It's Hard to Tell - 22. díl

24. července 2012 v 9:55 | Barunie. |  It's Hard to Tell
Title: It's Hard to Tell
By: Barunie.
Part: 22.


"Jasně!" kývla jsem a stejně se nepohnula.
"No, vůbec to tak nevypadá," vystrčila jsem hlavu z objetí paží a podívala se na kudrnáče. Zelené oči mě hypnotizovaly. Všimla jsem si, že všichni zírají na nás. Natáhl ke mně ruku a já se posadila, následně jsem pomoc přijala. Jenže jakmile mě zvedl, zamotala se mi hlava a málem jsem opět skončila na zemi.
"Odvedu ji někam do klidu," zahlásil Harry na Liama a ten jen přikývl. Chytil mě za paži a táhnul mě směrem k nějakým dveřím s nápisem 'V.I.P.' Poté, co jsem skoro neúspěšně překonala schodiště, mě zavedl do šatny s cedulí 'Harry Styles'.
"Sem si lehni," opatrně mě pokládal na malý gauč. Ucítila jsem zvláštní vůni, kterou kolem sebe šířil. Chvíli jsem ji jen tak nasávala, ale pak se postupně uvolnila.
"Vážně ti je dobře?" přerušil můj tok myšlenek. Podívala jsem se na něj a v jeho očích jsem zahlédla starosti.
"Jo, jsem v pohodě, to bude tlakem…" zavrtěla jsem hlavou.
"Můžu někoho zavolat, aby se na tebe podíval," navrhl, ale to jsem rázně zamítla.
"Ne, několik sudů ze schodů mi neublíží!"
Ticho, které nastalo, jsem nepovažovala za trapné. Když jsem po chvíli otevřela oči, stále seděl vedle mě. Usmál se a já konečně ucítila, že takhle je to správně. Takže jsem se vůbec nebránila, když se pomalu začal naklánět. Přitáhla jsem si ho za lem saka. Jenže před tím, než jsme se stačili políbit, nás vyrušil čísi hlas.
"Nerad vás ruším, ale, Harry, možná by ses mohl vrátit na stage," vzhlédla jsem a uviděla Zayna. Svraštěné obočí dodávalo jeho tváři přísný výraz. Počkal si, dokud mi Harry nevtiskl jen pusu na čelo a neodešel s ním.
Několik minut jsem jen ležela, dokud mě to už přestalo bavit a zvedla se. Chtěla jsem využít své přítomnosti v jeho šatně - no, vážně - kolikrát se vám naskytne příležitost prohledat šatnu známé hvězdy, která je však zároveň skoro vaším klukem?
Přešla jsem k obrovskému věšáku s řadou sak na ramínkách. Když jsem po jednom přejela, musela jsem uznat, že na sacích vážně nešetří. Netuším, co to bylo za látku, ale byla zatraceně… příjemná na dotek.
Když jsem se dostatečně vyblbla obdivováním fotek s kluky a všemi blbostmi, co ve své šatně přechovával, bezmyšlenkovitě jsem otevřela jeden z menších šuplíků a vybuchla smíchy.
Na dně na mě totiž čekalo překvapení v podobě asi sta… no,… kondomů. Jeden jsem vytáhla a rychle ho schovala do kabelky. No co? Suvenýr.

"Jsi v pohodě? Za tamto se omlouvám!" Denise do mě narazila svým tělem a přivinula si mě k sobě.
"Jo, byla to sranda," přikývla jsem s pitomým úsměvem na tváři.
"Počkej, co se stalo?" natočila si mě k sobě čelem a já se musela rozesmát. Uhnula pohledem směrem k podiu, kde pětice zrovna dokončovala nějakou písničku, kterou jsem neznala.
"Hazza, ty… vyklop to!" zamračila se.
"Bude to v pohodě," zamumlala jsem a sledovala jeho. Opravdu mě překvapilo, když jsem zachytila jeho pohled a on na mě mrkl. Takhle to bylo správně.
"A pro dnešní večer se s vámi loučíme!" oznámil Liam do mikrofonu. Dav fanynek z 'lepší společnosti' se rozkřičel a kluci zmizeli ze stage do šaten.
"Pojď na panáka!" rozhodla plnoletá kamarádka a já jen poslušně ťapkala za ní. "Dvě tequily, prosím!"
Přede mnou se objevila sklenka zlatavé tekutiny, talířek s plátky pomeranče a nádobka s jakýmsi hnědým práškem.
"Neumím to pít," podívala jsem se na Denise, ale ta už oba pomeranče posypávala a přistrčila mi jednu skleničku.
"Vypiješ panáka a zakousneš se do pomeranče, jasné?" zazubila se. Následně už do sebe panáka kopla a okamžitě si do pusy nacpala plátek ovoce. Zopakovala jsem to po ní. Tequila mě zahřála uvnitř hrudi a pálila mě v krku, ale všechno se to poddalo, když jsem to všechno završila sladkou chutí pomeranče.
"Dobrý?" zeptala se mě s rozzářenýma očima. Přikývla jsem a zazubila se. Poté mě vytáhla na parket, kde už byl velký nával.
Zanedlouho jsem ucítila, jak se čísi tělo tlačí na mě a s úsměvem jsem se otočila. Avšak pohled na evidentně opilého mladíka mojí náladě nevyhovoval.
"Čáááu!" protáhl.
"Nazd-" chystala jsem se mu odpovědět, ale Denise mě přerušila.
"Jsme obě šťastně zadané!" zazubila se a odtáhla mě pryč. Mladík jen zvedl ruce, jako kdyby se bránil a něco zamumlal. Poté se ztratil.
A pak jsem to ucítila. Tu známou vůni a dotyk na mém rameni. Věděla jsem, že až se otočím, uvidím jeho.
Pohled do těch očí znovu vzbudil motýlky v břiše a já se musela usmát.
"Ahoj," odhalil svůj zářivý úsměv a napřáhl ruku, kterou jsem přijala.
 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nicoole. Nicoole. | 24. července 2012 v 11:14 | Reagovat

Já tuhle povídku prostě zbožňuju ! :) Bee, máš obrovský talent:)

2 Baška Baška | 24. července 2012 v 11:43 | Reagovat

aaa uple úžasnéee ;)

3 Lil Lil | 24. července 2012 v 12:33 | Reagovat

To je skvela povidka, hura na dalsi dil :D!

4 W* W* | Web | 24. července 2012 v 13:13 | Reagovat

Me Gusta! ;)) Honem další please :*

5 Star Star | 24. července 2012 v 13:58 | Reagovat

Uzasnej dil..!! =)

6 Denise Denise | 2. srpna 2012 v 15:21 | Reagovat

Moje fakt extrémně oblíbená povídka a prosík další díl. Není hezký to takhle sekat a napínat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama