Give your heart a break - 4. Díl

21. srpna 2012 v 20:13 | Wera |  Give your heart a break

Title: Give your heart a break
By: Kačka
Part: 4

Christie
Bože! Co jsem to proboha včera vyváděla? Před chvilkou jsem se vzbudila a teď mě strašně bolí hlava. A jak jsem se zatraceně ocitla s tímhle klukem v posteli? A proč na sobě nic nemám? A proč na sobě on nic nemá?!? Ne, ne, ne!!! Musím si na to zatraceně rychle vzpomenout a taky zatraceně rychle zmizet.
Vstala jsem a zalezla do koupelny. Našla jsem tam svoje oblečení, tak jsem si ho oblékla a trochu se opláchla. Pak jsem usoudila, že to nemá cenu a zalezla si do sprchy. Po chvíli se otevřeli dveře. EEEHHHhhh!!!!!!! To byl kudrnáč z tý kapely. Jo, už vím. Včera na tý diskotéce, George se naštval a… odešel…? Já nevím, asi jo.
Vykoukla jsem ze sprchy. ,,Ehm… Ahoj…?"
Kluk sebou škubnul. ,,Ahoj." Řekl vykuleně. ,,Ty jsi Christine, že jo?"
,,Jo, to jsem já… a ty jsi…?"
,,Harry."
,,Jo, jasně. Hele, Harry, ehm… No, co se včera stalo?"
,,Byla jsi se svým přítelem v jednom klubu a no… nějak jsme se opili a pak jsme tady… dělali ty věci…"
Došla jsem k závěru, že netoužím přesně vědět, co za věci to bylo.
,,Harry, asi bych se potřebovala dostat domů."

Harry
Ajj! Ty vole! Je asi deset dopoledne a ona se chce dostat domů. Vzhledem k tomu, že je tady tajně, se asi moc nehodí jít s ní dolů ke klukům a začít jim ji představovat.
,,No, to bude možná trochu problém. Víš, niall mi tak nějak zakázal se s tebou kamarádit a no… Asi by nebyl moc rád, kdyby tě tady viděl."
,,A co mám teda dělat?" začínala znít naštvaně.
,,Prostě sejdeš dolů, a kdybys tam na někoho narazila, tak řekneš, žes tady byla v pokoji pro hosty. A Liam A Louis tě stejně nepoznají."
,,Jo, tak fajn. Takže dolů a … Už nikdy neuvidíme."
,,A nebudeme se o tom nikomu zmiňovat."
,,A už se nikdy nepotkáme…"
,,Možná bychom mohli… byla jsi vážně dobrá…"
,,Ty asi taky. Sice si nic nepamatuju, ale asi jsi byl taky… Dobrý."
Byl jsem z toho rozpačitej. Ne, nezamiloval jsem se. Ale ta včerejší noc… Nevydržel jsem to a vrhnul se na ní. Otevřel jsem sprchu a vlezl za ní. Začal jsem ji líbat, přesně jako včera, a taky jsem jí začal hladit po nahém těle. Začala sténat. Ten George asi vážně za moc nestojí.

***

Christie
No nazdar… Je půl jedenáctý a já jsem to zase dělala. A s tím samým klukem. A zase neměl kondom. Ne! Musím se sebrat a odejít.
,,Tak já bych asi šla…"
,,Jo… teda… teď už víš, jak jsem byl dobrej a … tak už můžeš jít." Zasmál se na mě tím úsměvem, o kterém jsem si matně uvědomovala, že mě včera okouzlil.
Oblékla jsem se, tentokrát už definitivně, a přistoupila k posteli, kde Harry pořád ležel. Nahý. Celou dobu mě pozoroval.
,,Harry, byl jsi zatraceně dobrej."

,,Já vím."
,,Ale tohle… nemůžeme to dělat. Jsem zasnoubená!"
,,Já vím."
,,No, i když… mohli bychom se ještě někdy… sejít." George je často na pracovních cestách."
,,Jo… To by bylo fajn."
Harrykonečně vstal a někde v tom bordelu vyhrabal tužku a papír, na který napsal své telefonní číslo. Vzala jsem si od něj papír a strčila ho do kabelky. Pak jsem si od něj vzala tužku a své číslo mu napsala do dlaně. Tam ho nikdo neuvidí. Já bych se mu totiž nikdy neodvážila zavolat.
Rozpačitě jsem ho políbila na obě tváře a vydal se po schodech dolů. Proplížila jsem se kolem nějakého pokoje, z kterého se ozývaly hlasy. Vylezla jsem na ulici, vydechla si a vydala se směrem k Georgovu bytu. Samozřejmě, že kousek od Harryho domu jsem musela vrazit do Nialla.
,,Hoj!" Zahlaholila jsem, zatímco on si mě nejistě prohlížel. Měla jsem na sobě oblečení ze včerejška. Určitě to poznal.
,,Ahoj, co ty tady?"
,,Nó, já jsem u vás přespala… protože George pak odešel a Harry byl jedinej známej široko daleko…. Ehm… Ale vůbec nic se nestalo! To bys měl vědět!"
,,Je mi to jasný. Jen abys věděla- na Harryho si dávej bacha!"
,,Ale ono opravdu nic nebylo. Jen jsem přespala a hned zase vypadla!"
,,Tak dobře. Vždyť já to říkám, jen abys věděla."
,,Tak dobře, děkuju. Už vás stejně neuvidím." Usmála jsem se na Nialla a šla dál. Tak to by stačilo, příště musíme být s Harrym opatrnější. I když… Bude vůbec nějaké příště?
 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama