívala se na mě jako bych byla její dcera. Vůbec se na mě nezlobila, jen se dívala a nic neříkala. Pak se rozbrečela a odešla. Svým způsobem ji chápu. Je těžké vidět, že její dcera už nevyroste, že už vlastně vůbec nežije…
George, Harry ani Niall určitě netuší, kam jsem se ztratila. A mě je to jedno. Ale stejně pořád doufám, že až se příště otevřou dveře, bude v nich Niall. Kdyby se objevil George, nedivila bych se. Asi bude chtít vrátit prstýnek a takové ty věci. Nebo možná nepřijde, protože se bojí. Harry… Harry mi sice řekl, že jsem jeho kamarádka, ale nic o mně neví. Netuší, kam jsem mohla jít. Niall by si to mohl domyslet-jeto chytrej kluk a navíc to o mně ví.
,,Ahoj zlato, jak se cítíš?" vstoupila Claire.
,,Ahoj," usmála jsem se. ,,Jo, je to fajn. Akorát mi poslední dobou bývá často špatně. Mohlo by to být z té vaší stravy?" zažertuju. Chutná mi tu, ale to neustálé zvracení mě začíná trochu děsit.
,,Ze stravy to určitě nemáš. Ale jak jsi říkala o Harrym…" Claire je kámoška. Znám ji dlouho a ona mě navíc vidí i ze svého lékařského pohledu. Jsem zvyklá jí říkat všechno, tak proč ne i pravdu o sobě a Harrym.
,,Taky jsem o tom přemýšlela, ale bojím se toho. Co bych pak dělala?"
,,Chris, nevím, jak se cítíš, ale dokážu si to představitpode toho, co jsem vyčetla z tvé lékařské zprávy. Dobře, kdybys teda těhotná byla, tvému stavu by to sice moc nepřidalo, zvlášť kdyby to bylo s Harrym Stylesem." Odmlčela se. Harry se jí líbil. ,,Ale sama jsi říkala, že dítě chceš brzy. Svým způsobem by ti to vlastně mohlo pomoct. Pokud bys dokázala zapomenout, za jakých okolností to dítě vzniklo."
,,Jenže já nikdy nezapomenu. Nikdy nezapomínám,…"Namítla jsem. Byla to pravda. Já nedokážu zapomenout nic z toho, co mě trápí. Ale na druhou stranu… Mít miminko a starat se o něj…
,,Hele Claire. Nic nevíme jistě. Nemůžu se konejšit řečmi o tom, že jsem těhotná, když to třeba není pravda. A tak jsem se chtěla…"
,,…Jasně, půjdu s tebou moc ráda, zlato."
,,A zařídíš to všechno okolo, viď?"
,,Tak buď zítra v deset připravená."

***

Harry
Když jsem se ráno probudil a ona tady nebyla, jediné, co mě napadlo bylo- asi šla pro snídani. Jenže potom jsem sešel dolů a našel tam zamrzlého Nialla. Nejdřív mi nechtěl říct, co se stalo, ale pak jsem to z něho vytáhl. Když mi to teda Niall řekl, už jsem si nemyslel, že šla pro snídani. Ona normálně utekla. Pak když to došlo i Niallovi, se rozběhla, asi jí šel hledat. Nevím, proč byl tak nervní. Prostě jen odešla potom, co se líbali. Sice byla včera nějaká divná, ale to by spravilo ještě pár nocmi se mnou.
Jenže od té doby je Niall divnej. Skoro nejí, a to je co říct. Chris se mi neozvala a telefony nebere. Kontaktoval bych George, ale do toho se mi moc nechce. Nakonec, Chris je velká holka.

***Niall
Jdu ke Christie a Georgovi do bytu. Potom, co jsem zjistil, že utekla, mi to přijde jako jediná možnost, jak něco zjistit. Jak ji najít. Třeba bude mít někde nějakej deníček nebo diářek, nebo tak něco. Bude tam George, ale… prostě to s ním musím nějak vyřídit.
,,Ahoj Georgi, mohl bych…"
,,Vypadni!"
,,Ne, já jen… Christine se ztratila a …"
,,Mě už ta coura nezajímá." George chtěl zavřít dveře.
,,Prosím, jen se podívám k ní do pokoje."
,,A co si myslí, že tam najdeš?"
,,Cokoliv." Zamyšleně se na mě podíval a nakonec pustil dveře. Vešel jsem do bytu.
,,Takže ona vám utekla, jo? To se dalo čekat. Dělala to vždycky." Zarazil jsem se. Ona už tohle někdy udělala.
,,Jak to myslíš, vždycky?"
,,Prostě vždycky, když se jí něco dotklo. Sebrala se a na pár dní zmizela. Když se vrátila, byla v pohodě, ale po nějakém čase to udělala zase."
,,Georgi, věděls, že byla nemocná?"
,,Jak nemocná? Jako rýma,…"
,,Ne, psychicky nemocná." Vykulil oči, nevěděl to. Jo, skvělý, už tuším, kde Christie je. Jestli to dělala vždycky, když ji něco rozrušilo, bude v nějaký léčebně. Super…
George přemýšlel. Nakonec se na mě podíval a řekl: ,,Ložnice je támhle."
Já už to nepotřeboval.
,,Díky Georgi. Doufám, že už se nikdy neuvidíme." Snažil jsem se, aby to znělo arogantně a drze jsem se usmál.
,,Nápodobně."

***

Christie
Je 9:53. Za chvilku se dozvím pravdu. Jdeme s Claire nemocniční chodbou, ona zkoumá nápisy na dveřích a já se snažím uspořádat myšlenky.
,,Stůj! Mám to!" vykřikne radostně. Celá čekárna se po nás otočí. Nesměle se usměju na omluvu a přejedu pohledem lidi, co tu taky čekají. Starší, hodně zakulacená paní. Asi 28roční slečn s přítele, oba hladí její malé bříško a usmívají se. Nějaká 20tiletá holka si nejistě drží ruce na sotva viditelném břichu. Kouknu se jí do očí. Zrcadlí se v nich strach.
Sestřička vykoukne z ordinace.
,,Vy jste slečna Zeman?"
,,Ano, jsem." Odpovím.
,,Pak doktor už vás očekává." Zatáhne mě do ordinace. Claire mi akorát zamává. To je teda podpora.
,,Prosím, odložte si slečno." Pokyne prošedivělý lékař a já se odeberu za plentu.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Megan Megan | 28. srpna 2012 v 10:38 | Reagovat

Ahoj, píšu moc ráda příběhy o 1D a nemám stránku kam bych mohlá psát :) Nemohla bych psát třba tady? Byla bych vám za to moc vděčná :))

2 Hanča Hanča | Web | 28. srpna 2012 v 10:41 | Reagovat

[1]: Kdyby ses pořádně podívala...

3 Megan Megan | 28. srpna 2012 v 10:43 | Reagovat

[2]:
na co? :))

4 Hanča Hanča | Web | 28. srpna 2012 v 10:46 | Reagovat

[3]: Máš to tady napsané, nalevo nahoře? Hm? :D

5 Caine Caine | Web | 28. srpna 2012 v 12:34 | Reagovat

Moc pěkný článek a moc pěkný blog! :-)

6 DIDI DIDI | 24. února 2013 v 20:16 | Reagovat

ale to by spravilo ještě pár nocmi se mnou.
jako perverzní Hazza si nějak moc fandí ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama